Kolekcia The Sims 2: Ultimate je v súčasnosti bezplatná pre všetkých

The Sims

Založili sme veľkého vydavateľa Electronic Arts by ponúkalo bezplatné kópie súboru The Sims 2: Ultimate Collection tým, ktorí už vlastnili The Sims 2 na svojom účte Origin.

Spoločnosť EA vo svojich častých otázkach k tejto záležitosti uviedla, že Ultimate Collection bolo by k dispozícii iba pre hráčov, ktorí si kúpili digitálnu verziu The Sims 2 z Origin alebo The EA Store. Ako však ukázal priateľ včera v noci, zdá sa, že pomocou konkrétneho kódu uplatnenia si môže každý stiahnuť The Sims 2: Ultimate Collection cez Origin.

Ako je znázornené na vyššie uvedenom obrázku vyššie, vložením I-LOVE-THE-SIMS na klientovu kartu Uplatnenie kódu produktu (prostredníctvom karty Pôvod v ľavom hornom rohu Origin) budete môcť získať úplne bezplatnú kópiu The Sims 2: Ultimate Collection Skutočnosť, ktorú som potvrdil, keď som uplatnil kód a stiahol si hru.

Podľa zdroja, ktorý môj priateľ našiel na Tumblr, bude táto ponuka trvať iba jeden týždeň. Po nejakom vyšetrovaní EA skutočne oznámila, že The Sims 2: Ultimate Collection bude v stredu 23. júla pre všetkých zadarmo. Vydavateľ dokonca zahrnul pokyny, ako hru dostať, ktoré sú podrobne popísané nižšie.

  1. Začnite od sťahovanie a inštalácia Origin . Ak už máte Origin, môžete prejsť na krok 3.

  2. Nie ste členom Origin? Vytvorte si bezplatný účet Origin dostať sa do hry.

  3. Spustite Origin a prihláste sa do svojho účtu Origin.

  4. Na karte „Hry“ v ponuke Pôvod vyberte „Uplatniť kód produktu“ a zadajte kód

  5. MILUJEM SIMKY

Rovnaký postup je možné vykonať aj na oficiálnej webovej stránke Origin. Okrem toho si budete môcť hru stiahnuť a hrať kedykoľvek budete chcieť.

Kód si budete môcť uplatniť ako kópiu The Sims 2: Ultimate Collection odteraz až do štvrtka 31. júla o 10:00 tichomorského letného času.

Prinesieme vám viac The Sims -súvisiace správy by sa mali dostať do uší ďalších informácií.

[ Tumblr / EA.Pomoc ]

od