Úroveň 7 - Bifrosty recepcia

Kým sa naši hrdinovia dostanú na úroveň, partia bude putovať portálom, ktorý spája Asgard a Zem. Tu je potrebné zozbierať niekoľko kolíkov a bojovať proti žiadnym nepriateľom.

_________________________________________________________________

Minikit01/10 -

Keď pretekáte po portáli, blízko konca tunela je prvý minikit úrovne.

_________________________________________________________________

Po dosiahnutí konca viacfarebného tunela partia dorazí do strážnej komory pre prichádzajúcich cestujúcich.

_________________________________________________________________

Minikit02/10 - Webový spot + Flames :

Na pravej strane podstavcovej miestnosti je uzamknutá skrinka na webový výstrel, ktorú môže otvoriť webová postava (napr. Spider-man). Out vyskočí vec so zlatým plávajúcim okom (pravdepodobne má názov a relevanciu, ale nepamätám si, čo to je). Spáľte zlato a odhalte druhý minikit.

Stan Lee - Výbušniny :

V zadnej časti tejto okrúhlej miestnosti je strieborné koleso lego. Vymeňte výbušnú postavu (napr .: Iron Man - Mark 6), aby ste ju vyhodili do vzduchu a zachránili Stana.

Minikit03/10 -

Po aktivácii elektrického panelu Thorom behajte okolo za stredovým stĺpikom a nájdite tretí minikit.

_________________________________________________________________

Použite plamene Human Torch na roztavenie centrálnej štruktúry. Potom roztopte dva kusy ľadu v blízkosti, aby ste ich našli na elektrickom paneli. Vymeňte za Thor a aktivujte ho. Tým sa otvorí most von z miestnosti napravo.

Prebojujte sa ľadovými obrami (v skutočnosti nie veľmi obrými) a na konci sa stretnite s Lokim.

_________________________________________________________________

Minikit04/10 - Magnetizmus :

Na opačnom konci mosta bude žiariaca modrá magnetická socha. Použite postavu s magnetickými silami (napr .: Magneto), aby ste ju roztriasli a našli minikit.

Minikit05/10 - Výbušniny :

Na ľavej strane na vzdialenom konci mosta je strieborná socha lega, ktorú je možné vyhodiť do vzduchu pomocou postavy založenej na výbušninách (napr .: Iron Man - Mark 6), aby sa odhalilo webové miesto. Vymeňte webovú postavu (napr. Spider-man) a stiahnutím stiahnite minikit.

_________________________________________________________________

Loki vytvorí nad bránami ľadovú bariéru a potom bude stáť na stráži. Rovnako ako ostatné postavy s ovládaním mysle prevezme kontrolu nad najbližšou postavou, keď sa priblížia. To znamená, že musíte prehodiť na inú postavu, aby ste ho poškodili.

Akonáhle ucíti bolesť, Loki sa teleportuje. Získajte Human Torch, aby roztopila ľadovú bariéru, a potom prineste Thora, aby rozbil obrovskú trhlinu v bránach. Brány sa otvoria a umožnia strane prístup do ďalšej oblasti.

Priamo pred hrdinami bude sada zamrznutých schodov, ktoré zabránia každému, kto nevie lietať, aby na ne vystúpil. Loki bude tiež stáť na vrchole a čakať, kým ovládne prvý, kto ho dosiahne. Pošlite postavu, ovládnite sa a potom ju vymeňte za inú lietajúcu postavu, aby spôsobila nejaké škody. Opäť bude utekať po poškodení, ale nie skôr, ako zničí niektoré stĺpy v okolí.

_________________________________________________________________

Minikit 06/10 - Rozmrazte tri mrazené kvety + plameň :

V hornej časti rampy vľavo bude ľadový blok. Roztavením odhalíte zamrznutý kvet, zohrejte ho, kým nezačne byť oranžový a aktivuje sa prvý. Na pravej strane oblasti pred modrou bariérovou štruktúrou budú posledné dva kvety. Rozmrazte ich pre minikit.

Minikit07/10 - Výbušniny + let + elektrina + telekinéza + plameň :

Na plošine vľavo od zamrznutého schodiska je strieborný kotúč, ktorý je možné vyhodiť do vzduchu (pomocou výbušnej postavy, ako je Iron Man - Mark 6), aby sa odhalil elektrický panel. Vyleťte hore k elektrickému hrdinovi (napr .: Thor) a nabite ho, aby ste odhalili minikit uzavretý v psychickej bariére. Vymeňte hrdinu telekinézy (napr .: Jean Grey), aby ste prelomili bariéru. Minikit bude potom uzavretý v ľade, vymenený za hrdinu založeného na ohni (napr .: The Human Torch), aby konečne získal prístup k tomuto húževnatému minikitu.

_________________________________________________________________

Zničte zvyšky stĺpov, aby ste získali kusy na rampu. To umožní prístup zvyšným postavám. Teraz, keď je mužstvo späť v plnej sile, ukážte Wolverinovými super zmyslami blokový múr napravo. V hornej časti je aktivovaný prepínač pazúrov.

