Recenzia hernej stoličky Ficmax

Stojí herné kreslo Ficmax, o ktorom sa zdá, že každý hovorí, za tie peniaze? Stoličku Ficmax sme otestovali a naše výsledky vás možno prekvapia.

Autor:Samuel Stewart 20. augusta 2020 Recenzia hernej stoličky Ficmax

Spodná čiara

Herná stolička Ficmax, cenovo dostupná herná stolička, ktorá stojí menej ako 200 USD, je slušná a vyzerá ako všetky ostatné obľúbené herné stoličky.

Chýbajú mu však niektoré hlavné funkcie.

Za peniaze by ste určite mohli urobiť oveľa horšie, ale môžete urobiť aj oveľa lepšie len za trochu navyše.

3.8 Pozri Cena

Väčšina ľudí nechápe, ako celodenné sedenie spôsobuje takú námahu na chrbte . Keďže sa však čoraz viac práce vykonáva na diaľku, vlastniť kvalitnú stoličku sa stalo viac než len znakom profesionality: stalo sa nevyhnutnosťou pre prácu aj zábavu.

Dnes sa pozrieme na Herné kreslo Ficmax . Pred poskytnutím celkového hodnotenia poukážeme na jeho silné a slabé stránky.

Dúfajme, že budete môcť povedať, či by vyhovoval vašim potrebám alebo či by ste mohli byť vhodnejší pre alternatívny produkt.

recenzia hernej stoličky ficmax

Poďme teda rovno. Táto stolička stojí okolo 190 dolárov, čo môže znieť trochu draho. V skutočnosti sa to však považuje za stoličku so stredným rozpočtom. Ponúka tiež niekoľko funkcií, ktoré sa nenachádzajú ani v drahších modeloch. Hovorme teda o nich práve teraz.

K dispozícii je bedrový vankúš napájaný cez USB. Prečo by vankúš potreboval energiu? No, pretože sa dá použiť ako masér, ak chcete.

To sa nedá porovnávať so skutočným masážnym kreslom, pokiaľ ide o silu, ale bez ohľadu na to je to elegantný malý trik. Nechýba ani výsuvná opierka na nohy pre prípad, že by ste chceli zložiť náklad.

recenzia ficmax

Keď už sme pri tom, načo je vám stolička bez sklápacieho mechanizmu? Väčšina vám umožňuje nakloniť sa len o 120°, ale táto vám umožní ležať úplne rovno, ak chcete.

Konektor podopierajúci opierku nôh je trochu chabý, takže na ňom tak skoro nebudete driemať, ale na krátke prestávky je to v poriadku.

Vankúš opierky hlavy je pripevnený pomocou popruhov a možno ho posúvať vertikálne aj horizontálne. To vám umožní zostať čo najpohodlnejšie bez ohľadu na vašu polohu.

Poťah je vyrobený z PU kože, ktorá pomáha znižovať dopad rozliatia. Ale počkajte, je toho viac!

recenzia stoličky ficmax

Táto stolička je vyplnená špongiou s vysokou hustotou. Čo to znamená? V podstate je veľmi dobre čalúnená a časom sa neprehýba ani nestvrdne ako niektoré iné stoličky vyplnené penou.

Tiež sa nám páčilo, že opierky rúk sa dajú posúvať hore, dole, dovnútra a von. Môžu byť dokonca odstránené, ak chcete.

Dobre, takže nasledujúce veci sú nudné, ale napriek tomu je dôležité vedieť. Po prvé, táto stolička má hmotnostný limit 300 lb. To znamená, že pre väčšinu ľudí to bude v poriadku, ale ak ste na ťažšej strane, nemusí to byť najlepšia voľba.

recenzia hernej stoličky ficmax 2018

Stolička Ficmax má doživotnú záruku na rám a ročnú záruku na komponenty. V podstate to znamená, že ak sa samotná stolička rozbije, ste prikrytý, no možno budete musieť vymeniť opierky rúk alebo vankúše sami.

Celkovo si myslíme, že táto stolička by bola najvhodnejšia pre kreatívne typy ľudí. Poskytuje vynikajúcu podporu pri práci a má všetky funkcie potrebné na to, aby ste si mohli oddýchnuť.

Ak pracujete s pomerne malým rozpočtom, môžete to urobiť oveľa horšie ako Ficmax herná stolička .

Mohli by sa vám páčiť aj tieto