Najlepšie kombinácie bezdrôtovej klávesnice a myši (2022 recenzií)

Potrebujete prenosnú klávesnicu a myš na domáce alebo kancelárske použitie? Tu je dokonalý sprievodca nákupom s najlepšími kombinovanými produktmi bezdrôtovej klávesnice a myši.

Autor:Samuel Stewart 4. januára 2022 Najlepšia kombinácia bezdrôtovej klávesnice a myši

Jednou z najatraktívnejších vecí na PC hrách je možnosť ručne vybrať každú časť a doladiť každý aspekt vášho nastavenia presne podľa vašich predstáv. Nedá sa však poprieť, že niekedy je jednoduchšie dostať určité veci zabalené.

V tomto sprievodcovi nákupom uvedieme niektoré z nich najlepšie kombinácie bezdrôtovej klávesnice a myši , čo je presne to, čo naznačuje názov: klávesnica a myš, ktoré sa spájajú v jedinom praktickom balení, vďaka čomu sú ideálnym riešením pre prácu alebo doma.

Kombinácia bezdrôtovej klávesnice a myši VicTsing

najlepšia kombinácia klávesnice a myši
 • Ergonomický dizajn
 • Obojručná myš
 • Lacné
Pozri Cena

ObsahŠou

najlepšia bezdrôtová klávesnica a myš

Kombinácia bezdrôtovej klávesnice a myši Mpow

Typ kľúča: Membrána
Rozlíšenie myši: 1600

Pozri Cena

Výhody:

 • Elegantný dizajn
 • Cenovo dostupné
 • Skvelá hodnota pre bežné stolné použitie

Nevýhody:

 • Lacná konštrukcia
 • Chiclet klávesy nie sú dostatočne hmatové na hranie

Prvým v tomto zozname je vysoko cenovo dostupná kombinácia bezdrôtovej klávesnice a myši od Mpow , spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým bezdrôtovým audio zariadením. A zatiaľ čo iné typy periférií nie sú ich silnou stránkou, myš aj klávesnica predávané v tomto balení predstavujú slušný obchod.

Oba majú elegantný dizajn, ktorý je ľahký na detaily. Klávesnica obsahuje nízkoprofilové chiclet klávesy a je celkom dobrá na písanie, hoci chiclet klávesy zjavne nie sú najvhodnejšie na hranie kvôli ich krátkej vzdialenosti a obmedzenej hmatovej spätnej väzbe. Myš, hoci je veľmi základná, má v skutočnosti nastaviteľné DPI, vrátane režimov 800, 1200 a 1600 DPI.

Na druhej strane, zatiaľ čo klávesnica aj myš vyzerajú naozaj pekne, z toho, aké ľahké sú obe, je celkom zrejmé, že výrobca šetril na kvalite zostavy. Myš aj klávesnica ako také pôsobia ľahko a lacno a dokonca aj značky na klávesoch sa po niekoľkých mesiacoch používania rýchlo opotrebujú.

Čo teda znamená toto kombo? Predovšetkým je to dosť lacné a vyzerá to dobre, takže je vhodné na bežné alebo kancelárske použitie, hoci klávesy chiclet a nevýrazná kvalita zostavy z neho robia veľmi zlú voľbu, pokiaľ ide o hranie.

najlepšia bezdrôtová myš a klávesnica

Kombinácia kompaktnej bezdrôtovej klávesnice a myši Jelly Comb

Typ kľúča: Membrána
Rozlíšenie myši: 1600

Pozri Cena

Výhody:

 • Vysoko kompaktná klávesnica a myš
 • Jednoduchá preprava
 • Cenovo dostupné

Nevýhody:

 • Nie je to najergonomickejší dizajn pre hranie hier
 • Problémy s trvanlivosťou nožnicových spínačov

Ďalej tu máme o niečo drahšiu a lepšie zostavenú kombináciu klávesnice a myši od Jelly Comb. Na rozdiel od Mpow sú cenovo dostupné klávesnice a myši ich primárnym výklenkom, ako sa teda darí tejto konkrétnej kombinácii?

