Sprievodca mečom a štítom Pokémon: Ako nájsť a vyvinúť fosílnych Pokémonov

Pripravili sme tohto praktického sprievodcu mečom a štítom Pokémon o tom, ako nájsť a vyvinúť úžasného fosílneho Pokémona. Povinné čítanie pre skutočných fanúšikov.

Autor:Justin Fernandez 11. októbra 2020 11. októbra 2020 Sprievodca mečom a štítom Pokémon Ako nájsť a vyvinúť fosílnych Pokémonov

Pokémonský meč a štít uvidíte, ako hráči skúmajú úplne nový región plný známych tvorov z predchádzajúcich hier, ako aj nových exkluzívnych pre Galar.

Medzi týmito novými Pokémonmi sú Fosílni Pokémoni, ktorí bojujú a správajú sa rovnako ako obyčajní Pokémoni, ale vyžadujú, aby hráč našiel fosílie skôr, ako ich bude možné oživiť.

Koncept Fossil Pokémon existuje v hrách Pokémon od r Úplný začiatok . však Meč a štít prináša niekoľko zmien týkajúcich sa spôsobu ich uvedenia do života. Najpozoruhodnejšie je, že hráči už nemôžu oživiť fosílneho Pokémona iba s jednou fosíliou, ale budú musieť skombinovať dve fosílie, aby vytvorili jednu zo štyroch možných kombinácií.

V tejto príručke sa budeme venovať kde možno nájsť fosílie, ako oživiť fosílnych pokémonov a poskytnúť zoznam všetkých možných kombinácií v hre .

Ak by ste chceli viac všeobecných tipov a trikov, ako začať s mečom a štítom, pozrite si naše Sprievodca pre začiatočníkov pre všetko, čo potrebujete vedieť o regióne Galar.

ObsahŠou

Ako nájsť fosílie

Pokémonský meč a štít Ako nájsť fosílie

Hráči môžu zbierať celkovo štyri fosílie: Vták, Dino, Drake a Ryba . Fosílie vtákov a dinosaurov sa vyskytujú častejšie Pokémonský meč, zatiaľ čo fosílie Drake a Fish sa dajú ľahšie nájsť Pokémon Shield . Existujú dva rôzne spôsoby, ako získať fosílie:

    Profesor fosílií– Toto NPC sa objaví v centre Pokémonov, ktoré sa nachádza v Stow-on-side . V závislosti od verzie, ktorú hráte, vám dajú buď 2 skamenených vtákov alebo 2 skamenených drakov.Kopanie Duo– Tieto dvojičky nájdete v divokej oblasti vedľa škôlky Pokémonov Mostové pole . Za 500 wattov pre vás obaja vykopú rôzne predmety s možnosťou nájsť fosílie. Aj keď sú odmeny úplne náhodné, zdá sa, že Skill Brother má väčšiu šancu nájsť fosílie.

Ako oživiť fosílnych pokémonov

Ako oživiť fosílnych pokémonov

Po získaní aspoň dvoch rôznych fosílií budete môcť oživiť jedného zo štyroch fosílnych pokémonov návštevou profesora na Cesta 6 . Spýta sa vás, ktoré fosílie by ste chceli skombinovať, a vtedy si z tašky vyberiete dve fosílie.

Majte na pamäti, že Profesor oživí fosílneho pokémona iba vtedy, ak máte vo svojom inventári aspoň jeden pár kompatibilných fosílií. V opačnom prípade sa podelí len o nejaké informácie o fosílnych Pokémonoch.

Fosílne kombinácie Pokémonov

Fosílne kombinácie Pokémonov

Tu je zoznam všetkých možných kombinácií fosílnych Pokémonov v Meči a štíte spolu s ich požadovanými položkami:

Fosília A Fosília B Výsledok
Fosilizovaný vtákFosilizovaný DrakeDracozolt (Elektrický/Dragon)
Fosilizovaný vtákFosilizovaný DinoArctozolt (elektrický/ľadový)
Fosilizované rybyFosilizovaný DrakeDracovish (Voda/Drak)
Fosilizované rybyFosilizovaný DinoArctovish (voda/ľad)

Mohli by sa vám páčiť aj tieto