Stones Unturned - Bounty Hunting

Lov na odmeny

Existujú iba tri misie lovcov odmien a MO je pre každú z nich rovnaká- nájdite cieľ, zastreľte šípkou, ktorú vám poskytne Marshall, potom ich telo vysypte do kufra auta a vráťte sa k Marshallovi. Minimálne dve odmeny sa pokúsia utiecť- sú asi tak rýchle ako Lincoln, ale príležitostne sa zastavia, aby sa nadýchli. Čo je dobré, pretože šípka je veľmi nepresná a na istý výstrel sa budete musieť priblížiť.

Ďalšou vecou, ​​ktorú je ľahké prehliadnuť, je časový limit. Od chvíle, keď vám Marshall dá misiu, máte len niekoľko minút na to, aby ste prešli a pozreli sa na cieľ. Čas nie je taký obmedzený, že musíte odhaliť svoje závodné schopnosti- nenechajte sa rozptyľovať inými vecami na ceste.

Ray Duplass Bounty #1

Niečo z výcvikovej misie, toto. Keď vám Marshall poskytne opciu, máte sedem minút na dosiahnutie cieľovej značky. Keď prídete, vystúpte z auta a Lincoln sa opiera a čaká, kým sa ukáže jeho cieľ. Keď to jeho cieľ urobí, prenasledujte ho pešo a fotografujte vždy, keď sa Duplass pozastaví, alebo je dostatočne blízko, aby bol dobrým cieľom. Dav je tu príliš rozrušený na to, aby sa ktokoľvek mohol obávať zavolať políciu, takže pri prenasledovaní nemusíte stále držať strelnú zbraň.

Akonáhle ho získate, vhoďte do kufra najbližšieho auta (na vhodných vozidlách sa zobrazia malé ikony vloženia kufra).

Potom sa vráťte do zmesi a do garáže 8, aby ste dokončili misiu

Odmena č. 2 Kurt Mancini

Rovnako ako predtým budete mať sedem minút na dosiahnutie cieľa, akonáhle Marshall splní úlohu. Nezabúdajte však- váš prvý náskok sa nevytiahne a počas jazdy k druhému nepridáte hodinám navyše.

Prvá zastávka je Manciniho hotelová izba, ale nie je tam. Pozrite sa na poznámku na malom stolíku oproti posteli, aby ste zistili, kde sa nachádza.

Prejdite k cieľu French Ward a spustite prestriženú scénu, kde si Mancini odpočinie od svojich únoscov. Nezapojujte * týchto chlapov- policajti budú po vás po niekoľkých sekundách a prenasledovanie Manciniho je dostatočne dráždivé. Namiesto toho pokračujte v behu za svojim cieľom- čoskoro sa postavíte mimo hlupákov a akonáhle Mancini vbehne do relatívne odľahlej oblasti, môžete ho zložiť ako obvykle. Uložte ho do kufra, ale pokúste sa vybrať auto s trochou rýchlosti, pretože pri návrate vás zrazí odveta.

Je pravda, že aj títo chlapci sú v dosť neohrabaných nákladných autách, takže nie je dôvod sa do toho púšťať, ak nechcete. Na to, aby ste misiu ukončili, stačí byť o krok vpred a vtiahnuť do garáže ako obvykle.

Odmena #3 Brian Patrick O'Malley

Váš konečný cieľ. Tentoraz sú na hodinách iba štyri minúty, ale nie sú tu ani žiadne ďalšie prekážky. Choďte k baru, kde O'Malley drží ihrisko. Prejdite dozadu a Jimmymu dverami nájdite niekoho uvaleného v kuchyni.

Osloboďte ho a pripravte si šípku, pretože O'Malley okamžite vstúpi s brokovnicou. Vyhoďte ho a potom zabite ostatných nepriateľov.

Keď máte jasno, len kufor a skládka (na parkovisku je pekný Lassiter Courant). Vyhoďte ho do areálu a potom sa naposledy porozprávajte s Marshallom, aby ste dokončili úlohu Lov na odmenu, a odomknite Stiletto ako doručiteľné auto.