Najlepšie Terraria Mods

Hranie Terraria je zábavné, ale ešte zábavnejšie je s modmi! Tu je konečný zoznam najlepších modov Terraria, ktoré môžete práve teraz použiť.

Autor:Justin Fernandez 21. marca 2021 Najlepšie Terraria Mods

Terária a iné remeselné hry, ako je to sú zrelé na prispôsobenie a modifikácie sú najlepším spôsobom, ako odomknúť jeho skutočný potenciál.

Či už hľadáte nový príbehový obsah a predmety, alebo chcete úplne prepracovať hrateľnosť Terrarie, máme pre vás všetko.

V tomto zozname zvýrazníme najlepšie modifikácie Terraria na inštaláciu v roku 2022 , vrátane najlepších modov na zlepšenie hrateľnosti, spravovanie inventára a zníženie grindovania v Terrarii.

Tento zoznam budeme v budúcnosti aktualizovať o nové mody, takže sa vráťte a dajte nám vedieť, ak sme vynechali niektoré z vašich obľúbených!

Súvisiace: Najlepšie Valheim Mods Najlepšie Minecraft Mods Najlepšie Stardew Valley Mods

ObsahŠou

tModLoader

TModLoader

Kategória: Správca modov

Predtým, ako sa ponoríte do niektorých modifikácií, ktoré menia hru, odporúčame inštaláciu tModLoader aby ste si z dlhodobého hľadiska výrazne uľahčili život.

Je to správca modov, ktorý bude sledovať všetky vaše modifikácie Terraria a v priebehu rokov sa stal takmer štandardom, pretože ho podporuje vývojár hry, Re-Logic.

Aj keď existuje niekoľko výnimiek, väčšina modov je kompatibilná s tModLoader; s tým, čo bolo povedané, nezabudnite si vopred prečítať proces sťahovania pre každý jednotlivý mod.

Generálna oprava terária

Generálna oprava terária

Kategória: Herná oprava mod

Prvý mod, ktorý odporúčame, je Generálna oprava terária , ktorý robí veľa úprav funkcií hry a dokonca prináša niekoľko nových vecí.

Jedným z jeho hlavných zameraní je boj, konkrétne pohyb hráčov a umelá inteligencia nepriateľa, výsledkom čoho sú pohlcujúce bitky, ktoré vyžadujú, aby ste sa vyhýbali nepriateľským útokom a nezabúdali na dobíjanie zbraní.

Do Terrarie tiež pridáva meniace sa ročné obdobia, nové efekty ohňa/elektriky a celkové zvýšenie kvality vykresľovania hry, vďaka čomu je skúmanie atmosféry viac.

Nešťastie

Nešťastie

Kategória: Herná oprava mod

Navrhnuté pre skúsených hráčov Terraria, Nešťastie je monštrum modu, ktorý do hry pridáva viac ako tisíc nových položiek, presnejšie 1880+.

Obsahuje tiež 24 nových šéfov, takmer 300 nových typov nepriateľov, šesť nových biómov, päť režimov obtiažnosti a ďalšie vylepšenia a vyváženia remeselného systému Terrarie.

Ak hráte Terrariu už nejaký čas a máte pocit, že vám dochádzajú veci, tento mod je presne to, čo potrebujete, aby ste sa znovu nadchli pre hranie.

Tórium

Tórium

Kategória: Herná oprava mod

Podobne ako v prípade Calamity Tórium mod predstavuje celý rad nového obsahu, ktorý predlžuje hraciu dobu hry Terraria a obnovuje ten pocit objavovania a úžasu, ktorý ste kedysi cítili ako nový hráč.

Zahrnuté sú nové mestské NPC, biómy a viac ako 2 300 vyrobiteľných predmetov spolu s tromi novými triedami: Thrower, Bard a Healer.

K dispozícii sú aj nové stretnutia s bossmi a typy nepriateľov, ktorým veľmi prospieva ľahké vyváženie hrateľnosti.

Rozšíriteľný inventár

Rozšíriteľný inventár

Kategória: Inventár mod

The Rozšíriteľný inventár mod robí presne to, čo hovorí, pridajte ďalší úložný priestor do batohu vašej postavy.

Môže pomôcť zmierniť obavy z nedostatku miesta počas dlhého dobrodružstva alebo nedostatku elixírov pred veľkým súbojom s bossom.

Majte na pamäti, že Extensible Inventory je v podstate cheat mod, takže ho používajte iba vtedy, ak sa cítite pohodlne odchýliť sa od toho, ako vývojár zamýšľal hru hrať.

Prehliadač receptov

Prehliadač receptov

Kategória: UI mod

The Prehliadač receptov mod robí to, čo si praje sprievodca vanilkovou verziou hry, a ešte niečo navyše.

Po nainštalovaní poskytuje robustnú službu vyhľadávania predmetov, ktorá roztriedi váš batoh a všetky blízke truhlice, prefiltruje ingrediencie a zjednoduší viackrokové remeselné recepty.

Vďaka tomu je oveľa jednoduchšie použiť všetky náhodné kúsky odpadu vo vašom inventári na dobré využitie a vyrobiť nábytok alebo jednoducho zlepšiť zážitok z prehľadávania vašich predmetov.

Kontrolný zoznam šéfa

Kontrolný zoznam šéfa

Kategória: UI mod

V Terrarii je už veľa bossov, ktorých treba zlikvidovať, a ešte viac, ak ste už pokračovali a nainštalovali si Calamity alebo Thorium.

Ak chcete pochopiť rozsiahly zoznam zloduchov v hre, zvážte použitie Kontrolný zoznam šéfa mod, aby ste mali prehľad o tom, ktoré ste predtým porazili.

