Sprievodca zostavením Raiden Shogun pre Genshin Impact

Naučte sa, ako ovládnuť Raiden Shogun pomocou tohto dokonalého sprievodcu stavaním, ktorý vám pomôže začať a dominovať s ňou. Majster Raiden Shogun dnes!

Autor:Samuel Stewart 1. septembra 2021 1. septembra 2021 Sprievodca zostavením Raiden Shogun pre Genshin Impact

Raiden Shogun je užívateľ Electro Polarm a jedna z najočakávanejších postáv, aké kedy boli pridané do Genshin Impact.

Electro Archon bol najsilnejším a najnebezpečnejším nepriateľom, ktorému sme kedy čelili v príbehu hry. Ale aj keď sa zdá, že jej hrateľnosť odráža jej silu, ako je prezentovaná v príbehu hry, uvedomenie si plného potenciálu tejto sily môže byť dosť náročné.

Je to preto, že Baal musí byť postavený inak ako vaše priemerné postavy Genshin Impact, z ktorých väčšina sa riadi podobným vzorom, pokiaľ ide o požadované zbrane a artefakty. Na to, aby skutočne zažiarila, potrebuje aj veľmi špecifických spoluhráčov.

V tejto príručke vám povieme, ako uprednostniť jej talenty, ktoré zbrane a artefakty na ňu najlepšie fungujú a prečo a kto sú okrem iného jej ideálni spoluhráči.

ObsahŠou

Priorita talentu

Genshin Impact Raiden Shogun Talent
TalentPopisPriorita
Normálny útok
(pôvod)
Normálny útok :
• Vykonajte až 5 po sebe idúcich úderov oštepom.
Nabitý útok :
• Spotrebuje určité množstvo Staminy na vykonanie lomky smerom nahor.
Prudký útok :
• Ponory zo vzduchu, aby zasiahli zem pod zemou, poškodili protivníkov pozdĺž cesty a pri dopade udelili AoE DMG.
Pokiaľ nechcete spustiť Baalu ​​tým najneoptimálnejším spôsobom, kde sa spoliehate na jej normálne a nabité útoky pri rozdávaní DMG v režime Polearm, toto je jej zďaleka najmenej dôležitý talent .
Elementárna zručnosť
(Transcendencia: Baleful Omen)
Raiden Shogun odhaľuje úlomok svojej Euthymie, rozdáva Electro DMG blízkym protivníkom a udeľuje blízkym členom skupiny Eye of Stormy Judgment.

Eye of Stormy Judgment
• Keď postavy s týmto buffom zaútočia a rozdajú DMG protivníkom, Oko spustí koordinovaný útok a udelí AoE Electro DMG na súperovu pozíciu.
• Postavám, ktoré získajú rozsudok Eye of Stormy Judgment, sa zvýši ich DMG výbuchu elementov na základe energetických nákladov na výbuch elementov počas trvania oka.
• Oko môže spustiť jeden koordinovaný útok každých 0,9 s na stranu.
• Koordinované útoky generované postavami, ktoré neovládate, rozdávajú 20 % normálneho DMG.
Na prvý pohľad sa Baal's Elemental Skill podobá Electro Traveler's Elemental Burst, len so 100% dostupnosťou!
Už to vyzerá ako poriadna sila, a to bez započítania skutočnosti, že Baleful Omen tiež vylepšuje Elemental Burst DMG aktívnych postáv.

Napriek tomu, ako šialene dobre to všetko znie, Baleful Omen je akosi stále len ona dvandprioritný talent .
Elemental Burst
(Tajné umenie: Musou Shinsetsu)
Raiden Shogun zhromažďuje nečíslované pravdy a nepočítané priania, uvoľňuje Musou no Hitotachi a rozdáva AoE Electro DMG s použitím Musou Isshina v boji po určitú dobu. DMG rozdané Musou no Hitotachi a útoky Musou Isshina sa zvýšia na základe počtu spotrebovaných stackov Chakra Desiderata’s Resolve pri použití tejto schopnosti.

Musou Isshin
V tomto stave bude Raiden Shogun ovládať svoje tachi v boji, zatiaľ čo jej normálne, nabité a ponorné útoky budú naplnené Electro DMG, ktoré nemožno prepísať. Keď takéto útoky zasiahnu protivníkov, bude regenerovať energiu pre všetkých blízkych členov skupiny. Energiu možno týmto spôsobom obnoviť raz za 1 sekundu a tento efekt možno spustiť 5-krát počas trvania tejto zručnosti.
V tomto stave sa zvyšuje odolnosť Raiden Shogun voči prerušeniu a je imúnna voči elektro-nabíjacej reakcii DMG. Kým je Musou Isshin aktívny, Raiden Shogun’s Normal, Charged a Plunging Attack DMG budú považované za Elemental Burst DMG.
Účinky Musou Isshin budú odstránené, keď Raiden Shogun opustí ihrisko.

