WM16 - Exodus

POSLANIE WASTELANDU 16 - Exodus

Poloha: Pevnosť Pink-Eye-Pink-Eye

Odmena: Vozidlo nosiča plavidla Duny

Cieľ: Veďte nákladné auto na miesto štartu

Váš úspech v tejto misii skutočne spočíva v kombinácii šťastia (vyhýbanie sa spawnovaniu nepriateľských hliadok) a zručnosti vodiča (používanie bočných úderov a správne umiestnenie vozidla). Potom, čo ste si vypočuli plán Pink-Eye poslať svojich ľudí cez pustiny s vami ako doručovateľom, budete teleportovaní na sedadlo vodiča nosiča mimo pevnosti.

Táto vec sa zrýchľuje pomaly a môže spôsobiť poškodenie slamom, len ak dosiahne slušnú rýchlosť. Má však značné množstvo zdravia a spôsobí značnú škodu, keď sa pohybujete dostatočne rýchlo.

Poznámka: V prípade núdze sa môžete dostať von a pracovať s kapotou nosiča, aby ste ho mohli rýchlo opraviť pre určité množstvo šrotu.

Váš prvý cieľ mapy bude na juhovýchode pevnosti Pink-Eye, Jaw. Na polceste medzi baštami Pink-Eye a Jeet. Našťastie bude vaša cesta k mohutnej bráne bezproblémová, ale ak nie, budete sa musieť spoliehať na bočné údery a brokovnicu, aby ste zničili čokoľvek, čo vám bráni v ceste.

Keď prídete na Čeľusť, prepadnú vás až štyri vozidlá. Pokračujte v kotúľaní (kvôli zlej akcelerácii nosiča) a zapojte ich iba vtedy, keď sa dostanú dostatočne blízko, aby ste na nich mohli zaútočiť. Alebo môžete zaparkovať nosič pri stene a zbiť ostatných vodičov v boji zblízka, keď vystúpia z auta. Na vás. Váš nový cieľ mapy je v strede západného okraja mapy (región Cadavanaugh).

Pokračujte v jazde smerom k zapadajúcemu slnku (alebo tam, kde by slnko zapadalo, keby bolo popoludnie), postupujte podľa značených chodníkov na Západ a s prílišným násilím sa vysporiadajte s akýmikoľvek malými problémami, s ktorými sa na ceste stretnete. Keď dosiahnete západnú značku, spustí sa scéna a misia sa skončí. Dúfam, že sa vám nosič bude páčiť.