Hra s ohňom (vedľajšia úloha)

Hra s ohňom (vedľajšia úloha)

Odomknete to počas záverečného váženia, keď budete prenasledovať Flavia po celej krajine. Začnite správnu úlohu s útek z väzenia z citadely Kyrenaika.

Zatiaľ však doň nemusíte preniknúť. Väzeň, ktorého potrebujete oslobodiť, je vo väzenskom dvore za hradbami, juhozápadne od pevnosti.

Vplížte sa objatím múru pevnosti.

Všimnite si toho, že sa stane situáciou typu boj-váš-východ, takže si môžete vybrať, či teraz svojich nepriateľov nenápadne zabijete alebo na nich zaútočíte pomocou všetkých väzňov, ktorých sa chystáte vyslobodiť. Keď ste pripravení začať tímovú časť útek z väzenia, rozbaľte a uvoľnite Kade.

Požiada vás, aby ste zachránili ostatných väzňov, na ktorých zvýraznia značky úloh.

Osloboďte ich, zlikvidujte všetkých blízkych strážcov (dokonca ani otvorený boj nevyvolá pozornosť z hlavnej pevnosti) a potom napravte svoj útek. Na juhu je zlom v plote, ktorý je perfektný.

Akonáhle sa dostanete z pevnosti, porozprávajte sa s Kade o spojení späť na Vitruvius.

Nájdite svojho rímskeho kamaráta späť v jeho stane. Porozprávajte sa s ním a po vysvetlení situácie vás zavedie späť k pevnosti Kyrenaika.

V AC: O neexistuje vreckové zlodejstvo, takže pre plány budete musieť zabiť Agrippu. Visí na hornom dvore citadely, vo dne v noci.

Existuje tajný vchod, ktorý vás dostane blízko. Odkiaľ vás Vitriuvius opustil, zamierte k citadele a ponorte sa do vodnej jamy (tej s ikonou tajného vchodu).

Nasledujte tunel do hrobovej jamy.

Dostanete sa uprostred Citadely, blízko dvora. Ale to je len polovica problému- Agrippa je jedným z tých typov phylakes, ktorí jednoducho nemôžu byť zastrelení jednorazovo alebo tajne- Bude potrebné nejaký čas na jeho odstránenie a bude to robiť veľký hluk. Tiež budete musieť potvrdiť zabitie potom, čo je ťažké, ak vás bodne celá citadela.

Najlepšie bude, ak ho nalákate dovnútra jednej z nízkych budov tu- píšťalkou alebo šípom- a potom ho v relatívnej izolácii vezmite von.

Adrenalín tento proces obdivuhodne urýchľuje.

Potvrďte zabitie, aby ste získali vzorec V a získali legendárny štít.

Teraz musíte zničiť tri kešky gréckeho ohňa okolo pevnosti. Všimnite si toho, že je bezpečné ich rozbiť na blízko zbraňami, čo je praktické, pretože ohnivé šípy ich ani nepoškriabu.

Jedna z kešiek je na východnej strane Agrippovho obľúbeného dvora, hneď vedľa strednej brány (aj tu je poklad polohy, ak ste ho ešte nedostali).

Ďalší je v severovýchodnej časti pevnosti, v budove vedľa cvičného dvora.

Posledná je v budove blízko centra pevnosti, východne od strednej brány.

Keď je posledná nádoba rozbitá, rýchlo sa vráťte k akvaduktu a aktualizujte Vitruvia, aby ste misiu dokončili.

Všimnite si, že toto je jedna z troch misií potrebných na odomknutie vedľajšej úlohy Pax Romana.