Požadovaná čakra
Keď blízki členovia skupiny (okrem samotnej Raiden Shogun) použijú svoje elementárne výbuchy, Raiden Shogun si vytvorí hromádky rozlíšenia na základe energetických nákladov týchto elementárnych výbuchov.
Maximálny počet hromádok Resolve je 60. Resolve získaná Chakra Desiderata bude vymazaná 300 sekúnd po tom, čo Raiden Shogun opustí ihrisko.
Je tu toho veľa, čo sa dá rozbaliť, takže začnime od začiatku:

Okrem rozdania obrovského množstva počiatočných DMG tento Burst spôsobí, že Baal prejde do pozície meča.
Tento postoj s mečom používa samostatné multiplikátory z Talentu normálneho útoku.
Navyše, nadšenci do Elemental Burst DMG tiež vylepšia jej útoky mečom (luxus, ktorý postavy s podobnými transformačnými výbuchmi ako Xiao a Noelle nemajú radi).

A navyše dokáže celému tímu obnoviť množstvo energie, čím opäť naštartuje celú rotáciu.

Toto nie je len Baalovo najdôležitejší talent , je to jeden z najlepších talentov v celej hre.

Pasívne talenty

Genshin Impact Raiden Shogun Talents
Meno talentuPopisHodnotenie
All-PreserverMora vynaložená pri stúpaní Swords and Polarms je znížená o 50%.Aj keď je to ohromujúce a nevzrušujúce, získanie zľavy na čokoľvek je v tejto hre vždy cenné.
Nečíslované prianiaKeď členovia blízkej skupiny získajú elementárne gule alebo častice, Chakra Desiderate získa 2 balíčky riešení. Tento efekt sa môže vyskytnúť raz za 3 sekundy.Tento talent uľahčuje budovanie Resolve stackov pre akýkoľvek tím, ale čo sa nám najviac páči, je to, že vďaka nemu sú bežiace postavy s lacnými Burstmi spolu s Baalom zhovievavejšie.
OsvietenýKaždé 1 % nad 100 % dobitia energie, ktoré má Raiden Shogun, jej dáva:
• O 0,6 % väčšia obnova energie od Musou Isshin
• Bonus 0,4 % Electro DMG.
Toto je univerzálny pasív, vďaka ktorému je Baal lepším supportom a lepším krupiérom škôd len naskladaním Energy Recharge. Aj bez tohto bonusu by už mohla obnoviť až 12,5 energie pre celý tím s talentom Burst na úrovni 10.

A keďže je jedinou postavou v hre s Burstom, ktorý stojí 90 energie, nikdy sa nebudete cítiť zle. príliš veľa Dobíjanie energie.

Raiden Shogun je jedinečná postava. Nie sme si úplne istí, ako ju zaradiť... je to off-field DPS, keďže jej Elemental Burst má 100% dostupnosť; je Burst Support vďaka obrovskému DMG, ktorý jej Burst prináša na stôl; ona je vyslovene DPS, zatiaľ čo ovláda svoj meč, vzhľadom na to, ako dokáže napumpovať čísla väčšie ako niektoré iné DPS postavy; je oporou vďaka tomu, ako veľmi dokáže vylepšiť výbuchy iných postáv a doplniť ich energiu. Robí všetko.

Jej rotácia je tiež jasne definovaná a má pekný rytmus. Najprv vrhnite jej Elemental Skill. Potom použijete Elemental Bursts iných postáv na zvýšenie jej stacku Resolve. Akonáhle vaše ostatné postavy využijú svoje schopnosti, prepnete sa na Raiden Shogun, vrhnete ju Burst a idete na hambu! Ak by sa niečo stalo, aby ste prežili jej nápor, stačí proces zopakovať.

Samozrejme, ak chcete, aby bola taká efektívna, musíte ju najskôr správne postaviť – to znamená uprednostniť správne štatistiky, vybaviť ju správnou zbraňou a spojiť ju s tými, ktorí sú najviac synergickí.

Táto príručka vám povie, ako to všetko urobiť, ale najprv sa pozrime na to, aké dobré sú jej konštelácie.

