Zoznam úrovní rizika dažďa 2

Dokončite Risk of Rain 2 s ľahkosťou pomocou najlepších preživších a vyťažte z ich schopností to najlepšie. Tu je zoznam najlepších úrovní Risk of Rain 2.

Autor:Samuel Stewart Pred 12. februárom 20222 týždňami Zoznam úrovní rizika dažďa 2

Prežiť bolo vždy cieľom hráča Riziko dažďa 2 .

Ako nováčika môžete byť ohromení obrovským množstvom obsahu, ktorý na vás hra vrhá. Hordy nepriateľov, chaotické bitky a množstvo predmetov sú len niektoré z vecí, ktorých sa treba obávať.

Jednou z prvých možností, ktoré musíte urobiť, je toho, ktorý preživší použiť. Zvládnutie jedného na začiatku vám pomôže z dlhodobého hľadiska, pretože osvojenie si mechanizmov hry môže byť jednoduchšie so správnou postavou.

Na tento účel sme vytvorili zoznam, ktorý zoraďuje všetkých preživších v Risk of Rain 2 od najlepších po najhoršie. S týmto sprievodcom môžete byť o krok bližšie k tomu, aby ste zdolali všetko, čo vám hra prinesie.

Poznámka: Tí, ktorí prežili, sú zoradení podľa toho, ako sa správajú v sólovej aj kooperatívnej hre.

ObsahŠou

S-Tier

S úroveň 3

Najlepší preživší v hre. Majú najlepšie nástroje na riešenie väčšiny situácií a ich používanie je relatívne bezpečné. Ak si dáte čas, aby ste sa ich naučili včas, prinesie vám to plodnú odmenu.

PreživšíPopis
kapitánKapitán je ofenzívna sila, ktorá sa ľahko preháňa vlnami nepriateľov. Aj keď má len niekoľko možností na obranu, s jeho súpravou fungujú dobre. Jeho mikroboty , napríklad zostreľte nepriateľské projektily prichádzajúce do vašej cesty – čo umožní bezpečný prístup k nepriateľskému davu len s niekoľkými rizikami.

Kapitánovou primárnou zbraňou je brokovnica. Aj keď sa to môže zdať príťažlivé len pre hráčov, ktorí uprednostňujú blízke vzdialenosti, v skutočnosti je to všestranné aj z diaľky. Môžete ho nabiť, aby ste výrazne znížili šírenie záberov. Táto mechanika vám umožňuje zasiahnuť nepriateľov z diaľky so slušnou presnosťou.

Nakoniec tento preživší pridáva do svojej všestrannej súpravy s a taser ktorý dokáže zadržať protivníkov na mieste a orbitálny výstrel, ktorý spôsobí značné poškodenie a omráči nepriateľov v danej oblasti. Tieto nástroje poskytnú kapitánovi toľko potrebný priestor pred nepriateľmi, keď to bude potrebovať.
NakladačNakladač má vynikajúci útočný potenciál, keď dostane tie správne predmety, ktoré dopĺňajú jej hru. Aj keď môže dôjsť k výkyvom v jej priestupku na jeden beh, jej pohyblivosť je jediná vlastnosť, ktorá je trvalo spoľahlivá.

Útočí hlavne päsťami. Spojením základného útoku vzniká a bariéra šrotu ktorý ju na krátky čas ochráni pred nepriateľskými útokmi. To znamená, že sa môže priblížiť a udrieť nepriateľov s malým rizikom.

To, čo robí z Nakladača hviezdnu voľbu, je ona uchopenie päsťami . Pomocou týchto spustíte jej kĺby, prichytíte sa k cieľu a pritiahnete ich k vám (alebo vy k nim v prípade ťažších nepriateľov). Variácia drapáka môže tiež omráčiť nepriateľov. Môžete ich tiež použiť na prestrelenie nakladača na veľké vzdialenosti alebo na získanie výšky.

Celkovo nemusí byť Nakladač taký konzistentný ako Kapitán. Keď však získa prístup k potrebným veciam, nakladač presekne celý beh bez štikútania.

A-Tier

Úroveň 3

Títo preživší sú vynikajúci vo svojich špecializovaných úlohách s pridanou užitočnosťou pre rôzne scenáre. Nie sú také OP ako úrovne S, s výnimkou prípadu, keď budete mať šťastie so základnými predmetmi počas behu.