Okrem toho, že vám povie správne poradie súbojov s bossmi, usporiada ich všetky do úhľadného malého zoznamu doplneného o začiarkavacie políčka, ktoré sa vyplnia hneď, ako ich porazíte.

N Terária

N Terária

Kategória: Mód na hranie rolí

Ak ste typ hráča Terraria, ktorý má rád dlhé RPG hry , potom N Terária môže byť len dokonalým modom, ktorý premení hru na pohlcujúci zážitok z hrania rolí.

To zahŕňa pridanie množstva tried hráčov, rás, systému levelovania, systému NPC párty a jedinečných úloh navrhnutých tak, aby rozprávali príbeh vašej postavy.

Vzhľadom na to, že Terraria je už dlhá hra, tento mod skutočne zvyšuje úroveň a zároveň výrazne zvyšuje úroveň obtiažnosti.

TerraFirma

TerraFirma

Kategória: UI mod

Ďalším užitočným modom, ktorý stojí za vyskúšanie, je Terrafirma , ktorý do hry pridáva vlastný mapovací nástroj.

To sa hodí počas dlhých expedícií ďaleko od vášho domova a môže to odstrániť niektoré dohady spojené so zbieraním rúd.

Terrafirma je tiež užitočná na nahliadnutie do zamknutých truhlíc, sledovanie sôch a pátranie v podzemných púštiach.

Magic Storage

Magic Storage

Kategória: Inventár mod

Terraria určite má rád svoje položky, pretože v základnej hre sú ich tisíce a až desaťtisíce, keď sa začnete pohrávať s modifikáciami.

Aby ste mali poriadok, odporúčame inštaláciu Magic Storage , mod, ktorý spája viacero úložných kontajnerov, takže ku každému máte jednoduchý prístup.

Svoj inventár môžete ďalej rozširovať jednoduchým vytvorením ďalších kontajnerov a ako bonus je možné Magic Storage pripojiť aj k craftovacím staniciam, aby sa urýchlila výroba.

TerraSavr

TerraSavr

Kategória: Cheat mod

TerraSavr je webový mod, ktorý vám umožňuje importovať vašu postavu a šmrnc s ich premennými a aplikovať buffy na všetky predmety, ktoré majú pri sebe.

Ak ste dostatočne odvážni ako podvodník, môžete rovnako ľahko vyhľadať požadovanú položku, kliknúť na ňu a pretiahnuť ju do inventára svojej postavy.

Očividne sa neodporúča pre nových, neskúsených hráčov, ktorí by si robili medvediu službu, keby nezažili Terrariu tak, ako sa mala hrať.

Veinminer

Veinminer

Kategória: Mining mod

Terraria je hra veľmi náročná na klikanie, čo sa týka ťažby a rúbania dreva až do takej miery, že modderi prišli na spôsob, ako znížiť drvenie lámania blokov.

Veinminer vďaka tomu budete môcť zbierať celé žily rudy kliknutím na jeden kus rudy a zároveň držať klávesovú skratku.

Je to určite trochu prelomové, ale keď vezmete do úvahy, aké únavné sú mnohé herné systémy, mať o jednu starosť menej nie je až taký veľký problém.

Fargo's Mutant Mod

Fargo's Mutant Mod

Kategória: Cheat mod

Tento ďalší mod sa zameriava na vylepšenia kvality života v Terrarii, ktoré pomáhajú znížiť notoricky známy grind hry pridaním nových NPC, receptov a zbraní.

Zahrnuté s Mod Mutant od Farga sú NPC v novom meste, ktoré budú predávať predmety viazané na postup, vrátane bežných remeselných materiálov, ako je drevo, ako aj drobnosti na privolávanie šéfov.

Sme ochotní priznať, že je to v podstate len podvádzanie, stále niečo stojí, čo si kúpite, a vždy budete musieť poraziť šéfov sami, aby ste postúpili v hre.

Krídlo Slot

Krídlo Slot

Kategória: Inventár mod

Aj keď to nemusí byť najväčší mód, ktorý mení hru, Krídlo Slot rieši jeden z najnepríjemnejších aspektov systému organizácie položiek Terraria.

Keď je nainštalovaný, uvidíte vo svojom inventári pod záložkou Brnenie a príslušenstvo vyhradený slot na uloženie vašich krídel.

Je to druh zlepšenia kvality života, o ktorom si neuvedomíte, že ho potrebujete, kým nestrávite desiatky hodín prezeraním stránok inventára.

Terária | TEdit 101 Tutorial | Základy Video sa nedá načítať, pretože je zakázaný JavaScript: Terária | TEdit 101 Tutorial | Základy (https://www.youtube.com/watch?v=3Sei7kxyr8g)

Tedit

Kategória: World-editor mod

Naše posledné odporúčanie je menej mod a viac samostatná aplikácia, ktorá poskytuje hráčom väčšiu umeleckú slobodu nad vzhľadom ich sveta.

Tedit obsahuje rôzne nástroje navrhnuté tak, aby odomkli vašu predstavivosť a plne si prispôsobili váš svet prefarbením objektov, importovaním prefabrikovaných štruktúr a dokonca vytváraním vlastných herných hádaniek.

Vyžaduje si to oveľa kreatívnejšie myslenie ako predchádzajúce mody, ktorých sme sa dotkli, ale môže byť veľmi obohacujúce pre hráčov, ktorí chcú vyniknúť svojmu svetu a cítiť sa skutočne jedinečne.

Mohli by sa vám páčiť aj tieto