Súhvezdia

Genshin Impact Raiden Shogun Constellations
Názov súhvezdiaPopisHodnotenie
Zlovestný nápisCharka Desiderata bude zbierať Resolve ešte rýchlejšie. Keď Electro postavy použijú svoje elementárne výbuchy, získané Resolve sa zvýši o 80%. Keď postavy iných Elementárnych typov použijú svoje elementárne výbuchy, získaná Resolve sa zvýši o 20%.C1 je len fanúšikom kvality života. Nezvyšuje Baalov strop DMG, ani nezlepšuje jej podporné schopnosti. Vďaka tomu je jej používanie pohodlnejšie, pretože uľahčuje dosiahnutie uvedeného stropu DMG, ale v žiadnom prípade to nie je konštelácia, nad ktorou by ste sa mali čudovať.
SteelbreakerTajné umenie: Útoky Musou no Hitotachi a Musou Isshin od Musou Shinsetu budú ignorovať 60 % súperov 'DEF.Odolnosť DEF je jedným z najvzácnejších a najcennejších debuffov v celej hre. Aj keď C2 nie je presne debuff – neprospieva iným postavám – je bude výrazne zvýšiť DMG Baal robí počas jej Burst.
Shinkage minuléZvyšuje úroveň tajného umenia: Musou Shinsetu o 3.
Maximálna úroveň inovácie je 15.
Ako sme už uviedli, Musou Shinsetu je jedným z nich a najlepšie Elemental Bursts v celej hre, takže fakt, že to môžete vylepšiť na C3 namiesto C5, je obrovské plus.
Sľub slušnostiKeď vyprší platnosť stavu Musou Isshin aplikovaného Tajným umením: Musou Shinsetsu, všetci členovia blízkej strany (okrem Raiden Shoguna) získajú 30% bonus ATK na 10 s.C4 je striktne podporná konštelácia, ale je to celkom dobrá. 30% bonus ATK nie je malá čiastka a ak spravujete svoju energiu a cooldowny efektívne, môžete mať takmer 100% dostupnosť tohto buffu, kým je Baal mimo ihriska.
Shogunov zostupZvyšuje úroveň zostupu Shoguna o 3.
Maximálna úroveň inovácie je 15.
C5 je trochu priemerný. Elemental Burst DMG buff poskytovaný Baleful Omen sa po 10. úrovni nezvýši, čo by tu bol najvítanejší buff.
Nositeľ prianíKým je v stave Musou Isshin aplikovaný Secret Art: Musou Shinsetu, Raiden Shogun's Normal, Charged a Plunging Attacks zníži Elemental Burst CD všetkých členov strany (okrem samotnej Raiden Shogun) o 1 s, keď zasiahnu protivníkov.
Tento efekt sa môže spustiť raz za 1 sekundu a môže sa spustiť celkovo 5-krát počas trvania stavu.
Ploché 5-sekundové zníženie cooldownu pre zvyšok party nie je vtip. Je ťažké presne odhadnúť, aký vplyv to bude mať, ale už teraz vidíme potenciál zneužitia.

Raiden Shogun vyzerá, že bude pokračovať v trende postáv s priemernými vylepšeniami C1. Zopakujem, jej C1 nie je v žiadnom prípade zlá – len jej nepridáva nič, čo by sa nedalo replikovať so synergickým zložením tímu a správnym prevedením.

To znamená, že jej C2 a C3 sú neuveriteľné. A čo je ešte lepšie, ak všetko, na čom vám záleží, je robiť čo najviac DMG so samotným Electro Archon, potom sa môžete zastaviť v C3 a zavolať to na deň. Nie je to tak, že by konštelácie za tým boli zlé – naopak, sú veľmi dobré – ale sú prísne zamerané na podporu.

Ako vždy vám musíme pripomenúť, že konštelácia akejkoľvek postavy – dokonca aj takej úžasnej ako Raiden Shogun – sa nebude zhodovať s úplne novou 5* postavou, ktorá bude pridaná do vášho účtu.

Takže ak ste hráč F2P alebo málo míňajúci, ktorý podľa naše výpočty , môže spoľahlivo počítať len s tým, že každý patch vytiahne jednu 5* postavu, konštelácie jednoducho nestoja za to. A ak ste stále na plote, pozrite sa na toto Zoznam úrovní postáv a položte si otázku, či sa konštelácie môžu zhodovať s hodnotou postáv S-Tier alebo A-Tier.

