Just Dance 3 Recenzia

Just Dance 3 Box Art
Systém: Wii, PS3, Xbox 360
Vývojár: Ubisoft Paris
Krčma: Ubisoft
Vydanie: 7. októbra 2011
Hráči: 1-8
Rozlíšenie obrazovky: 480 p-720 p Texty piesní
A Beat pokračuje
od Seana Engemanna

Len pred dvoma krátkymi rokmi zrodila Ubisoft jednoduchú tanečnú hru s názvom Just Dance. V skutočnosti to bolo také jednoduché, že to dostalo zlé známky a silnú kritiku zo strany novinárskej rady. Napriek tomu sa zmenil na maloobchodný úspech a nalákal davy hráčov Wii. Všetci sme napoly očakávali ďalšiu technickú poruchu s Just Dance 2, ktorá však prekvapivo získala vyššiu známku vďaka sprísnenému ovládaniu a ďalším funkciám. Just Dance 3 sa ešte viac rozširuje - nielen pokiaľ ide o obsah, ale aj o ďalšie konzoly. Just Dance 3 je teraz k dispozícii pre majiteľov Kinect a Move na konzolách Xbox 360 a PS3.

Vďaka veľkému výberu skladieb hneď od začiatku dúfame, že nájdete aspoň pár, ktorý vzbudí váš záujem. V hre, ktorá sa snaží uspokojiť viac generácií, však tento zoznam mohol trocha upresniť a trocha úsilia navyše prinieslo niekoľko univerzálnejšie uznávaných skladieb. Najväčší bazén samozrejme tvoria klubové piesne za posledných pár rokov, pričom svoje veľké hity ponúkajú umelci ako LMFAO, Taio Cruz, Cee Lo Green a neoficiálna plagátová dievčina Just Dance, Katy Perry. Hráč narodený pred rokom 1990 môže nájsť obmedzenejší výber zo svojej éry, ale niekoľko klasík ako A-ha „Take on Me“, Queen's „Crazy Little Thing Called Love“ a „I'm So Excited“ od Pointer Sisters rozširuje. rozsah do 80. rokov a ďalej. Potom sa do hry dostane niekoľko skutočných čudákov. Pokúšate sa o globálnu príťažlivosť a nájdete pieseň s názvom „Kurio Ko Uddah Le Jana“. Nočná mora pred Vianocami robí tu

Snímka obrazovky Just Dance 3

Našťastie bude vďaka znovuobjaveniu obchodu v hre k dispozícii viac skladieb. Každé sťahovanie bude stáť niekoľko dolárov a zdá sa, že každý týždeň bude k dispozícii nová štvorica. Našťastie knižnica časom ponúkne slušnú škálu žánrov, ale prispôsobenie vášho osobného zoznamu skladieb vás môže stáť veľa peňazí.

Pokiaľ ide o zoznamy skladieb, Just Dance 3 robí dobrú prácu pri triedení žánrov. Keď ste pripravení vrhnúť sa priamo do tanca, môžete sa posúvať v jednotlivých skladbách alebo nechať zoznam skladieb v hre zoskupiť váš obľúbený štýl. Je tu Pop! Pop !, Rock Party, R&B Vibes, Just 80's, Around the World a niekoľko ďalších možností. Môžete si dokonca vybrať zoznamy skladieb s extrémnymi ťažkosťami, potnými alebo pre skupiny. Ponuky však nie sú úplne prístupné. Na hlavnej obrazovke som nenašiel žiadny rým alebo dôvod pre rozloženie piesne; nie je to abecedné, ani usporiadané podľa dátumu vydania alebo obtiažnosti a neexistuje spôsob, ako ich triediť, sa stáva únavným procesom výberu piesne.

Snímka obrazovky Just Dance 3

Hneď ako začnete, však na obrazovke nájdete zrkadlenú neónovú siluetu oblečenú v rôznych odevoch a kostýmoch v závislosti od pôvodu piesní a vplyvu hudobného videa. Zdokonalenie rutiny alebo dokonca dosiahnuteľný pokus si vyžaduje niekoľko opakovaní piesne. Ubisoft sa pokúsil zmierniť krivku učenia posúvaním panáčikov nadchádzajúcich tanečných pohybov v spodnej časti obrazovky, ale darí sa vám ich iba viac zamotať. V závislosti od toho, ako dobre sa pohybujete, alebo presnejšie, ako dobre váš Wiimote pohyby kopíruje, dostanete potvrdenia vo forme „OK“, „Dobrý“ a „Dokonalý“ alebo škaredého malého „X“, ak chýba ti. Vybudujete tiež merač skóre a získate hviezdy, ktoré naplnia váš Mojo (o tom neskôr).

Našťastie je pohybový register dosť presný a ovládač nespustíte z televízie z frustrácie kvôli nemotornej reakcii. A práve verzia Wii môže byť z týchto troch ponúk pre konzoly najprepáčivejšia. Systém Kinect zaznamenáva pohyb celého tela na rozdiel od pohybu rúk, čo je oveľa náročnejšie. A pretože Just Dance 3 nevyužíva WiiMotion Plus, Sony Move môže byť prepracovanejší, čo tiež znamená, že bude jednoduchšie registrovať chyby.

Snímka obrazovky Just Dance 3

Ak chcete spáliť nejaké kalórie, vezmite si voľné tričko, ohrievače nôh a fľašu vody, pretože režim Just Sweat uspokojí vaše aeróbne potreby. Môžete sa zúčastniť bezplatného zasadnutia alebo 7-dňovej výzvy, ale každý z nich bude sledovať vaše body potu, ktoré môžete použiť ako osobný cieľ. 7-dňová výzva ponúka tri nastavenia intenzity, pričom je potrebné dosiahnuť denný a týždenný cieľ Sweat Point. Je to slušný motivátor, najmä ak hľadáte dôvod, prečo hrať sólo.

Ale rovnako ako predchádzajúce hry, Just Dance 3 sa najlepšie hrá v spoločnosti dobrých priateľov bez zábran robiť si zo seba bláznov. K niektorým skladbám sú k dispozícii duety a kvartety, ktoré dodávajú harmonizačné pohyby pre skvelú skupinovú choreografiu. Samozrejme, akúkoľvek sólo skladbu je možné hrať až so štyrmi ľuďmi a niektoré dokonca umožňujú skupine ôsmich vyhriať miestnosť, pokiaľ máte dostatok priestoru na drážkovanie.

Snímky obrazovky / obrázky Snímka obrazovky Just Dance 3 - kliknutím ju zväčšíte Snímka obrazovky Just Dance 3 - kliknutím ju zväčšíte Snímka obrazovky Just Dance 3 - kliknutím ju zväčšíte Snímka obrazovky Just Dance 3 - kliknutím ju zväčšíte Snímka obrazovky Just Dance 3 - kliknutím ju zväčšíte Snímka obrazovky Just Dance 3 - kliknutím ju zväčšíte Snímka obrazovky Just Dance 3 - kliknutím ju zväčšíte Snímka obrazovky Just Dance 3 - kliknutím ju zväčšíte Snímka obrazovky Just Dance 3 - kliknutím ju zväčšíte Prezentácia