Najlepšie notebooky (recenzie z roku 2022)

Používanie notebooku, keď vám sedí v lone, nie je celkom pohodlné? Potom možno budete potrebovať lapový stôl a tu sú momentálne najlepšie lapové stoly.

Autor:Samuel Stewart 4. januára 2022 Najlepšie Lap Desky

Lapdesk (alebo lapdesk) je jednoduchý produkt, ktorého účel je do značnej miery samozrejmý: máte ho na kolenách a slúži ako základ pre váš laptop, prípadne aj pre niektoré periférie. Môžete ho použiť aj na čítanie a písanie, čo bol pôvodný účel lapdesk vtedy prvý vynájdený dávno predtým, ako sa notebooky stali vecou.

Ak teda s notebookom trávite veľa času v posteli alebo preň potrebujete prenosnú základňu inde, pozrite si náš výber najlepšie prenosné stoly v roku 2022 !

Začnime s recenziami najlepších notebookov, ktoré sú dnes k dispozícii.

LapGear Smart-e Lap Desk

najlepší lapový stôl
 • Vhodné pre tablety aj notebooky
 • Vysoká kvalita zostavenia
Pozri Cena

ObsahŠou

herný lapový stôl

LapGear Essential Lap Desk

Podporovaná veľkosť notebooku: 13 palcov
Hmotnosť: 0,66 lb

Pozri Cena

Výhody:

 • Kompaktný a ľahký
 • Jednoduché prenášanie
 • Dodáva sa vo viacerých farbách

Nevýhody:

 • Neudrží stredne veľké alebo väčšie notebooky

Prvý prenosný počítač na našom zozname je Essential Lap Desk od spoločnosti LapGear. Je navrhnutý s ohľadom na prenosnosť a meria iba 13 palcov v priemere. Ako taký pohodlne pojme MacBook alebo menší notebook, no notebookom s rozmermi nad 13 palcov by to už len trochu nepasovalo. Okrem toho má lapdesk malý zárez určený na uchytenie pier, ale nič oveľa väčšie.

Celkovo vzaté, Essential Lap Desk vyniká v dvoch veciach: cenovo dostupný a prenosný. Je veľmi ľahký a má dokonca aj rúčku, takže sa dá veľmi ľahko prenášať. Ako čerešnička navrchu je k dispozícii aj v mnohých farbách, vďaka čomu si môžete vybrať tú, ktorú by ste najradšej predvádzali na verejnosti.

hráčsky lap stôl

LapGear MyDesk Lap Desk

Podporovaná veľkosť notebooku: 15,6 palca
Hmotnosť: 1,46 lb

Pozri Cena

Výhody:

 • Vstavané priehradky dobre poslúžia ako doky pre smartfóny
 • Dodáva sa vo viacerých farbách
 • Prenosný

Nevýhody:

 • Ťažšie notebooky sa budú kĺzať

Ďalej tu máme ďalší produkt LapGear, MyDesk Lap Desk. Celkovým dizajnom a prístupom je podobný Essential Lap Desk, aj keď sa líši v niekoľkých aspektoch.

Najviditeľnejšie je, že je väčší a podporuje 15,6-palcové notebooky, na rozdiel od 13-palcového maxima Essential Lap Desk.

Okrem toho sú na oboch stranách rukoväte dve priehradky, ktoré možno použiť buď ako dok pre telefón alebo na uloženie menších predmetov. A podobne ako jeho kompaktnejší náprotivok, aj MyDesk prichádza vo viacerých farbách.

Jedinou zlou správou je, že okrem povrchovej štruktúry nie je nič, čo by udržalo notebook stabilný a na svojom mieste. To nie je až taký problém s menšími notebookmi, pre ktoré bol Essential Lap Desk navrhnutý, ale väčšina 15,6-palcových notebookov bude potrebovať o niečo viac ako textúrovaný povrch, aby boli bezpečné, keď je lapdesk pod uhlom.

najlepší lapový stôl

LapGear Smart-e Lap Desk

Podporovaná veľkosť notebooku: 15,6 palca
Hmotnosť: 1,88 libier

Pozri Cena

Výhody:

 • Určené pre notebooky aj tablety
 • Kvalitná konštrukcia

Nevýhody:

 • Menej farebných možností ako lacnejšie produkty LapGear

Nasleduje ďalší produkt od LapGear (no, všetky sú, ak ste si nevšimli z tabuľky na začiatku), Smart-e Lap Desk. Opravuje primárny problém s MyDesk a predstavuje niekoľko nevyhnutných funkcií pri minimálnom zvýšení ceny.

Teraz, podobne ako MyDesk, sa hodí pre notebooky až do veľkosti 15,6 palcov. Na stôl však prináša dva nové dôležité triky. Po prvé, je tu zárez, ktorý je navrhnutý tak, aby vyhovoval tabletom s veľkosťou až 13 palcov, čo znamená, že sa doň pohodlne zmestí aj ten najväčší 12,9-palcový iPad Pro .