Najlepšia zbraň

Nárazová zbraň Genshin
Rarita zbraníVysvetlenie
Pohlcujúci blesk
5*
Len veľmi málo zbraní dopĺňa ich určeného používateľa tak, ako Engulfing Lightning dopĺňa Raiden Shogun. Už dostáva bonusové Electro DMG zo stohovania Energy Recharge, ale to tiež premení Energy Recharge na ATK%, čo je jednoducho šialené.
Skyward Spine
5*
Skyward Spine je ďalšou najlepšou 5* možnosťou pre Baala. Zvýšenie rýchlosti ATK je bezvýznamné, ale s vysokým základným ATK, dobíjaním energie a trochou pridanej sadzby CRIT sa nikdy nemôžete pokaziť. Pasívny proces zbrane je len čerešničkou navrchu.
The Catch
4*
The Catch je 5* položka v prestrojení. Iste, základný ATK nemôže konkurovať 5* možnostiam, ale pasívny to viac než kompenzuje, pretože znižuje Elemental Burst DMG a Elemental Burst CRIT Rate. Konkrétne pre Baala môže konkurovať Skyward Spine, keď sa dostane na r5 a stojí hlavou a ramenami nad všetkými ostatnými 4* možnosťami.
Favonius Lance
4*
Aj keď je Favonius Lance prekonaný Catchom, je stále skvelou 4* voľbou pre Baala, s vysokým základným ATK, dobrým dobíjaním energie a dokonca so vstavaným zrýchlením energie.
Prototyp Starglitter
4*
Nebudete sa cítiť dobre, keď vybavíte svoj Baal prototypom Starglitter, keď je Catch tiež zadarmo, ale svoju prácu zvládne. Len si nezabudnite obnoviť jej elementárnu zručnosť tesne pred vrhnutím jej výbuchu, aby ste zlepšili jej normálny a nabitý útok DMG.

Najlepšie artefakty – 4-Emblem of Severed Fate

Najlepšie artefakty pre každú postavu v Genshin Impact

Baal je trochu nekonvenčná postava, pokiaľ ide o jej želané štatistiky artefaktov. Zatiaľ čo väčšina postáv sa drží vzorca ATK%/Elemental DMG%/CRIT, Raiden Shogun funguje najlepšie s Dobíjanie energie na Piesky , ATK% na Pohár a Sadzba CRIT DMG/CRIT na Logá .

Pokiaľ ide o čiastkové štatistiky, ktoré hľadáte CRIT DMG , Sadzba CRIT , ATK% a Dobíjanie energie .

Pokiaľ nastaviť bonusy choď, Raiden Shogun je mimoriadne priamočiary. Chcete jednu vec a jedinú vec – tú 4-dielny emblém Rozdelený osud nastavený bonus. Toto zvýši váš Elemental Burst DMG o 25% Energy Recharge, až o 75%, ktoré môžete získať, ak má Baal 300 Energy Recharge.

Vďaka bonusu 4-dielnej sady budete mať aj bonus 2-dielnej sady na extra 20% dobitie energie, ktoré sa vloží do tohto buffu. Dokonca aj s iba 200 dobitím energie, ktoré je veľmi ľahko dostupné, získate z tejto sady bonusov väčšiu hodnotu, než ktorá môže poskytnúť ktorákoľvek iná sada.

Za normálnych okolností by sme tu odporučili nejaké alternatívne zostavy, ale v tomto prípade dokonca aj 4-dielna sada Severed Fate so zlými podstatami prekoná akúkoľvek kombináciu 2-dielna Noblesse Oblige/ Shimenawa’s Reminiscence/Hromiaca zúrivosť . Ak chcete Baala niečím vybaviť, kým budete farmárčiť na 4-Piece Severed Fate, bude stačiť akákoľvek kombinácia týchto štyroch sád.

Ach, a ak vás zaujíma, prečo sme nezahrnuli pohár Electro DMG, odpoveď je jednoduchá – znižujúce sa výnosy.

Ak si pamätáte, Baalov pasívny talent jej dáva Electro DMG na základe jej Energy Recharge. A so zbraňou na dobíjanie energie, pieskami, bonusom v 2-dielnej súprave, a možno nejaké náhodné nábehy, budete mať toľko vrodených Electro DMG, že pohár ATK% vám jednoducho poskytne viac DMG.

