Vymeňte Fallout 4 za Dogmeat za Deathmeat the Deathclaw

Fallout 4

Psie mäso je skvelé, však? Je jednoducho najlepší zo všetkých Fallout 4 nasledovníkov. Ale čo keď chcete iný druh „zvieracieho“ spoločníka? Dali by ste prednosť Deathclawovi, o ktorom by ste mohli predstierať, že je Deathmeat? Pretože existuje a Fallout 4 mod na to.

Je to všetko vďaka práci BOTLANNER na Nasledovník tvora . Vezmite si tento režim a budete môcť mať priateľa Deathclaw bez toho, aby ste museli zarábať perk, ktorý človeka zastraší v rozpoznaní vašej autority. Okrem Deathclaw môžete mať aj mačku, gorilu, mutantného psa, radscorpiona, super mutantného behemota alebo yao guai. K dispozícii sú aj dva rôzne druhy psov a syntetizátorov. Môžete ich nechať nosiť položky, hovoriť s nimi a všetko.

Možno najlepšia časť z toho Fallout 4 režim je, že jedna z týchto zvierat sa „neráta“ ako nasledovník. Môžete si teda dať Deathclaw a Dogmeat. Je to to najlepšie z oboch svetov! Prirodzene funguje iba s počítačovou verziou hry pre Windows a stránka o hre Nexus Mods vám povie, ako ho nainštalovať.

Zdroj: Kotaku