Pokémon: Poďme, Pikachu!

Preskúmanie

Najnovšie veci na CheatCC! Bezplatné originálne predjedlá Pokemon

Ak chcete získať bezplatne pôvodných predplatiteľov Pokémona, vykonajte uvedené úlohy:

  Bulbasaur (typ trávy): Keď ulovíte 30 pokémonov, porozprávajte sa so ženou v jej dome v Cerulean City a získajte bulbasaura úrovne 12.

  Charmander (typ ohňa): Keď chytíte 50 pokémonov, porozprávajte sa s mužom na trase 24 nad mostom Nugget Bridge, aby ste získali Charmandera 14. úrovne.

  Veverka (typ vody): Keď ulovíte 60 pokémonov, porozprávajte sa s dôstojníkom Jenny vo Vermillion City a získajte veveričku úrovne 16.

Všetky legendárne miesta pokémonov

Hľadaj na uvedených miestach a nájdi všetkých legendárnych pokémonov:

  Articuno: Porazte Eriku a potom sa pomocou surfovania dostaňte na Seafoam Islands. Vody sú drsné, čo sťažuje dosiahnutie určitej oblasti. Použite pohyb sily na ostrove pomocou dvoch veľkých kameňov, aby ste zablokovali časť toku vody. Keď obaja upustia, môžete postupovať dopredu a dosiahnuť Articuno. Articuno je level 50, typ Ice a slabý na Electric a Rock.

  Mewtwo: Porazte Elite Four a pozbierajte všetky odznaky. Potom choďte do Ceruleanskej jaskyne a prejdite ňou, aby ste našli Mewtwo. Mewtwo je 70. úroveň psychického typu a slabý na Buga a Ducha.

  Moltres: Zbierajte všetky odznaky. Potom choďte cez Víťaznú cestu do jaskyne. Pokračujte k dôstojníkovi Jennymu, potom pomocou Sily presuňte blok sily a odhalte schody. Pomocou schodov nájdite Moltres. Moltres je úroveň 60, typ Fire, a slabý k Ice, Electric a Rock.

  Zapados: Porazte Koga. Potom surfujte po ceste 10 a zadajte skalný tunel. Choďte okolo Elektrárne a nájdite Zapados. Zapados je úroveň 50, elektrický typ, a slabý k Ice and Rock.

Získanie Meltana

Po prvé, mať Pokemon Go nainštalovaný vo vašom smartfóne. Aplikácia je bezplatná a niekoľko pokémonov môžete v hre získať celkom jednoducho. Akonáhle budete mať vo svojej zbierke niekoľko pokémonov, pripojte ich k Pokémon: Poďme . Akonáhle je pripojený a v Go Parku, presuňte sa cez nejakého pokémona. Poznámka: Keď prestúpite cez Pokémona, nemôžete mu ich poslať späť Pokemon Go . Preto neposielajte žiadnych pokémonov, v ktorých chcete pokračovať v používaní Pokemon Go . Po prenose cez niektorých pokémonov budete odmenení mystery boxom v Pokemon Go . Môžete to položiť, nech sa nachádzate kdekoľvek, a to vytvorí Meltan vo vašej oblasti. Potom budete mať 30 minút na to, aby ste Meltu zajali Pokemon Go - preto sa uistite, že máte potrebné zdroje na jeho zachytenie. Akonáhle budete mať dostatok Melty, môžete previesť jednu na Pokémon: Poďme .

Získanie Mew

Pripojte príslušenstvo Poke Ball Plus k Pokémon: Poďme . V hlavnej ponuke vyberte možnosť „Komunikácia“ a zvoľte možnosť „Mystery Gift“. Zvoľte „Poke Ball Plus“ a odomknite Mew v hre. Poznámka: V každom príslušenstve Poke Ball Plus je Mew, ale je možné ho uplatniť iba raz. Ak si teda kúpite staršiu jednotku, je pravdepodobnosť, že Mew už bol vykúpený, pravdepodobná. Na vykúpenie Mew navyše potrebujete prístup na internet.

Lesklé kúzlo

Porozprávajte sa s herným riaditeľom po zajatí Pokémona č. 001-č. 150 v Pokedexe (nepotrebujete získať Mew, Meltan alebo Melmetal), aby ste získali lesklé kúzlo, čo výrazne zvyšuje rýchlosť, s akou nájdete lesklého pokémona.

Chytanie lesklých pokémonov

Ak chcete chytiť lesklého pokémona, zvýšte kombináciu úlovkov chytením rovnakého pokémona za sebou. Čím viac chytíte, tým vyššie bude vaše Catch Combo, čím sa zvýši pravdepodobnosť chytenia lesklého pokémona. Pravdepodobnosť chytenia lesklého pokémona bez komba je približne 1 zo 4096. Vaše šance sa však zvýšia po dosiahnutí 31 Catch Combo. Navyše, keď sa pokúšate zoradiť svoje úlovkové combo, uistite sa, že neutečiete z bitky, pretože to rozbije vaše kombo. Hovorí sa tiež, že keď chytíte lesklého pokémona, vaše šance na nájdenie iného sa zvýšia. Poznámka: Lesklý pokémon sa zrejme vo vašej zbierke nevyskytuje. Zaznamenajte si teda, ktorý Pokémon vo vašej zbierke je lesklý, aby ste ho neskončili omylom.

Tipy a triky na začiatok

Použite nasledujúce tipy a triky na začiatok Pokémon: Poďme, Pikachu! jednoduchšie:

  1. Pokémon exkluzívny pre verziu: Existujú dve verzie hry: Eevee a Pikachu. Okrem toho, že budete mať ako štartéra buď Pokémona, získate aj exkluzívneho Pokémona, ktorého je možné odchytiť iba vo voľnej prírode v rámci konkrétnej verzie. Pokemon s exkluzívnou verziou je uvedený nižšie. Tieto pokémony sú exkluzívne pre túto verziu, ale stále ich môžete získať prostredníctvom mobilnej verzie Pokemon Go alebo obchodovaním s inými hráčmi, ktorí majú alternatívnu verziu.

