Pokémon Sword and Shield Guide: How to Evolve Applin

Tu je praktický a užitočný sprievodca, ako môžete vyvinúť Applin Pokémon v Pokémon Sword and Shield. Chyťte ich všetkých!

Autor:Justin Fernandez 4. september 2021 11. október 2020 Pokémon Sword and Shield Guide How to Evolve Applin

Pokémonský meč a štít predstavuje 81 nových Pokémonov pre hráčov, ktorí môžu bojovať, chytať a trénovať na ceste cez región Galar. A rovnako ako v predchádzajúcich hrách, aj 8thgenerácie populárne RPG predstavuje hráčov, v ktorých sa vyvíjajú Pokémoni nové a invenčné spôsoby nad rámec jednoduchého vyrovnania.

Jedným z takýchto Pokémonov je Applin, malé stvorenie podobné červom, ktoré žije vo vnútri jabĺk a šikovne využíva ovocie ako formu úkrytu, zdroja potravy a ochranu pred potenciálnymi predátormi.

Aj keď vás jeho vzhľad môže viesť k presvedčeniu, že ide len o ďalší nedostatočne výkonný typ trávy, Applinovo dvojité písanie ho robí extrémne vzácnym ako jeden z iba dvoch prirodzene sa vyskytujúcich trávových/dračích pokémonov – druhým je Alolan Exeggutor.

V tejto príručke vám poskytneme podrobné informácie pokyny na chytenie Applina, ako aj to, ako ho zmeniť na Flapple alebo Appletun .

Ak by ste chceli viac všeobecných tipov a trikov, ako začať Meč a štít , pozrite si naše Sprievodca pre začiatočníkov pre všetko, čo potrebujete vedieť o regióne Galar.

ObsahŠou

Ako chytiť Applina

Ako chytiť Applina

Miesto

Rovnako ako väčšina Pokémonov v Meči a štíte, aj Applin možno nájsť číhajúci na kúskoch trávy ako náhodné stretnutie.

Neuvidíte ho však potulovať sa po celom svete a máte oveľa väčšiu šancu stretnúť sa s ním za určitých poveternostných podmienok vrátane nasledujúcich:

Miesto Stav počasia
Cesta 5Akékoľvek (len zriedkavé/prekvapivé stretnutia)
Divoká oblasť: Kamenistá divočinaBúrka
Divoká oblasť: Giant's MirrorBúrka
Divoká oblasť: Dusty BowlSlnečno

Poznámka: Na Applina môžete naraziť aj v Max Raid Battle ako bežného spawnu v Den #38 v oblasti Axew’s Eye v divokej oblasti.

Ako zistiť polohu aplikácie

Chytanie

Keď sa vám podarí nájsť Applina v tráve, máte k dispozícii niekoľko rôznych možností. Hodiť rýchlu loptičku pri prvom otočení je vašou najlepšou šancou chytiť Applina bez rizika, že omdliete.

Medzi ďalšie možnosti patrí použitie Level Ball, ak váš Pokémon výrazne prevyšuje Applin, alebo Repeat Ball, ak ste už nejakú chytili.

Ako rozvíjať Applin

Ako rozvíjať Applin

Evolving Applin vyžaduje, aby ste mali buď sladké jablko ( Pokémon Shield ) alebo Tart Apple ( Pokémonský meč ). Použitím položky na Applin sa z nej vyvinie Flapple ( Pokémonský meč ) alebo Appletun ( Pokémon Shield ), v závislosti od vašej verzie hry.

Poznámka: Obchodovanie s jablkami z jednej verzie hry do druhej vám neumožní získať obe evolúcie, pretože Appletun je exkluzívny pre štít, a Flapple je exkluzívny pre Meč . Na získanie oboch Pokémonov odporúčame obchodovať s iným hráčom, ktorého verzia sa líši od vašej.

Applin Evolution

Flapple (pokémonský meč)

Položka Tart Apple
Typ Tráva/Drak
Schopnosť Dozrievanie alebo obžerstvo (skrytá schopnosť: zhon)
Štatistiky
  • HP - 70
  • ATK – 110
  • DEF – 80 SP. ATK - 95 SP. DEF – 60SPD – 70
Pokémonský meč Flapple

Appletun (Pokémon Shield)

Položka Sladké jablko
Typ Tráva/Drak
Schopnosť Ripen alebo obžerstvo (skrytá schopnosť: hustý tuk)
Štatistiky
  • HP - 110
  • ATK – 85
  • DEF – 80
  • SP. ATK - 100 SP. DEF – 80
  • SPD – 30

Mohli by sa vám páčiť aj tieto