Nuž, po jednom pohľade na klávesnicu zistíte, že nebola určená na hranie hier – je veľmi kompaktná a pripomína klávesnice tohto druhu od Apple. Aj keď je táto klávesnica vysoko prenosná a obsahuje slušné nožnicové spínače, nie veľa hráčov považuje túto klávesnicu za pohodlnú na dlhé hranie.

Oveľa lepšie na tom v tomto smere nie je ani myš. Aj keď je dodávaný s nastaviteľným DPI ako myš Mpow (800/1200/1600), senzor sa cíti citlivejšie a presnejší. Plochý dizajn myši inšpirovaný Apple ju však nerobí ergonomickou pre hranie hier.

Nakoniec, najvýznamnejším problémom tohto komba sú vyššie uvedené prepínače. Sú dosť hlasné, ale hluk nie je ani zďaleka taký problém ako problémy s trvanlivosťou, pretože spínače majú tendenciu po určitom čase vypadnúť.

Našťastie sa zdá, že Jelly Comb ponúka pohotový zákaznícky servis a rýchlo vymieňa nefunkčné klávesnice, hoci niektorým to nemusí vadiť.

Nakoniec, ak je prenosnosť a cenová dostupnosť vašou hlavnou obavou, môžeme túto kombináciu úprimne odporučiť.

najlepšia kombinácia klávesnice a myši

Kombinácia bezdrôtovej klávesnice a myši VicTsing

Typ kľúča: Membrána
Rozlíšenie myši: 1600

Pozri Cena

Výhody:

 • Veľkosť klávesnice a klávesy sú vhodné na písanie
 • Ergonomická a obojručná myš
 • Cenovo dostupné

Nevýhody:

 • Priemerná myš

Po veľmi kompaktnej klávesnici Jelly Comb tu máme oveľa silnejšiu klávesnicu od VicTsing, ktorá má tiež lepší účel na hranie. Aj myš je ergonomickejšia a oveľa pohodlnejšie sa používa, hoci obsahuje len tie najzákladnejšie funkcie.

Klávesnica využíva nízkoprofilové chiclet klávesy, ktoré, ako sme už spomenuli, sú sotva tou najlepšou voľbou pre hranie hier, hoci vstavaná opierka dlaní pomáha v oddelení ergonómie. Aj keď klávesnica nemá najhmatateľnejšie klávesy, stále môže byť pohodlná na hranie.

Čo sa týka myši, máme rovnaké trojstupňové nastaviteľné DPI (800/1200/1600) a priemerný optický snímač, aj keď pohodlný obojručný dizajn je rozhodne vítaný. Napriek tomu sa niektorým môže zdať, že je príliš malý.

Celkovo vzaté, je to dobrá herná kombinácia klávesnice a myši? Nie celkom, ale určite sa to blíži, ak hľadáte lacnú kombináciu bezdrôtovej klávesnice a myši, ktorú možno použiť na hranie hier. Získali by ste klávesnicu plnej veľkosti so vstavanou opierkou dlaní, ako aj slušnú obojručnú myš, a to všetko za dostupnú cenu.

najlepšia kombinácia bezdrôtových myší

Kombinácia bezdrôtovej klávesnice a myši Logitech MK550

Typ kľúča: Membrána
Rozlíšenie myši: 1000

Pozri Cena

Výhody:

 • Vysoko ergonomický
 • Pomerne presná laserová myš

Nevýhody:

 • Datovaný a objemný dizajn
 • Nie najlepšia hodnota
 • drahý
 • Nízka citlivosť myši

Ďalšou položkou v tomto zozname je nesmierne populárna (aj keď trochu zastaralá) kombinácia bezdrôtovej klávesnice a myši, ktorá obsahuje Logitech MK550 bezdrôtová klávesnica a bezdrôtová laserová myš MK150.

Samotná klávesnica sa môže pochváliť objemným rámom a nezvyčajným dizajnom, ktorý uprednostňuje ergonómiu. Okrem čalúnenej opierky dlaní je tu rovnomenný vlnitý dizajn, ktorý už veľa nevidíme. To spolu s výraznými multimediálnymi klávesmi, ako aj všeobecným dizajnom klávesov, sú všetky ochranné známky periférnych zariadení z éry Windows 7.

