Voeld: Obnovenie sveta Pt 1

Voeld: Obnovenie sveta Pt 1

Táto misia zahŕňa aktiváciu troch Voeldových monolitov a potom obnovenie napájania Vaultu. Neobklopuje ich žiadny príbehový príbeh, ale sú náročnejšie na hádanky ako väčšina zariadení Remnant, s ktorými ste sa doteraz stretli. Monolity môžete písať v ľubovoľnom poradí, ale začneme s najzápadnejším mŕtvym južne od vašej základne (alebo podľa majáku na základni).

Navpoint vás skutočne nasmeruje do ústia tunela. Je dostatočne veľký, aby sa doň zmestil NOMAD, takže pokračujte v jazde a zbavte sa všetkých voľne žijúcich živočíchov, ktoré vás rozrušujú (pripomienka, že sa po Eirochoch nedá jazdiť, ale ich zasiahnutie NOMAD -kou ich zrejme paralyzuje, a potom to môže ľahko zabiť ruka).

Keď sa dostanete do monolitickej komory, chvíľku skenujte vzorku lítia hneď za vstupnými piliermi a vykonajte svoju geologickú úlohu.

Táto konzola potrebuje tri glyfy. Jeden je na spadnutej doske, na úrovni zeme, severne od komory

Ďalší dvaja sú bok po boku na vrchole severného monolitu, na ktorý sa dostanete skokom z šesťuholníkových pilierov.

Teraz sa môžete pokúsiť o konzolovú hádanku, ktorá je ako mriežka 5x5 najťažšia, akú sme kedy videli. Pokiaľ nevynechám pravidlo, toto má najmenej dve riešenia, ale to, ktoré konzola akceptuje, je nižšie.

Ďalej je juhovýchodný monolit. Tunel je príliš malý na to, aby sa naň zmestil NOMAD, ale to je v poriadku, pretože ešte nevchádzame. Namiesto toho preskúmajte zamrznuté jazero bezprostredne severovýchodne od monolitickej základne a pomocou skenera odhalte dosku s dvoma glyfmi (pravdepodobne stráženou iným Eirochom).

Teraz môžete zostúpiť do tunela a nájsť posledný glyf na spadnutej doske v konzolovej komore.

Roztomilá symetria konzolového puzzle uľahčuje riešenie ako posledné.

Posledný monolit je v rokline na úpätí pevnosti Ket Mountain. Dokonca aj skenovanie na dlhé vzdialenosti ukazuje glyfy na vrchole menších monolitov.

Pustite dole na tvrdší a potom skočte na ďalšie dva (všimnite si, že hroty sú dostatočne blízko na to, aby ste jeden mohli skenovať, keď stojíte na druhom.

Zoskočte na podlahu kantónu, skenujte vretenovité jadro a vyriešte hádanku konzoly týmto spôsobom.

Nasledujte svetlá do nového trezoru.