Okrem toho je tu kužeľový penový vankúš, ktorý slúži ako opierka zápästia a ako prostriedok na zabránenie skĺznutiu notebookov, čo v MyDesk chýbalo.

Smart-e nemá žiadne zásadné nedostatky, okrem toho, že nemá toľko farebných možností ako jeho cenovo dostupnejší príbuzný, pretože je obmedzený na čierny uhlík, strieborný uhlík a biely uhlík.

najlepší lapdesk

LapGear XL Laptop Lap Desk

Podporovaná veľkosť notebooku: 17,3 palca
Hmotnosť: 3 lb

Pozri Cena

Výhody:

 • Podporuje notebooky všetkých veľkostí
 • Obsahuje dve podložky pod myš
 • Pohodlné používanie

Nevýhody:

 • Nie je veľmi ľahké prepravovať
 • Podložky pod myš nemožno použiť s notebookmi väčšími ako 15,6 palcov

S LapGear XL Laptop Lap Desk prichádzame k serióznejším riešeniam pre používateľov, ktorí potrebujú viac priestoru. Nie je to však len samotná veľkosť, vďaka ktorej vyniká XL písací stôl!

Prvá vec, ktorú si všimnete na tomto konkrétnom prenosnom stole, je, že má na oboch stranách dve podložky pod myš, čo je skvelá správa, ak uprednostňujete používanie myši s notebookom namiesto touchpadu. Okrem toho opierka zápästia stále slúži na rovnaký dvojaký účel ako predtým.

Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že tento prenosný počítač technicky podporuje iba 15,6-palcové notebooky, ak plánujete používať jednu z podložiek pod myš, pretože 17,3-palcová podložka bude prekážať veľkej časti podložky pod myš a bude zbytočná.

Okrem toho nemožno hovoriť o žiadnych väčších nevýhodách, možno s výnimkou skutočnosti, že je o niečo objemnejší a ťažší ako iné kompaktnejšie prenosné počítače. Preto to nemusí byť také ľahké a pohodlné na prenášanie ako ostatné.

najlepší herný prenosný stôl

LapGear Home Office Pro Lap Desk

Podporovaná veľkosť notebooku: 17,3 palca
Hmotnosť: 3,1 lb

Pozri Cena

Výhody:

 • Podporuje notebooky všetkých veľkostí
 • Vrátane podložky pod myš

Nevýhody:

 • Nie je veľmi ľahké prepravovať
 • Drahšie ako iné prenosné počítače

A nakoniec tu máme Home Office Pro Lap Desk. Ako už názov napovedá, je zameraný na najnáročnejších používateľov, či už ide o skutočných profesionálov alebo začiatočníkov.

V podstate je to takmer rovnaké ako vyššie uvedený prenosný stôl XL, ale s niekoľkými vylepšeniami. Tentoraz môžete voľne používať aj tie najväčšie 17,3-palcové notebooky bez toho, aby ste prekážali vstavanej podložke pod myš.

Home Office Pro však obsahuje iba jednu podložku pod myš na pravej strane a bohužiaľ nie je k dispozícii žiadny variant pre ľavákov.

Jedným úhľadným doplnkom je malý zárez umiestnený na vrchu podložky pod myš. Je veľký len na to, aby držal telefón alebo phablet vertikálne, takže sa doňho nezmestia žiadne skutočné tablety.

Pokiaľ ide o nevýhody, existuje rovnaký problém s prenosnosťou, aký sme videli pri XL vyššie, ale nemožno poprieť, že tento konkrétny prenosný počítač je pomerne drahý, pokiaľ ide o prenosné počítače.

Záver – Najlepší lapdesk roku 2022

Po zvážení všetkých vecí by náš prvý výber musel byť Smart-e lapdesk.

prečo?

Jednoducho preto, že sa domnievame, že ponúka najlepšiu hodnotu za vaše peniaze zo všetkých produktov na tomto zozname. Podporuje prenosné počítače s veľkosťou až 15,6 palca a väčšina prenosných počítačov patrí do tejto kategórie. Navyše má zužujúcu sa podložku, ktorá bráni notebooku skĺznuť a zároveň poskytuje používateľovi pohodlná opierka zápästia .

Okrem toho stojí za zmienku aj tento zárez, pretože umožňuje pohodlné používanie tabletov s bezdrôtovou klávesnicou, čím výrazne prispieva k všestrannosti prenosného počítača.

Ale hej, to je len naša voľba! Všetky tu uvedené prenosné počítače sú kvalitné produkty a pokiaľ budete mať na pamäti ich výhody a nevýhody, nebudete sklamaní z nákupu, bez ohľadu na to, ktorý z nich si kúpite.

Mohli by sa vám páčiť aj tieto