Misia 04 - Stanica Meridian

POSLANIE 04 - Stanica poludníka
Odporúčaná kombinácia zbraní: N/A

Lebky: 0
Intel: 8

Cieľ: Pokračujte na stanicu Meridian

Keď sa bezpečne dostanete na okraj stanice Meridian, začnite sa prechádzať po meste. Chôdzou po lineárnej ceste sa dostanete k veľkej oranžovej bariére/ bráne blokujúcej cestu. Tu nájdete niektoré v pravom rohu na žltom valci Intel . Stlačte malú medzeru na pravej strane, aby ste sa konečne stretli s guvernérom Sloanom. Po rozhovore so Sloanom o hľadaní chýbajúceho modrého tímu budete mať za úlohu hľadať inteligenciu pri pokuse o ich lokalizáciu. Na základni hologramu Sloana odbočte doľava a vyskočte na plošinu so stavebnými vozidlami a čiernou plachtou. Na čiernej skrinke hore je niekoľko ďalších Intel chytiť.

KONTROLNÝ BOD

Vráťte sa späť k hologramu Sloan a pri stene neďalekej budovy hľadajte automat. Mali by ste byť schopní vyskočiť z debny vedľa stroja na strechu, kde niektorí Intel sedí na čiernej skrinke. Z hornej časti tej istej budovy sa rozhliadnite, kým neuvidíte neónový červený nápis na budove vedľa vašej budovy s nápisom „potravinová stanica“. Ulička medzi týmito dvoma budovami niektoré drží Intel sediaci na rohu prepravky. Z miesta, kde ste nabrali informácie o prepravke, zabočte doprava a vylezte na strechu budovy (mala by byť v tesnej blízkosti potravinovej stanice). Uvidíte dve valcovité veže vystupujúce zo strechy, tá bez solárnych panelov/ radarovej paraboly Intel sediaci na čiernej prepravke na vrchu.

V pravom zadnom rohu stanice Meridian uvidíte bandu baníkov stojacich blízko a oproti bráne. Na prepravke vedľa nich je ešte niekoľko Intel šnupať sa. Vráťte sa na pódium hologramu Sloana a vylezte na strechu budovy za ním. Uvidíte veľký žltý kovový valec, na ktorý môžete vyskočiť, a odtiaľto môžete vidieť vrchol vysokej kovovej veže a na nej antany. Aby ste sa tam dostali, musíte skočiť cez strechu budovy potravinovej stanice a nájsť ďalšie Intel . Posledný kúsok Intel je pozdĺž ľavej steny tábora vedľa automatu na vrchu modrého koša.

Cieľ: Počúvajte obyvateľov stanice

Ak stlačíte tlačidlo lokalizácie objektívu, mali by ste vidieť dve značky, ktoré ukazujú na baníkov, ktorí nedávno pozorovali zvláštne pamiatky. Pristúpte k obom baníkom a komunikujte s nimi, aby ste zistili, čo videli. Po vypočutí si úvodných informácií o stanici Apogee budete musieť nájsť prístupový terminál, aby ste sa dozvedeli viac o tejto oblasti.

KONTROLNÝ BOD

Cieľ: Prístupový terminál

Choďte smerom k zadnej časti mesta a postupujte podľa cieľovej značky v budovách. Interagujte s terminálom, aby ste sa dozvedeli viac, a dajte si druhý rozhovor s guvernérom Sloanom. Ukázalo sa, že tam mieri pelikán, a mali by ste byť pri tom.

Cieľ: Pelikán palubný

Vráťte sa ulicou opačným smerom, z ktorého ste prišli, aby ste našli pristávaciu plochu na druhej strane mesta. Priblížte sa k zadnému čakajúcemu pelikánovi a dokončite toto skutočne krátke prerušenie misie. Na niečo náročnejšie premýšľanie.