Vydaná beta verzia hry Stardew Valley pre viacerých hráčov

Údolie Stardew

Údolie Stardew hráči majú konečne možnosť užiť si hru s priateľmi. Dlho sľubovaný multiplayer bol dnes spustený naživo v podobe PC beta. Teraz môžu až štyria hráči začať novú hru spoločne alebo sa pripojiť k existujúcemu hráčovi pre jedného hráča a uložiť prostredníctvom siete LAN alebo Steam. (GOG to dostane za niekoľko dní.) Spolu budú pracovať na tom, aby ich farma a Pelican Town boli čo najlepšie.

Keďže funkcie pre viacerých hráčov sú iba v beta verzii, nie všetko bude fungovať podľa plánu. Chucklefish vysvetľuje, že režimy by mali byť momentálne odstránené, aby si užili multiplayer, ale nakoniec budú všetky plne kompatibilné. Je tiež dôležité, aby ste si pred inštaláciou beta opravy urobili zálohu uložených súborov, pretože prebiehajúce zostavy môžu byť niekedy zvláštne.

Hráči si budú môcť vybrať, akú obtiažnosť by si chceli užiť s priateľmi. Pri chatovaní s každým sa môžete pohrať s celkom 200 vlastnými emodži, ktoré sú Údolie Stardew tematicky. Nové hry môžu mať vopred pripravené kajuty až pre troch priateľov, zatiaľ čo existujúce ukladanie vyžaduje, aby ste navštívili Robina a nechali si postaviť kajuty.

Ak chcete získať prístup k beta verzii pre viacerých hráčov v službe Steam, postupujte podľa týchto pokynov. Pravým tlačidlom myši kliknite na Stardew Valley vo svojej knižnici Steam, zvoľte Vlastnosti a potom Betas. Zadajte prístupový kód jumpingjunimos. Potom sa zo zoznamu vyberte, či sa chcete pripojiť k beta verzii.

Zdroj: Údolie Stardew