To otvára dvere k bariére nižšie. Vezmite Thora dovnútra a nabite elektrický panel. Toto vypne bariéru a umožní hrdinom vstúpiť na pravú stranu oblasti.

Bude tam stáť veľká zlatá socha a čakať, kým ju Ľudová pochodeň roztopí. Zostávajúce kúsky je možné zmeniť na štítový spínač, ktorý aktivuje kapitán Amerika. To poskytuje schodisko do horného poschodia. Opäť sa zdá, že Loki ovláda postavu, ale hrdinovia by už mali vedieť, čo majú urobiť.

_________________________________________________________________

Minikit08/10 - Kopacie miesto :

V pravej oblasti môže byť strom zničený, aby sa odhalilo miesto kopania. Odkopajte a odhalte časti minikitov. Znova zostavte a získajte ôsmy minikit.

Minikit09/10 - Výbušniny + zelená rukoväť + telekinéza :

Na konci malého mostíka nad vodou je strieborná skrinka lega. Vybuchnite výbušnou postavou, aby sa diely dostali k posuvnému stĺpiku. Urobte to a stlačením aktivujte ľavú sochu. Na druhej strane rozbite kontajner, aby ste dostali diely k správnej soche. To potom otvorí mŕtvolu a dá kusom zelené úchytky, ktoré ho roztrhajú. Vnútri sú diely na výrobu OBROVSKEJ RUKY. Vymeňte postavu za telekinézu (napr .: Jean Gray) a roztancujte deviaty minikit.

_________________________________________________________________

Pomocou Wolverinových super zmyslov ukážte miesto kopania vedľa veľkých dverí. Prejdite hlavou a začnite kopať, aby ste našli diely pre spínač pazúrov. Aktivujte ho a elektrický spínač sa prevráti na vrch závory nad dverami.

Vyleťte hore s Thorom a nabite panel, aby sa otvorili dvere, pod ktorými sa ukáže výťah. Dostaňte sa do druhého poschodia a pomocou Wolverinovho super zmyslu odhalte praskliny v obrovskej soche. Namierte zo zeme a vrhnite kladivom ako Thor.

Vymeňte za ľudskú pochodeň a roztavte hlavu sochy, aby sa diely dostali k fontáne. Áno, fontána. To bude rýchlo rásť obrovské kvety, ktoré skupina môže odraziť až do banketovej sály.

Akonáhle hrdinovia vstúpia, Loki sa niekoľkokrát replikuje. Nechajte Wolverina, aby pomocou svojho super zmyslu zistil, ktorý je skutočný. Keď to urobíte, keď ho oslovia, opäť bude ovládať myseľ najbližšiu postavu.

Vymeňte a smacknite a Loki opäť zmizne. Ale nie skôr, ako vykonáte ďalšie škody na majetku. To je v poriadku, pretože vám dáva diely na štítový spínač na výstupných dverách. Po zapnutí prejdite ostatnými otvorenými dverami a postavte sa Lokimu.

---------------------------------------------------------- ---------------------------------------------

Boss: Loki And the Destroyer

Neobťažujte sa tu priamo k Lokimu, pretože okamžite zmrazí vašu postavu. Destroyer bude kráčať okolo a strieľať horiace rakety na vašu párty. Príležitostne laseruje aj strop, takže z neba padajú ohnivé gule. Na pravej strane oblasti sú kúsky ľadu a úlomky, ktoré je možné zničiť a nájsť časti panelu na vychyľovanie štítu. Postavte ho, aby ste boli pripravení.

Potom, čo zabije dostatok ľadových obrov, zničí ničiteľ laserový lúč smerom k vašim postavám. Vystúpte na Captain America a zaujmite svoje miesto na vychyľovacom paneli. Odrazte lúč na Lokiho, aby mu spôsobil škodu a dočasne stratí kontrolu nad Destroyerom. Vymeňte Thor, aby vyletel hore a poškodil torpédoborec. Teraz, keď je panel zničený, bude tím musieť nájsť nový.

_________________________________________________________________

Minikit10/10 - Zničte tri zlaté sochy + Plameň :

Tri sochy sú v tejto malej aréne, takže všetky tri spáľte plameňovým hrdinom (napr. The Human Torch), aby ste získali konečný minikit.

_________________________________________________________________

Kusy ľadu budú padať zhora a obsahovať nasledujúci panel na vychyľovanie štítu. Zvládnite to, pokračujte v boji, pokiaľ ničiteľ nezačne strieľať laserom a potom ho znova odkloňte do Lokiho. Zopakujte rovnakú taktiku ešte raz a Ničiteľ bude (ironicky) zničený.

Loki sa potom mužstva ujme sám. Hm, sám. Pošlite Wolverina do netopiera s jeho super zmyslom a Loki bude odhalený. Opäť bude myslieť na ovládanie postavy. Vymeňte a dajte mu poslednú ranu, aby ste ho porazili a dokončili úroveň.

---------------------------------------------------------- ---------------------------------------------

Skutočný veriaci(95 000 čapov) : Zbierajte stanovený počet čapov počas úrovne, aby ste získali zlatú tehlu.