  2. Získajte bonbóny od Prof. Oak: Pošlite extra pokémonov, ktorých chytíte, profesorovi Oakovi, aby ste za to dostali cukríky. Cukrovinky môžete použiť na zvýšenie štatistík Pokémona.

  3. Hovorte s NPC: Hovorte s NPC vždy, keď je to možné, pretože vám môžu poskytnúť užitočné rady, tipy a darčeky. Môžete tiež získať niekoľko pokémonov zadarmo bez toho, aby ste ich museli loviť.

  4. Porozprávajte sa s asistentom profesora Oaka: Porozprávajte sa s asistentom profesora Oaka, ktorý sa objavuje v rôznych častiach hry. Často vás požiada o splnenie úlohy, napríklad nájdenie 50 unikátnych druhov pokémonov pre Pokdex. Za plnenie úloh vás odmení rôznymi položkami, napríklad balíkom Ultra Balls.

  5. Jednoduché peniaze: Znovu navštívte NPC, ktoré ponúkajú jedinečné položky, ako sú Nuggets a Stardust. Položku vám dajú raz za deň a položky je možné predať, aby ste získali ľahké peniaze.

  6. Body jednoduchej skúsenosti: Chyťte pokémona často. Nielenže môžete profesorovi Oakovi poslať extra pokémona na bezplatné cukríky, ale za každý chytený pokémon získate aj body za skúsenosti. V závislosti od úrovne Pokémona a od toho, ako dobre ste ho chytili, sa určí počet bodov, ktoré získate. Je to úžasný spôsob, ako sa rýchlo zvýšiť.

  7. Pripojenie Pokemon Go: Pokémona prvej generácie môžete do hry preniesť z mobilnej verzie Pokemon Go . Ak teda máte z aplikácie silného pokémona, môžete ho poslať do hry. Tieto pokémony však nemožno preniesť späť. Pokémona môžete prenášať prostredníctvom Go Parku, ktorý je súčasťou Pokémon: Poďme .

  8. Nájdite skryté tajomstvá: Eevee a Pikachu budú vrtieť chvostom, keď sa budete nachádzať v blízkosti skrytého tajomstva, akým je Razz Berries.

  9. Alolan Alts: Ak chcete získať alternatívneho generála Alolan, jedného pokémona, porozprávajte sa s NPC v centrách Pokémona. Požiadajú o obchodovanie s Pokémonmi, ktorí vám dajú Pokemon Moon a Pokemon Sun verzia druhu.

  10. Žiadne náhodné stretnutia: Už neexistujú náhodné stretnutia. Ak chcete začať bitku o Pokémona, narazte na Pokémona, keď sa zobrazí na obrazovke. Uistite sa tiež, že venujete pravidelnú pozornosť svojmu inventáru PokeBalls, aby ste nečakane vyčerpali.

Exkluzívny pokémon

Nasleduje zoznam všetkých exkluzívnych pokémonov v oboch verziách hry:

Pokémon: Poďme, Eevee!

  Arbok
  Bellsprout
  Ekans
  Koffing
  Meowth
  Ninetales
  Pinsir
  Victreebel
  Vulpix
  Weepinbell
  Čkanie

Pokémon: Poďme, Pikachu!

  Šero
  Grimer
  Growlith
  Mankey
  Muk
  Zvláštne
  Primeape
  Sandshrew
  Sandslash
  Scyther
  Vileplume
Najnovšie veci na CheatCC!
 • Watch Dogs: Legion Review
 • Recenzie na Star Wars: Squadrons
 • Crash Bandicoot 4: Recenzia na čas
 • Recenzia Marvel's Avengers
 • Recenzia Tonyho Hawka na Pro Skater 1+2
 • Recenzia Madden NFL 21
 • Mario Kart Live: Recenzia domáceho okruhu
 • Najlepších 10 podivných hier pre zadok (ktoré nejako fungujú)
 • Prehľad WWE 2K Battlegrounds
 • Recenzia NBA 2K21
 • 5 dôvodov, prečo PS5 vyhrá (a 5 dôvodov, prečo nevyhrá)
 • Recenzia EA Sports UFC 4
Je načase, aby sme vrátili fitness hry? Skrutkoval Facebook Poocha s Oculusom? Ako by vás mohla stáť ďalšia svätožiara Prečo je v poriadku kradnúť z iných hier Život a smrť pohybových ovládačov 5 dôvodov, prečo PS5 vyhrá Najlepších 10 najklamnejších pokračovaní videohier Budú videohry drahšie budúcej generácie? Oneskorenie nie je vždy dobrá správa Najlepších 10 dobrých hier 7 fantastických tvárí Harley Quinn Najlepších 5 strašidelných postáv z videohier Ďalšie špeciálne funkcie ... Najlepšia vec na CheatCC!
 • Watch Dogs: Legion Review
 • Recenzie na Star Wars: Squadrons
 • Crash Bandicoot 4: Recenzia na čas
 • Recenzia Marvel's Avengers
 • Recenzia Tonyho Hawka na Pro Skater 1+2
 • Recenzia Madden NFL 21
 • Mario Kart Live: Recenzia domáceho okruhu
 • Najlepších 10 podivných hier pre zadok (ktoré nejako fungujú)
 • Prehľad WWE 2K Battlegrounds
 • Recenzia NBA 2K21
 • 5 dôvodov, prečo PS5 vyhrá (a 5 dôvodov, prečo nevyhrá)
 • Recenzia EA Sports UFC 4