Spiritfarer Guide: Ako nastaviť multiplayer (miestne kooperatívne)

Vedeli ste, že Spiritfarer ponúka funkciu pre viacerých hráčov? Zahrajte si kooperáciu s niekým iným a pokračujte v príbehu! Tu je návod, ako to urobiť.

Autor:Justin Fernandez 10. septembra 2020 Spiritfarer Guide Ako nastaviť multiplayer

Útulný riadiaci sim Nebezpečenstvo ducha veľmi ťaží z možnosti hrať hru s kamarátom pomocou miestneho co-op co-op.

V tejto príručke vám ukážeme, ako nastaviť multiplayer v Spiritfarer a vysvetlíme, ako kooperácia ovplyvňuje hru.

ObsahŠou

Spiritfarer Multiplayer vysvetlené

Spiritfarer multiplayer

Nebezpečenstvo ducha Režim pre viacerých hráčov je nielen flexibilný, ale je aj skvelým príkladom toho, ako by sa malo implementovať miestne kooperovanie na gauči. Hra umožňuje vám a priateľovi hrať spolu z rovnakej konzoly alebo počítača na zdieľanej obrazovke, pričom jedna osoba ovláda Stellu, zatiaľ čo druhá ovláda jej mačku, Daffodil.

Stella a Daffodil môžu vykonávať mnoho rovnakých úloh, vrátane varenia jedla, kŕmenia liehovín, sadenie/zalievanie semien, navigovanie loďou atď. Obaja hráči môžu spolupracovať pri plnení špecifických úloh, ako je rúbanie stromov alebo používanie Foundry.

Najväčší rozdiel je v tom, že hráč ovládajúci Daffodil sa nemôže rozprávať s duchmi alebo posúvať úlohy, ktoré vyžadujú, aby s nimi hovorila Stella. Co-op má tiež vplyv na to, ako funguje kamera v hre. Keď sa obaja hráči vzdialia od seba, kamera sa začne vzďaľovať, aby ich udržala v zábere. To môže niekedy sťažiť videnie predmetov a spôsobiť problémy počas plošinových sekcií.

Ako nastaviť multiplayer (miestne kooperatívne)

Spiritfarer Nastavte lokálnu kooperáciu pre viacerých hráčov

Ak chcete nastaviť multiplayer v Nebezpečenstvo ducha , majte oba vstupy zapojené a pripravené na použitie. Ak používate PC, je to také jednoduché, ako zapojenie dvoch ovládačov alebo kombinácia ovládača, myši a klávesnice. Ak používate Xbox One, PS4 alebo Nintendo Switch, druhý hráč sa bude musieť pred pripojením prihlásiť do účtu. Poznač si to Nebezpečenstvo ducha nepodporuje online multiplayer.

Ak z akéhokoľvek dôvodu narazíte na problémy pri spárovaní ovládača s konkrétnym znakom, vždy môžete zmeniť vstupy tak, že vytiahnete ponuku Štart a vyberiete položku Možnosti > Ovládacie prvky.

Odtiaľto môžete prepínať alebo deaktivovať vstupy, ako aj prepojiť ovládacie prvky podľa svojich predstáv. Ak všetko ostatné zlyhá, skúste to uložiť a ukončiť, znova pripojte ovládače a spustite hru znova.

Mohli by sa vám páčiť aj tieto