Zrada zrady

Táto úloha sa stáva súčasťou hlavného príbehu. Choďte do utečeneckého tábora pri vchode do Sunfall a porozprávajte sa s Vanashou, aby ste sa dozvedeli o Uthidovi. Akonáhle ste s ňou skončili, pokračujte podľa značky na troch mŕtvych stromoch. Keď sa tam dostanete, naskenujte svojim Focusom, aby ste našli jeho stopy a vydali sa po nich po úbočí.

Keď sa dostanete do jeho tábora, preskúmajte ho a potom pokračujte po jeho stopách späť na druhú stranu hory. Preskúmajte zničeného Grazera a potom odstráňte troch Glinthawkov, ktorí objavia mŕtvolu. Akonáhle sú dole, pokračujte v jeho stopách, kým sa nespustí cutscéna. Keď skončí, choďte sa porozprávať s Uthidom. Na konci rozhovoru sa ukáže prvá skupina žoldnierov. Sú zhruba rozdelení na útočníkov na blízko a na diaľku, ale môže byť ľahké minúť nepriateľov na blízko, kým nebudú priamo nad vami, takže buďte ostražití.

Zabite orkov, kým neprestanú prichádzať, potom nasledujte Uthida hore a cez rímsu. Zozbierajte všetky zásoby a pripravte sa na ďalšie útoky žoldnierov. Opäť dôjde k rozdeleniu na blízko/na diaľku, ale tentoraz bude súboj zblízka prebiehať z dvoch smerov. Jeden dole horou pred vami a mimo zipline vľavo, takže pri boji sledujte oboch.

Keď sú všetci mŕtvi, znova nasledujte Uthida hore a cez rímsu. Tentokrát stojíte tvárou v tvár 3 elitám, jedna so zbraňou Firestriker a druhá, ktorá na vás vystrelí šípy korupcie. Výbušný záves je skvelá zbraň, ktorú tu môžete použiť, pretože aj keď ich výbuch nezabije, môže ich zraziť z nôh a na niekoľko okamihov ich vyradiť z boja, kým sa budete zaoberať jedným z ich kamarátov.

Keď sú dole, vylezte na rímsu a porozprávajte sa s Bahavasom, a tým je tento quest splnený a zaprášený!