Roky neboli k myši MK150 obzvlášť láskavé, pretože podľa moderných štandardov nie je ničím výnimočným. Je to však laserová myš a je pomerne presná, aj keď citlivosť zaostáva za novšími optickými myšami vďaka snímaču 1000 DPI. Okrem toho je obojručný s dvoma dodatočnými tlačidlami na boku; nepodporuje však nastaviteľné DPI.

Po zvážení všetkých vecí ide o slušnú kombináciu bezdrôtovej klávesnice a myši na hranie hier. Napriek zníženiu cien je však stále dosť drahý a stojí toľko ako slušná mechanická klávesnica, takže v našej knihe to nie je najlepšia hodnota. Ak sa vám však páči dizajn pre jeho ergonómiu a retro dojem, možno budete chcieť vyskúšať MK550 a MK150.

najlepšia bezdrôtová klávesnica a myš roku 2019

Kombinácia bezdrôtovej klávesnice a myši Logitech MK360

Typ kľúča: Membrána
Rozlíšenie myši: 1000

Pozri Cena

Výhody:

 • Pevná konštrukcia klávesnice
 • Kompaktný, s pomerne minimalistickým dizajnom

Nevýhody:

 • Ohromujúca myš
 • Pochybná hodnota

A ako posledný záznam v tomto zozname máme ďalšiu klávesnicu Logitech MK; len tentoraz je to jemnejší a modernejšie vyzerajúci MK360.

Klávesnica má v porovnaní s MK50 čistejší a minimalistickejší dizajn, pričom má rovnaké nízkoprofilové chiclet klávesy, ktoré sú bežné medzi bezdrôtovými klávesnicami. Neexistujú žiadne výnimočné funkcie okrem niekoľkých ďalších funkčných kláves a celkovej prenosnosti.

Myš je trochu slabá stránka, keďže ide o úplne základnú optickú myš s rozlíšením 1 000 DPI s kompaktným rámom a bez ďalších funkcií. A hoci sa veľmi ľahko prenáša vďaka jeho maličkej veľkosti, rovnaká kompaktnosť nevyhnutne sťaží použitie pri hraní hier.

Nakoniec, ak najprv hľadáte dobrú bezdrôtovú klávesnicu a myš je skôr nápadom, potom by bola MK360 dobrou kúpou. Len majte na pamäti, že najmä myš sa veľmi nehodí na hranie kvôli jej veľkosti, nízkej citlivosti a nedostatku akýchkoľvek ďalších funkcií.

Záver – Najlepšia kombinácia bezdrôtovej klávesnice a myši pre rok 2022

Takže, celkovo, ktorá z týchto kombinácií bezdrôtovej klávesnice a myši je najlepšia?

Ak by si mal vybrať, bol by to on Kombinácia bezdrôtovej klávesnice a myši VicTsing . Prečo práve tento? Jednoducho preto, že máme pocit, že ponúka najlepšiu hodnotu za vaše peniaze.

Teraz, keď hľadáte kombináciu, je pravdepodobné, že nehľadáte hernú myš a klávesnicu tej najvyššej kvality, ale jednoducho súpravu, ktorá odvedie prácu za najnižšiu možnú cenu. V tomto ohľade by bola vašou najlepšou voľbou kombinácia VicTsing – klávesnica je ergonomická, skvelá na písanie a klávesy pomerne citlivo reagujú, pričom myš je dostatočne presná a celkom pohodlná na používanie ako taká.

V prípade, že skutočne hľadáte kvalitnejšiu klávesnicu a myš na herné účely, odporúčame vám zaobstarať si myš a klávesnicu samostatne. Týmto spôsobom nielenže získate lepšiu hodnotu za svoje peniaze, ale v skutočnosti môžete nakoniec minúť celkovo menej.

Pozrite si naše sprievodca nákupom klávesnice a náš sprievodca nákupom hernej myši a určite nájdete to, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám! Okrem toho, ak máte záujem o dostupnejšiu mechanickú hernú klávesnicu, môže byť dobré vyskúšať tohto nákupného sprievodcu tiež.

Mohli by sa vám páčiť aj tieto