Recenzia stoličky Big Joe

Mali by ste si teda zaobstarať nesmierne populárnu stoličku Big Joe so sedacím vakom? Tu je dôvod, prečo neodporúčame túto stoličku so sedacím vakom a čo by ste si namiesto toho mali zaobstarať.

Autor:Samuel Stewart 3. januára 2022 Recenzia stoličky Big Joe

Spodná čiara

Aby som to teda zhrnul, stojí stolička Big Joe Mitten Chair za vaše peniaze?

No, ak ste konzolový hráč, potom je stolička Big Joe slušnou voľbou.

Naša najväčšia sťažnosť je, že veľmi rýchlo stráca formu, takže na to pamätajte.

3.7 Pozri Cena

Hľadáte kancelársky alebo internátny nábytok, ktorý dobre vyzerá a pôsobí pohodlne a zároveň za rozumnú cenu? Možno vás bude zaujímať dnešný produkt, stolička Big Joe Mitten Chair. Táto stolička sa zrieka dusna tradičných modelov; namiesto toho spája pohodlie sedacieho vaku s opierkou chrbta kresla.

Vieme, vieme: sedací vak? Napriek tomu si myslíme, že ak dáte tomuto produktu šancu, naozaj sa vám bude páčiť. Pre takýto produkt je to prekvapivo pokročilé a nižšie vysvetlíme, prečo to stojí za váš čas a peniaze!

Rozmery 30″D x 34″Š x 28″V
Hmotnosť 4,65 libier
Farby Čierna, kobalt, kakao, hmla, ovos
Materiál Lenox

ObsahŠou

Pohodlie

Začnime jednoducho: táto stolička sa predáva za približne 99 dolárov. Čo sa týka fazule, môžete očakávať, že vydržia dosť dlho; v určitom okamihu ich však bude potrebné vymeniť. Našťastie Big Joe predáva aj náplne, aj keď veľkosť tašky, ktorú budete potrebovať, veľmi závisí od kresla, ktoré si vyberiete.

recenzia stoličky big joe

Po naplnení je táto stolička mimoriadne pohodlná. Operadlo bráni tomuto odvekému problému so sedacím vakom: otáčajte sa a udierajte doň, aby ste našli polohu, ktorá vás nenechá viac-menej sedieť na podlahe. Ramená sú tiež mierne zdvihnuté, takže počas filmu nezostanete krútiť palcami.

Vzhľad

Dodáva sa v rôznych farbách, ale všetci vieme, že sedacie vaky sú vystavené stresu, ktorý tradičné sedenie nie je. Preto odporúčame zvoliť si jeden z tmavších odtieňov – svetlé vyzerajú dobre, ale je veľká šanca, že sa rýchlo zašpinia.

big joe bean bag stolička

Big Joe vyrába stoličky s látkou nazývanou Lenox. Nenašli sme žiadne podrobnosti o tom, čo to je, ale zdá sa, že je to zmes odolná voči škvrnám a odolná, pravdepodobne vyrobená z nylonu. Je mäkký a plyšový, napriek tomu odolný proti roztrhnutiu, takže si môžete byť istí, že rukavice vydržia každodenné nosenie.

Stavebníctvo

V porovnaní s väčšinou iných stoličiek zaberie rukavica veľmi málo času na nastavenie. Stačí vložiť fazuľa a môžete ísť. Mali by ste si uvedomiť, že stolička sa vám bude zdať na prvý pohľad plochá, ale je to len preto, že fazuľa je spočiatku stlačená. Dajte tomu pár minút a pomaly sa roztiahnu, aby ho dokonale vyplnili.

recenzia stoličky big joe bean bag

Pravdepodobne tiež zistíte, že chýba zips. Je to zrejme zámerné a určené na ochranu detí. Big Joe odporúča zapnúť si papierovú sponku ako provizórny zips, kedykoľvek potrebujete tašku otvoriť. Je to trochu zvláštne, ale ak to ochráni vaše dieťa a zabráni mu zaplaviť miestnosť fazuľou, sme za to.

Zhrnutie

Vieme, že nie každý bude uvažovať o použití sedacieho vaku na každodenný relax, ale veríme, že kreslo Mitten stojí za vyskúšanie. Je pohodlný, štýlový a cenovo výhodný, takže jeho vyskúšaním naozaj nemáte čo stratiť.

Obzvlášť sa nám páčilo, že látka je odolná, pretože sedacie vaky deti často prestrčia žmýkačkou. Či už chcete, aby vaša izba mala elegantnú a ležérnu atmosféru, alebo chcete len niečo lacné, na čom by ste si mohli pospať, rukavice Big Joe Mitten sú slušnou voľbou, aj keď veľmi rýchlo strácajú svoj tvar.

Mohli by sa vám páčiť aj tieto