Uzdravenie Kadarinho srdca Pt. 2

Uzdravenie Kadarinho srdca Pt. 2

Miesta:

Zhodte gravitačnú gravitačnú studňu a potom spustite za hornú plošinu, aby ste našli dátové jadro ukryté v obvyklom previse.

Tu aktivujte hlavnú konzolu, aby ste odhalili vedľajšiu tému tohto trezoru. Tri konzoly sú na povrchu obklopené bublinami chrániacimi štít.

Aktivujte konzoly, aby sa z nich stali bubliny na hojenie štítov. Aktivujte všetky tri a otvorte dvere. V ďalšej časti vás privítajú Porušovatelia a pozorovatelia.

Vyčistite ich a skočte na blízku šesťuholníkovú plošinu.

V stene hore je rotujúce jadro, ale môžete sem naskenovať.

Je tu aj konzola, ale je všeobecne užitočnejšia v polohe „hore“. Otočením nadol a späť zobrazíte obe konfigurácie. Všimnite si tiež, že tekutina vás tu zabije dvoma zásahmi, takže niektoré medzery môžete odstrániť jediným naskočením do nápoja.

Držte sa a vyraďte Assemblerov, ktorí tam číhajú.

Po rímsach na jeho východný koniec nájdite kontajner.

Utečte cez magický šesťuholníkový most a odstráňte nullifiers & breacher na vzdialenej (severovýchodnej) strane miestnosti.

Platforma, na ktorej sa práve nachádzate, má tiež bariérové ​​dvere pre túto klenbu. Pozrite sa bližšie na SAM a označte ho na svojej mape.

Vylezte na rampu na väčšie námestie. Konzola tu prepína medzi malými pevnými prekážkami a bublinami štítu.

Vyberte si ten, cez ktorý by ste najradšej bojovali (bariéry sú spoľahlivejšie, ale bubliny môžu byť užitočné, ak uprednostňujete mobilitu), potom vyberte Assemblers a Nullifier na vzdialenejšej strane námestia. Na tej ďalekej (západnej) strane je aj hackovateľná vežička, ale aktivácia počas boja je oveľa ťažšia, ako stojí za to. Napriek tomu stojí za to zapnúť sa potom pre váš posledný šprint odtiaľto.

Vylezte na stupňovitú stenu na západ, aby ste našli veľké dvere, a pomocou konzoly napravo ich otvorte.

Vnútri nájdete Ničiteľ, za ktorým stoja Nullifers a Assemblers.

Blízka konzola zmení bublinu vypaľovania štítu na buff buffu, ale konzola, ktorú skutočne chcete, je na odvrátenej strane tohto veľkého stĺpca. Je pripojený k nepriateľskému terminálu, ale rýchly hack ho urobí vašim.

Táto veža zamestná ničiteľa, kým budete vytierať menších zbabelcov, a pravdepodobne bude aj naďalej silný, keď sa vrátite a dokončíte prácu.

Zabite torpédoborec, potom vyskočte na centrálny stĺp a nájdite konzolu.

Vyriešte to za 2 body bonusu.

Vyjdite späť na väčšie námestie a tentoraz vybehnite na rampu na sever a cez ďalšie veľké dvere na priechod s nejakými Assemblermi.

Vyčistite ich a pokračujte ďalej pasážou, ktorá sa technicky končí hádankou. Kombinácia pre dvere je umiestnená na dverách. Aktivujte tu šesť konzol v uvedenom poradí a otvorte ich.

Keď sa dvere otvoria, máte na skenovanie tri spinny jadrá.

K dispozícii je tiež Remnant Data Core, ktoré je od aktualizácie možné sledovať aj po nových úlohách.

Vráťte sa ešte raz na hlavné námestie a všimnite si malé zamknuté dvere na severozápade. Skenovanie odhalí tenký závit, ktorý ho spája s konzolou nad južnou stranou námestia.

Aktivujte túto konzolu, potom sa vráťte na plošinu s závorovými dverami a vyskočte na zips na severné rímsy. Tu nájdete konzolu, ktorá vám tranzit v tomto rohu mapy trocha uľahčí.

Pomocou novej plošiny skočte dole k predtým uzamknutým dverám pre kontajner.

Teraz cestujte po severnej rímse na východný breh. Je tu konzola, ktorá otvára dvere do čistiacej miestnosti.

Aktivujte konzolu, naskenujte spinny jadro na vysokej rímse na juhovýchode a potom prejdite dverami do čistiacej miestnosti.

Cieľom tu, rovnako ako vo výťahovej miestnosti, je zmeniť všetky bubliny od horenia na buff. Každý jeden, ktorý aktivujete, však vyvolá ďalších zvyšných nepriateľov, počnúc pozorovateľmi a zostavovateľmi, ale maximálne pomocou Nullifieru. Tukové dosky tu nie vždy poskytujú veľký úkryt, takže sa hýbte a strieľajte, kým nevyčistíte oblasť.

Keď budete s týmto trezorom hotoví, stlačte konzolu a spustite. Keď sa dostanete na východný breh, skočte za ním. Je to skok, najmä s bonusmi, ale ani krátke ponorenie do tekutiny vás nezabije.

Skočte späť cestou, ktorou ste prišli, nezabudnite, že ste sa rozbehli, aby ste z bezbariérových dverí chytili remtech.

Skok späť do prvého hexu je ďalší uskutočniteľný, ale nie je v poriadku, ak sa s ním nezaoberáte. Vráťte sa do miestnosti s výťahom a zatvorte túto.

To vám prinesie 900 AVP, +40% životaschopnosť Kadary a niekoľko XP za vaše problémy.