Príbeh 33 - Tedd End, Konečný vek

PRÍBEH 33 - Tedd End, konečný vek

Odporúčaná úroveň: 30

Cieľ: Nasledujte Yennefer

A teraz svet končí. Skvelé. Proste skvelé. Keď sa pátranie začína, vydajte sa za Yennefer, až kým z neba nezačnú pršať ohnivé gule, čo vás oboch prinúti pohnúť sa trochu rýchlejšie. Šprintujte po trámoch a míňajte čln, pričom sa vyhýbate padajúcemu ohňu. Zhruba sekundu predtým, ako dopadne ohnivá guľa, uvidíte žiaru, na ktorej ohnivá guľa pristane, a tak sa vyhnite padajúcim plameňom. Po trochu dlhšom behu budete musieť nasadnúť na koňa. Ešte lepšie, niečo, čo riadi horšie ako Geralt.

Sadnite si na koňa a pokračujte v sledovaní Yennefer, ako sa vinete po ďalších výbuchoch a prebiehajúcej bitke. Preteká sa okolo síl uzamknutých v smrteľnom boji. Nakoniec, uprostred hory, Yennefer zosadí. Nasledujte ju a postupujte s ňou po ceste hore, kým vás nezastaví snehová búrka. Čas opäť na starú bublinovú mágiu. Zostaňte vo vnútri bubliny, keď sa budete prepracovávať po ceste. O niečo neskôr sa objaví lovecký pes a zaútočí. Rýchlo sa s tým vysporiadajte (igni a ľahké útoky) a potom s ďalším ďalším.

Cieľ: Dostať sa k elfskej veži

Potom, čo spustíte scénu a bezpečne sa dostanete na základňu veže, začnite znova stúpať. Vylezte na schody a vojdite do veže, kde nájdete Avallac'ha a Ciri. Tu budete mať niekoľko možností dialógu, ktoré sa zameriavajú na ušetrenie alebo zabitie Avallac'ha a umožnenie Ciri vstúpiť na portál alebo nie. Možnosti sú na vás, ale majú vplyv na koniec. Tak či onak, akonáhle sú scény a dialógy ukončené, hľadanie je tiež.