Hymna: Storm Javelin Guide

Chcete sa dobre zahrať na skvelom oštepe Storm v hre Anthem? Tu je najlepší a najjednoduchší sprievodca, ktorý obsahuje všetko, čo potrebujete na zvládnutie Storm!

Autor:Justin Fernandez 14. októbra 2020 13. októbra 2020 hymna búrka oštep sprievodca

The Búrka je najbližšie k mágovej triede, ktorá Hymna má ponúknuť. Má moc viesť elementárne útoky a ničiť skupiny nepriateľov.

To však niečo stojí, pretože Búrka je najslabší zo štyroch oštepov a prichádza s najnižším množstvom zdravia a štítu. Vďaka tomu je Storm trochu ako sklenené delo, ktoré je schopné spôsobiť veľké škody, ale ak sa nehrá efektívne, ľahko sa zrazí.

Navyše, hráči, ktorí sa chcú popasovať s touto úlohou, sa budú musieť naučiť pristupovať k bitkám veľmi odlišným spôsobom ako ostatné triedy. Nižšie nájdete sprievodcu, ktorý vám pomôže na vašej ceste k zvládnutiu jedného z najsilnejších oštepov, ktoré hra ponúka, Storm. Určite si pozrite naše ďalšie Hymna sprievodcovia:

ObsahŠou

Výber zbraní

Búrka

Niečo zásadné pre všetky triedy v Hymna , ale najmä Storm, je to, akým druhom zbraní sa rozhodnete vybaviť. Krehká povaha Storm sa hodí k dlhodobému hernému štýlu.

Výsledkom je, že Storm vyniká pri používaní Sniper Rifles a Marksman Rifles, pretože tieto zbrane majú najlepšiu presnosť a umožňujú vám zostať aktívnymi v boji, keď sú vaše schopnosti na cooldown.

Prístup Storm k bitke však môže byť tiež veľmi situačný, pretože niektoré oblasti v Hymna môže byť dosť tesný, čo núti Storm bojovať oveľa bližšie, než by sme chceli.

V takýchto prípadoch odporúčame ponechať si na palube ako sekundárnu zbraň z blízkeho dosahu, napríklad útočnú pušku alebo SMG, pre chvíle, keď sa ocitnete blízko a osobne s nepriateľom.

Polohovanie

Hymna Storm Javelin

Ako sme už spomenuli, Storm vyniká v hre na veľké vzdialenosti. Zatiaľ čo zvyšok vášho tímu môže vyraziť priamo do boja, Storm je oveľa metodickejší.

Keď sa blížite k bitkám, umiestnenie vysoko vo vzduchu, najlepšie za nejakým krytom, vám umožní zasadiť presné strely a poraziť nepriateľov bez obáv, že vám každých desať sekúnd spadne štít.

Storm sa môže vznášať vo vzduchu oveľa dlhšie ako každý iný oštep, takže na to pamätajte pri umiestňovaní. Hľadajte rôzne formy krytov, ako sú veľké stalaktity visiace zo strechy jaskýň alebo útesov, za ktoré sa môžete po spôsobení poškodenia rýchlo schovať.

Používanie kurzora myši

Oštepové zbrane

Okrem toho, že sa Storm môže vznášať oveľa dlhšie, dostane vo vzduchu posilnenie štítu. Vďaka tomu je vznášanie sa čo najviac kľúčové, pretože boj na zemi povedie len k rýchlemu vyčerpaniu vášho štítu.

Zatiaľ čo zvýšené vznášanie Storm je užitočným nástrojom, môže tiež vytvoriť zlý zvyk aktívne nekontrolovať váš merač tepla. Predtým, ako sa pustíte do bitiek, odporúčame vám klesnúť na bezpečnom mieste a nechať glukomer úplne vyčerpať, než začnete vznášať sa.

Aj keď vám to poskytne dostatočné množstvo vzduchu, stále je dôležité venovať pozornosť meraču tepla.

