Lov templárov 02 - Rhona Dinsmore

Misia 1: Úrad pod útokom

Rhonu nájdete v južnej Havane. Po rozhovore s ňou ju ubráňte pred útočníkmi. Vyberte prvú vlnu a potom na označené miesta umiestnite sudy so strelným prachom ako pasce. Akonáhle sa nepriatelia priblížia, vystreľte sudy, aby ste ich okamžite vytiahli. Do stredu môžete umiestniť aj niekoľko súdkov. Dokončite misiu a odstráňte všetky nepriateľské vlny.

Misia 2: Zlodej na trhu

Ak chcete začať túto misiu, znova sa porozprávajte s Rhonou. Choďte na označené miesto a nájdite vreckového zlodeja. Použite na to svoju víziu orla. Vreckár pobeží, tak ho dobehnite a riešte/zabite. Ukradnite list z jeho tela, aby ste misiu dokončili.

Misia 3: Závody v zbrojení

Vráťte sa späť k Rhone a porozprávajte sa s ňou, aby ste mohli začať ďalšiu misiu. Musíte zamieriť na vyznačené miesta na mape a zničiť zásoby strelného prachu. Nemusíte byť diskrétni; tak stačí nájsť sudy so strelným prachom a zastreliť ich. Zničte všetkých troch a dokončite misiu.

Misia 4: Flint's End

Nasledujte Rhonu k Flintovmu miestu a prenasledujte ho. Nemalo by byť také ťažké ho zabiť, najmä keď je rozhádzaných veľa sudov so strelným prachom. Po cutscene utečte z oblasti a staňte sa anonymnými, aby ste misiu splnili.