PreživšíPopis
PoľovníčkaZatiaľ čo Nakladač sa zameriava na prekonávanie veľkých vzdialeností, Lovkyňa definuje svoju mobilitu tým, že je pohyblivá. jej pokuta a blikať schopnosti ju v podstate nútia čistiť nepriateľské vlny a pritom sa stále pohybovať. Tento herný štýl je baštou jej obrany, pretože sa dokáže ľahko dostať do nebezpečenstva a von z neho.

Z hľadiska poškodenia a kontroly davu jej meče sú jej najsilnejšou stávkou. Poskakujú okolo viacerých nepriateľov a spôsobia väčšie poškodenie na jeden odraz. Aj ona má šípový dážď , čo je zručnosť AoE, ktorá spomaľuje protivníkov pri spôsobovaní poškodenia.

Herný štýl Huntress je priamočiary, no ponecháva určitý priestor pre hráčske schopnosti diktovať tok behu. Keďže vyhýbanie sa a zasahovanie je dôležitým faktorom pri tejto preživšej, veľa začiatočníkov môže mať zo začiatku ťažké prispôsobiť sa jej.
ŽoldnierMercenary je zábavná hra, ktorá prežije. Jeho sada nástrojov pozostáva z útokov na blízko, rýchleho pohybu a všestranných zručností. Byť v boji zblízka sa môže zdať ako handicap v tejto hre, ale žoldnier má vo svojom arzenáli dosť na to, aby to vyvážil.

Pre začiatočníkov má okamžite prístup k pasívu s dvojitým skokom. To zvyšuje jeho mobilitu a je oveľa lepšie ako vznášadlo Artificera.

Má tiež dobrú regeneráciu HP, ktorá kompenzuje jeho štýl na blízko. Môže byť vždy v nebezpečenstve, keď sa dostane do blízkosti nepriateľov, ale ak viete, čo robíte, nebudete tak zasiahnutí.

V ofenzíve má Mercenary dobré útoky s vysokým poškodením a slušnou užitočnosťou. Vždy stojí za to vyskúšať tohto preživšieho.
MUL-TS najvyšším základným HP, rastom HP a brnením v hre je MUL-T nastavený tak, aby prežil ako hlavný tank. Ak sa nedokážete toľko obťažovať vyhýbaním sa a polohovaním, potom MUL-T môže byť práve tou postavou pre vás.

Jeho ofenzívny výkon je vďaka nemu slušný nastreľovacia pištoľ a výstuž . Ak by ste sa s ním chceli zabaviť, použite dvojitý výstuž Stratégia tiež zvyšuje jeho potenciál poškodenia, ale to bude pravdepodobne čoskoro opravené.

MUL-T sa môže presunúť do spôsob dopravy získať dodatočnú rýchlosť a brnenie. To je ideálne pre tie chlpaté situácie, keď potrebujete rýchlo premiestniť a preskupiť. Z ustupujúcej pozície môže MUL-T tiež niektoré vypustiť výbuchové kanistre poškodiť a znefunkčniť nepriateľské vlny.

MUL-T je bezpečný pre začiatočníkov vďaka svojej veľkej veľkosti. Nemusíte sa príliš obávať, že vás zasiahnu menší nepriatelia, takže sa môžete sústrediť na útok. Nemusí zasiahnuť tak tvrdo ako ostatné, pokiaľ ide o prežitie a jednoduchosť použitia, MUL-T je vaša najlepšia stávka.

B-Tier

B úroveň 3

Títo preživší sú vždy životaschopní, ale majú drobné nedostatky, ktoré treba riešiť.

PreživšíPopis
RexAk je Rex prístupnejší pre hráčov všetkých úrovní, určite by bol na najvyššej úrovni. Má neuveriteľný potenciál, najmä v ofenzíve, ale vždy hráš na úteku, ak nie si zvyknutý ho používať.

Rex je riskantný, pretože sa spolieha na spotrebu vlastných HP, aby spôsobil nepriateľom obrovské škody. Nájdenie správnej rovnováhy medzi útokom a prežitím je kľúčové pri použití tohto preživšieho.