Používanie vášho Ultimate

Oštepová hymna

Ultimátna schopnosť Storm je Elemental Storm, ktorá vám umožňuje zhodiť tri masívne elementárne výbuchy na oblasť. Každý výbuch sa vykonáva samostatne a v poradí, pričom spôsobuje poškodenie mrazom, elektrickým prúdom a požiarom.

Aj keď táto schopnosť môže spôsobiť slušné poškodenie jedinému cieľu, jej široký rádius a AOE ju predurčujú na odstránenie veľkých skupín. Nakoniec je len na vás, aby ste sa rozhodli, či si situácia vyžaduje váš Ult, takže použite svoj najlepší úsudok a pokúste sa nájsť spôsoby, ako maximalizovať jeho poškodenie.

Poznaj svoju rolu

Hymna Javelin Storm

Pravdepodobne najdôležitejšia časť hrania akejkoľvek triedy Hymna je poznať úlohu vášho oštepu v boji. Cieľom Storm je udržať ciele pripravené a spôsobiť obrovské dávky AOE poškodenia.

Keď hráte za Storm, mali by ste pravidelne hľadieť na miesta, kde môžete so svojimi spoluhráčmi vytvoriť ničivé kombá. Ak sa hrá odborne, Storm má vysoký strop poškodenia.

Na prvý pohľad sa jeho herný štýl na dlhé vzdialenosti môže zdať, že nemáte dostatočne významný vplyv na bitky. Ak si však zostavíte všestrannú súpravu, ktorá obsahuje užitočné stavové efekty, ako je Freeze, rýchlo zistíte, že vaši spoluhráči sa spoliehajú na to, že pomôžete zdolávať vlny nepriateľov.

Zoznam schopností búrky
Storm Javelin

Storm Javelin

Blast Seals

 • Lightning Strike – Cielený úder blesku, ktorý spôsobí elektrické poškodenie AOE.
 • Ľadová búrka – Ľadové pole, ktoré sa rýchlo vytvára, aby spôsobilo výbuch a spôsobilo poškodenie mrazom.
 • Flame Burst – Ohnivý výbuch, ktorý spôsobí poškodenie ohňom AOE.
 • Ice Blast – Príval ľadových projektilov, ktoré zmrazia ciele na blízko a spôsobia poškodenie mrazom.
 • Živý plameň – Výbuch energie plameňa, ktorý hľadá ciele a zapaľuje ich ohňom.

Zameranie tesnení

 • Frost Shards – Rýchlo vystrelené úlomky ľadu, ktoré môžu zmraziť cieľ na mieste.
 • Burning Orb – Ohnivá guľa, ktorú možno rýchlo vystreliť v malých dávkach alebo nabiť.
 • Shock Burst – Guľa elektrického výboja, ktorá sa môže odraziť od stien a dosiahnuť ciele.
 • Glacial Spear – Koncentrovaný lúč energie, ktorý spôsobuje poškodenie mrazom.
 • Arc Burst – Výbuch blesku, ktorý môže preskočiť na blízke ciele a spôsobiť elektrické poškodenie.

Podpora Gear

 • Wind Wall – Vytvára obrannú stenu, ktorá odráža prichádzajúce nepriateľské projektily.
 • Quickening Field – Vytvorí pole, ktoré skracuje čas ochladzovania spoluhráčov v dosahu.

Schopnosť zblízka

 • Fiery Strike – Výbušný záblesk, ktorý poškodí nepriateľov a odhodí ich späť.

Konečná schopnosť

 • Elemental Storm – Silná búrka elementárneho poškodenia, ktorá spustí tri samostatné výbuchy mrazu, elektrickej a ohnivej energie.
Anthem Storm Javelin schopnosti a hrateľnosť Video sa nedá načítať, pretože je zakázaný JavaScript: Schopnosti a hrateľnosť Anthem Storm Javelin (https://youtu.be/xGg5S5r8XXE)

Mohli by sa vám páčiť aj tieto