Elementárne synergie

Genshin Impact Raiden Shogun elementárne synergie

Elektro je komunitou jednohlasne považované za najhorší živel. Rovnako ako Beidou a Fischl, Baal nie je dobrá kvôli jej živlu. Naopak, pôsobivé je, ako dokáže rozdať toľko DMG a tak dobre podporovať zvyšok tímu napriek tomu byť Elektro.

Najlepší prvok na spárovanie s Electro Archon je:

  Anemo: Swirling Electro je dobrý a to všetko, ale úprimne povedané, dôvod, prečo je Anemo tým najlepším prvkom na podporu Electro, je jednoducho kvôli spôsobu, akým funguje bonus 4-dielnej sady Viridescent Venerer. Všetko, čo DMG Baal robí so svojím výbuchom, je elektro a so správnym nastavením budete môcť zbaviť nepriateľov odpor voči elektrine a pripraviť Baala na úspech pomocou tejto sady.

Bohužiaľ, tu sa pre Baala končia úžasné elementárne synergie. S výnimkou Cryo sú všetky ostatné prvky buď priemerné alebo zlé. A dokonca aj Cryo je dobré zo všetkých nesprávnych dôvodov:

  Cryo: Miešanie Cryo a Electro bude mať za následok supravodenie – elementárnu reakciu, ktorá spôsobí bezvýznamné AoE DMG a zníži fyzickú odolnosť všetkých nepriateľov chytených v AoE o 40 %. Všetko DMG, ktoré Baal robí počas svojho Burstu, je Electro, vďaka čomu je supravodivosť bezcenná. ale ak použijete Fyzické DPS, kým je Baal's Burst v režime cooldown, môžete pomocou tejto reakcie výrazne zvýšiť ich výkon.Hydro: Electro-Charged je jedinečná reakcia v tom, že nespôsobuje zmiznutie živelných trápení. Nemôže CRIT a jeho DMG je ohromujúce, ak nemôžete absolútne zneužiť reakciu na všetko, čo stojí za to, ako to dokáže duo Childe a Beidou. Snáď nadchádzajúca postava to bude dobre ladiť s Baalom.Geo:Štíty sú v tejto hre cenné – dokonca neoceniteľné! Schopnosť čeliť DMG namiesto toho, aby ste sa mu vyhýbali uhýbaním, zvýši váš výkon DMG. A hoci štíty vytvorené prostredníctvom Crystallize nemôžu presne konkurovať skutočným veciam, sú lepšie ako nič.

Zatiaľ čo Cryo, Hydro a Geo nijako pôsobivo nedopĺňajú Raiden Shogun, aspoň nie sú kontraproduktívne, na rozdiel od:

  Pyro: Miešanie Pyro a Electro má za následok Overloaded, elementárnu reakciu, ktorá spôsobí AoE Pyro DMG (aj keď reakciu spracuje postava Electro) a zrazí nepriateľov. Postavy na diaľku ako Yoimiya dokážu skvele využiť Overloaded, no postavy na blízko to nenávidia. Prenasledovanie nepriateľov po každom zásahu nie je spôsob, ako maximalizovať DMG.

Najlepšie zloženie tímu

Genshin Impact Raiden Shogun Team

Hranie zadarmo

 • Raiden Shogun
 • Rosaria
 • Diona
 • Sacharóza

Aj keď sa dá namietať, že všetky 4* postavy sú priateľské k F2P, radi zahrnieme do zloženia nášho F2P tímu aj postavy, ktoré zaručene budú mať všetci hráči. Týmto spôsobom môžu aj začiatočníci získať veľkú hodnotu z tohto sprievodcu. Takže ak vám chýbajú niektoré alebo všetky tieto postavy, nebojte sa, spomenieme niekoľko alternatív, ktoré môžu fungovať rovnako dobre.

V ideálnom prípade chcete fyzické DPS, zdroj Cryo, nosič Viridescent Venerer, štít a možno aj liečiteľa. Čím viac rolí môže jedna postava vykonávať, tým vyššie rastie jej kmeň.

Rosaria sa používa na rozdávanie fyzického DMG, zatiaľ čo je Baal's Elemental Burst v režime cooldown. Ak nemáte Rosaria, môžete použiť Kaeya . Uprednostňujeme Rosariu, pretože jej Burst tiež trochu vylepší Baala, ale Kaeya môže byť rovnako zručná v riešení fyzického DMG počas Baalových výpadkov. Žiletka je ďalšou dobrou možnosťou, až potom sa budete musieť spoľahnúť na iného člena skupiny, ktorý vám poskytne Cryo potrebné pre Superconduct, čo môže veci skomplikovať, ak nemáte túto ďalšiu postavu.

