Hymna: Colossus Javelin Best Loadout

Chcete zvládnuť hod oštepom Colossus v Anthem? Tu je ultimátna a najlepšia náplň pre oštep Colossus, aby ste mohli začať dobývať hymnu!

Autor:Justin Fernandez 14. októbra 2020 13. októbra 2020 hymna kolos oštep najlepší náklad

The Kolos oštep je Hymna trieda tankov vybavená pokročilou obranou a brutálnymi útokmi AOE. Má najväčšiu lištu zdravia zo všetkých štyroch oštepov, ako aj prístup k fyzickému štítu, ktorý môže zastaviť prichádzajúcu paľbu.

Aj keď je Colossus vynikajúci v porážke, je to za cenu obmedzenej pohyblivosti, ktorá môže viesť k problémom, ak nie ste pripravení.

Hoci má Colossus k dispozícii obrovské množstvo schopností, niektoré sú užitočnejšie ako iné. Preto sme vytvorili tohto sprievodcu, ktorý vám pomôže na vašej ceste k vytvoreniu tých najimpozantnejších zostáv Colossus dostupných v hre. Určite si pozrite naše ďalšie Hymna sprievodcovia:

ObsahŠou

Kovová konštrukcia draka

Kolos

Výbava

 • Ordinance Launcher – Lightning Coil (Detonator) Vystreľuje impulzy elektriny.
 • Ťažké útočné odpaľovače – Flamethrower (Primer) Zapaľuje nepriateľov.
 • Support Gear – Shield Pulse (Support) Na chvíľu znižuje poškodenie pre všetky oštepy v okolí.

Komponenty

 • Colossus Combo Augment – ​​Zvyšuje combo poškodenie.
 • Pretaktovaný regulátor – Zvyšuje poškodenie elektrickým prúdom a požiarom.
 • Štrukturálna výstuž – Zväčšuje oštepový štít o veľké množstvo.

Zbrane

 • Primárne – brokovnica
 • Sekundárny – granátomet

Toto je najstabilnejšia zostava na rýchle a efektívne odstránenie nepriateľov. Po prvé, nepriateľov budete poháňať plameňometom, čo spôsobí efekt spálenia. Potom pokračujte v ničivom útoku detonátorom Lightning Coil, ktorý môžete vykonať, aj keď je váš štít zdvihnutý.

Schopnosť držať štít hore pri spúšťaní komb je užitočná, ale táto zostava vyžaduje, aby ste boli takmer celý čas blízko, takže očakávajte veľké poškodenie. Aby ste sa s tým vyrovnali, nezabudnite si priniesť Shield Pulse na podporu.

Uvedené komponenty dopĺňajú herný štýl tejto zostavy a maximalizujú výstup poškodenia, najmä Overclocked Regulator.

V prípade zbraní odporúčame nosiť brokovnicu pre tých nepriateľov tankistov, ktorých nemožno odstrániť jednoduchým úderom štítu. Ak si ako sekundárny vybavíte granátomet, získate extra palebnú silu AOE, keď sa vaše schopnosti ochladzujú.

Zostavenie drviča brnenia

Najlepšie ťažké zaťaženie

Výbava

 • Ordinance Launcher – Firewall Mortar (Primer) Po dopade vytvorí ohnivú stenu.
 • Ťažké útočné odpaľovače – Railgun (Detonator) Diaľkové delo, ktoré sa dá nabíjať.
 • Support Gear – Battle Cry (Support) Vysmeje nepriateľov, aby na vás zaútočili.

Komponenty

 • Colossus Combo Augment – ​​Zvyšuje combo poškodenie.
 • Expert na výbušniny – Zvyšuje poškodenie spôsobené výbuchom.
 • Heavy Assault Augment – ​​Zvyšuje poškodenie odpaľovača ťažkých útokov.

Zbrane

 • Primárne - Autocannon
 • Sekundárne – LMG/Útočná puška/Marksman Rifle/Sniperka

Táto zostava je určená pre hráčov, ktorí uprednostňujú boj z diaľky. Hodenie Firewall Mortar na oblasť, kde sa nepriatelia pokúšajú obísť, slúži ako odmietnutie oblasti a hlavné ciele.

Nasledujte buď odstránením nepriateľov svojimi zbraňami, alebo nabitím a streľbou z Railgun na jeden cieľ s množstvom brnení.

Kolosu sa darí vďaka nepriateľskému aggro a štýl hry na veľké vzdialenosti môže niekedy sťažiť upútanie pozornosti na seba. To je dôvod, prečo je použitie Battle Cry v prospech Shield Pulse ako vášho podporného zariadenia vynikajúcou voľbou, pretože povzbudí nepriateľov, aby sa zamerali na vás a nie na vašich spoluhráčov.

Komponenty sú relatívne podobné poslednej zostave s pridaním Heavy Assault Augment na zvýšenie poškodenia vášho Railgun o niečo ďalej.

Pokiaľ ide o zbrane, táto zostava ponúka oveľa väčšiu flexibilitu ako predchádzajúca. Autocannon ako Torrent vám umožní rýchlo pracovať s nepriateľmi. Ako sekundárnu si vybavte zbraň, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a dokáže spôsobiť slušné poškodenie z diaľky.

Hymna Colossus Javelin schopnosti a hrateľnosť Video sa nedá načítať, pretože je zakázaný JavaScript: Schopnosti a hrateľnosť Anthem Colossus Javelin (https://youtu.be/HAOAfqXFVcA)

Mohli by sa vám páčiť aj tieto