Príbeh 10 - Nočná komora

PRÍBEHOVÁ MISIA 10: Nočná komnata

Odporúčaná úroveň: 08

Cieľ: Skenovať trhliny v pekelných ústach

Čas naskenovať nejaké trhliny ľudí. Záchrana vesmíru. Skenovaním trhlín. Mňam, tiež to nechápem. Prvá trhlina je vzdialená len pár metrov od vašej východiskovej pozície, tak si pobehajte a potrite si na ňu svojho ducha. Po dokončení skenovania naskočte na svojho vrabca a vydajte sa vzdušnou čiarou do ďalšej destinácie cracku. Medzi vami a tým bude niekoľko nepriateľských skupín, takže sa pripravte na prestrelku alebo dve na ceste. Po naskenovaní druhej trhliny vám váš duch oznámi, že je čas vrátiť sa späť do chrámu Crota. Pamätáte si, kde bol mŕtvy duch v predchádzajúcej misii.

Cieľ: Návrat do chrámu

Keď dorazíte ku vchodu do chrámu po celosvetovom trápení, objaví sa nový cieľ.

Cieľ: Priblížte sa k bráne

Teraz to neznie podozrivo, však? Zamierte k bráne a prevezme vás cut-scéna.

Cieľ: Vstúpte do chrámu

Vojdite dverami chrámu a nájdite čakajúceho zlobra. Áno, pekná uvítacia párty. Niekoľko akolytov bude roztrúsených po spodnej a hornej časti okolo zlobra. Použite svoje zbrane a schopnosti s ťažkým poškodením, aby ste to rýchlo zlikvidovali. Po miernom zredukovaní čísel sa na hornej úrovni objaví rytier s ďalšími akolytmi. Keď je vstupný priestor čistý, klesnite na najnižšiu úroveň a pokračujte po ceste.

Thralls a čarodejník budú čakať, aby vám povedali g'day, tak k nim pristúpte a povedzte: „Toto nie je nôž. Toto je nôž.“ Zoberte čarodejníka, keď sa vysporiadate s otrocami a prejdite hlbšie do hlbín. Ďalších niekoľko skupín nepriateľov vo vašej ceste bude zahŕňať akolytov, otrokov a prekliatych otrokov. Keď vstúpite do veľkej miestnosti s obrovským kovovým predmetom s množstvom rúrok, ktoré k nemu vedú, váš duch spomenie, že ide o rozsievač úľa.

Našťastie nerobí nič agresívne. Nasledujte značku a nájdite trio veľmi agresívnych rytierov na blízko. Títo chlapi z vás dokážu vyrobiť mleté ​​mäso na blízko, tak ustúpte a používajte útoky s vysokým poškodením, aby ste ich zničili skôr, ako sa vás vyrojia. Akonáhle budú preč, pokračujte v ceste do útrob Mesiaca.

Keď prejdete do svetového hrobu, spustí sa temná zóna spolu s novým cieľom.

Cieľ: Nájsť komoru

Z pozície, keď vstúpite do temnej zóny, by ste mali vidieť hliadkujúceho rytiera a akolytov, ako aj prichádzajúce lode úľa. Vyzerá to ako zábava na drdole. Loď vysadí čarodejníka spolu s ďalšími akolytmi, takže k boju pristupujte opatrne. Viac rytierov čaká ďalej, takže majte pripravenú zbraň. V zadnej časti nájdete veľké zatvorené dvere, na ktoré ukazuje váš kompas. Ak máte ostreľovaciu pušku, teraz je naozaj vhodný čas ju použiť. Za dverami sú traja čarodejníci a guľky z ostreľovacej pušky im dokážu pomôcť.

Cieľ: Zabité čarodejnice

Napriek tomu, že sa im hovorí čarodejnice, sú to len čarodejníci. Pristúpte k dverám a tie sa otvoria a odhalia čarodejníkov, ktorí sú k vám chrbtom. V závislosti od vašich dostupných zbraní možno budete chcieť namiesto toho použiť rakety, schopnosti alebo brokovnice, ak nemáte ostreľovaciu pušku. Keď už čarodejníci nebudú, váš cieľ sa aktualizuje.

Cieľ: Zničiť úľ

To je miesto, kde sa veci môžu stať kockatými. Niekoľko vĺn nepriateľov na vás zaútočí jedna za druhou. Tu je hlavná rola. Vlna jedna obsahuje otrokov, rytierov a akolytov. Druhá vlna obsahuje prekliatych otrokov, otrokov, akolytov a ďalších rytierov. Tretiu vlnu tvoria otroci, akolyti a jeden nahnevaný zlobr (Telthos Unborn). Ak môžete, hrajte defenzívne (ak musíte, počas vlny 1 alebo 3 - nie 2, ustúpte cez dvere, pretože odtiaľ prichádzajú prekliati otroci). Dostať sa do obkľúčenia je reálna možnosť s obrovským množstvom nepriateľov. Zničte úľové sily a budete vyzvaní, aby ste preskúmali črep v strede miestnosti.

Cieľ: Preskúmať črep

Odhoďte ducha na zariadenie a sledujte, ako úlomok stráca svoj kryt temnoty. Potom sa úroveň uzavrie.