Diona sa používa na jej štít a liečenie (a na supravodenie, ak je jedinou Cryo postavou v tíme). Jej Elemental Burst tiež stojí 80 Energy, čo Raiden určite ocení. To znamená, že nie je nevyhnutná – kryo rezonancia robí málo s aktívnou Baalovou elementárnou zručnosťou. Je skvelé, že je to balík dva v jednom, ktorý ponúka liečenie aj ochranu, ale môžete ju nahradiť rôznymi postavami. Najlepšie úplne F2P náhrady za Dionu sú Noelle a Barbara . Prípadne by ste mohli dostať Sara . Ak máte Raiden Shogun, je pravdepodobné, že máte aj Saru. Nemusí sa liečiť ani chrániť, ale môže podporiť Baala zvýšením svojho ATK.

Sacharóza je ďalšou postavou, ktorú sem zaraďujeme bezpečne, pretože je zobrazená na rovnakom transparente ako Raiden Shogun. Majte však na pamäti, že je tu len preto, že môže vybaviť 4-dielnu súpravu Viridescent Venerer a katalyzátor Thrilling Tales of the Dragonslayer – tieto položky sú skutočným MVP. Sayu môže byť ešte lepšou voľbou, ktorá ponúka možnosti liečenia aj 4-dielneho viridescentu spolu s 80 energetickým výbuchom. Ak nemáte ani jednu z týchto postáv, potom je čas to oprášiť Anemo Traveller .

Pre veľryby

 • Raiden Shogun
 • Eula
 • Kazuha
 • Zhongli

Veľrybí tímová zostava funguje na rovnakom princípe – Elektrický DMG počas Baalovho výbuchu, Fyzický DMG počas jeho výpadku a prostriedky na oboje!

Eula je jednoducho najlepším fyzickým DPS v celej hre a s Baalom dokáže produkovať supravodenie aj so zavretými očami. Ale to nie je miesto, kde synergia nekončí – má tiež 80 Energy Burst, ktoré by ste radi zabásnili s Baalom.

Kazuha je najlepšia postava v leštení Elemental DMG v celej hre. Tiež nie je na škodu, že jeho vlastný výkon DMG je klamlivo vysoký.

Zhongli je tam predovšetkým pre štít. S takým silným štítom úplne eliminujete potrebu liečiteľa. Zhongli tiež prináša určité vrodené zosilnenie DMG na stôl. Najlepšie zo všetkého je, že môžete vylepšiť jeho tienenie aj možnosti zosilnenia DMG pomocou 4-dielnej súpravy Millelith Tenacity.

Stojí Raiden Shogun za to?

Upútavka postavy - Video sa nedá načítať, pretože je zakázaný JavaScript: Ukážka postavy – Raiden Shogun: Nightmare | Genshin Impact (https://www.youtube.com/watch?v=ydPqFAEgHzs)

Na prvý pohľad to vyzerá ako hlúpa otázka.

Ako môže nestála za to? Jej DMG aj jej podporné schopnosti sú úžasné.

Iste, nemôžeme presne vidieť, ako ovplyvňuje meta spôsobom, ktorý je porovnateľný s jej kolegami Archonmi, Zhongli a Venti, ale stále ponúka väčšiu hodnotu ako väčšina ostatných 5* postáv.

Napriek tomu existuje jedna obrovská výhrada, ktorej Raiden Shogun v súčasnosti čelí a ktorej by ste si mali byť vedomí – je Electro.

Možno vás už unavuje počúvať, ako je Electro zlé – komunita na to nariekala od spustenia hry – ale skutočne to bráni jej životaschopnosti v mnohých tímových zostavách. Ak máte Eulu, je to bezhlavá, ale inak budete musieť použiť 4* fyzické DPS alebo vyskúšať nejaké experimentálne elektronabíjanie alebo geo zostavu. Jednoducho nemá domov v tradičnejších tímoch Freeze, Melt alebo Vaporize.

Takže to je veľké varovanie. Sama o sebe je Raiden Shogun úžasná. Ale nehrá sa pekne s väčšinou herného zoznamu, čo vás núti hrať ju určitým spôsobom, ktorý nie je presne meta. Pravdepodobne sa bude zlepšovať, keď do hry pribudnú ďalšie postavy, ale to nič nemení na skutočnosti, že šťastie by ste mali skúšať iba na kým teraz, ak vám tieto obmedzenia nevadia.

Mohli by sa vám páčiť aj tieto