Našťastie Rex nie je bez svojich nástrojov. Jeho základné vstreknúť útok môže obnoviť HP rovnajúcu sa časti poškodenia, ktoré spôsobil. Semená malta je vrcholom jeho útočnej sady nástrojov, pretože spôsobuje silné poškodenie. Zamotaný rast stojí aj používanie HP, ale pravdepodobne to vynahradí, pretože lieči Rexa na zasiahnutie cieľa.

Rex je pre hráčov, ktorí majú pocit, že ovládajú herný systém. Práca s ním môže byť náročná, najmä na začiatku behu – ale keď získate viac predmetov, rýchlo sa z neho stane ničivý stroj.
štipľavýAcridov potenciál poškodenia je zvýšený, pretože jeho jed poskytuje popri útokoch stály prúd poškodenia. Spočiatku si to pravdepodobne nevšimnete, ale keď sa vytvorí, predstavuje väčšinu ťažkej záťaže na vašich behoch.

Môžete byť v pokušení hrať Acrida ako postavu na blízko, ale v skutočnosti sa najlepšie využije ako postava tykať preživší. Zasiahnite nepriateľov jedom, prejdite k inému mobu, dobite protivníkov s nízkym zdravím. Opláchnite a opakujte. Tento herný štýl je životne dôležitý, pretože Acrid nemá potrebné obranné nástroje, aby mohol čeliť nepriateľským vlnám.

Napriek tomu je to stále relatívne jednoduchý preživší, ktorý vám môže neustále pomáhať v behoch.
InžinierHerný štýl inžiniera sa točí okolo jeho správneho používania vežičky na ovládanie mapy. Vie behať a strieľať ako Huntress, takže je dobré sa počas streľby pohybovať a dávať dole vežičky, aby ste sledovali svoje krídlo.

Engineer ťaží zo skvelých obranných možností – tie najlepšie sú jeho Bublinový štít ktorá chráni všetko vo vnútri pred projektilmi.

Vo vašich predchádzajúcich behoch je uskutočniteľnou stratégiou hrbenie sa v bubline a zostreľovanie nepriateľov. Na vyšších úrovniach však urobíte najlepšie, ak necháte svoje veže v bubline, kým sa potulujete mimo nej a vyberiete si nepriateľov odtiaľ. Je to preto, že silnejší nepriatelia nebudú mať problém vbehnúť do bubliny – čo by viedlo k predčasnému ukončeniu úteku.

Inžinier je zábavná postava na použitie. Nie je taký priamočiary ako ostatní preživší, takže vám ho odporúčame použiť, keď získate skutočný zmysel pre výzvy, ktoré hra ponúka.

C-Tier

C úroveň 3

Sú to priemerní preživší s chybami, ktoré nie sú také zlé. Bohužiaľ, ich najlepšie vlastnosti nie sú také pôsobivé ako tie na vyšších úrovniach.

PreživšíPopis
ArtificerArtificer nasleduje archetyp mága v Risk of Rain 2. Má arzenál schopností stredného až dlhého dosahu, ktoré sú ideálne na zostavenie niekoľkých davov nepriateľov. Môže použiť svoj plameňomet na spôsobenie trvalého poškodenia (pre tých, ktorí majú radi viac priestoru medzi nimi a protivníkmi.

Zatiaľ čo Artificer je bezpečným preživším na použitie, nie je úplne konzistentná, pokiaľ ide o beh. Jej útok nie je ohromujúci, ak nemôžete nájsť správne položky. Jej mobilita tiež nie je taká pôsobivá. Áno, môže sa vznášať, aby znížila poškodenie spôsobené pádom, ale väčšinou to funguje proti vám, pretože nepriatelia vás môžu ľahšie zasiahnuť vo vzduchu.

D-Tier

D úroveň 3

Najhorší preživší v hre. Je stále životaschopný, no každá iná postava ho prevyšuje.

PreživšíPopis
KomandoPravdepodobne nebude prekvapením, že Commando sedí na tejto úrovni sám. On je postava, s ktorou napokon začínate.

Herný štýl Commanda sa točí okolo základného strieľaj a hýb sa taktika. Jeho zbrane zasiahli nepriateľov zo slušnej vzdialenosti. Keď ho obkľúčia nepriatelia, použije svoj pohyb, aby premiestnil a dostal sa preč z nebezpečenstva. Má niekoľko užitočných zručností, ktoré zvyšujú poškodenie a oslabovanie davov, ale žiadna nie je taká pôsobivá.

Mohli by sa vám páčiť aj tieto