Veľký archív

Potom, čo porazíte Dragonslayer Armor, pokračujte za mostom do ďalšej oblasti, kde nájdete schodisko vedúce hlbšie do pevnosti. Najprv choďte doprava, aby ste našli malú cestu vedúcu k a Kus titanitu . Tesne pred vami je táborák Veľkého archívu.

Po vašej pravici sú dvere vedúce k výťahu, ktorý momentálne nefunguje. Choďte vpred a nájdite telo, ktoré drží Veľký archívny kľúč a Gotthardské dvojčatá.

Otvorte dvere do Veľkého archívu a ocitnete sa tvárou v tvár Krištáľovému mudrcovi - alebo inému nepriateľovi presne ako Krištáľový mudrc. Tento nepriateľ bude používať rovnaké schopnosti ako súboj s bossom z predchádzajúcej hry, ibaže už nie ste na nádvorí, ale v bludisku kníh a políc. Keď sa k nemu priblížite, teleportuje sa na vyššiu úroveň, pričom na vás bude naďalej strieľať kúzla.

Potom, čo bude preč, zamierte priamo hore po schodoch a nájdite Thralla, ktorý utečie v nádeji, že vás vyláka do zálohy iného Thralla. Zabite ich a vyrabujte Kus titanitu na balkóne. Teraz urobte schody hore, aby ste našli kryštálového jaštera, ktorý skočí na rímsu. Nebojte sa, je to jediný spôsob, ako ísť, preto ho nasledujte a vezmite ho dole, aby ste dostali a Krištáľový drahokam a Blikajúci titanit . Čaká na nich viac Thrallov vrátane Učencov, ktorí sú pomalými nepriateľmi, ale môžu spôsobiť značné škody.

Keď prídete na križovatku, dajte sa doľava a zabočte na rímsu, aby ste našli a Duša skleslého rytiera a zároveň si dajte pozor na prepadnutého Thralla. Na ďalšej križovatke odbočte doprava a prejdete na balkón s ďalším prepadajúcim sa Thrallom. Vyrabujte kus Titanitu a otočte sa, aby ste bojovali proti Učencom. Učenci sú pomalí, ale môžu vás kúzliť, aby vás spomalili, takže ich rýchlo odstráňte.

Predtým, ako sa pohnete vpred, interagujte s bazénom roztaveného vosku a ponorte doň hlavu, pretože to bude užitočné v ďalšej časti a v tejto oblasti. Nájdite schodisko z knižnice napravo a choďte hore, aby ste našli a Stupnica titanitu .

Teraz choďte doľava a okolo, aby ste sa stretli tvárou v tvár lotrickému rytierovi s kopijou. Ak máte problémy s bojom v úzkych priestoroch, vytiahnite ho späť na otvorené priestranstvo. Potom, čo ho porazíte, uchopte Kus titanitu napravo od neho a potom zamierte do menšej miestnosti, aby ste získali a Kryštálová zvonkohra .

Vráťte sa so vzdelancami do oblasti a roztavený bol bazén. Pred vstupom dverami napravo do tmavej miestnosti namočte hlavu do vosku. Nájdete kryštálového jaštera, ktorý sa bude hrnúť po schodoch. Spustite to a nájdite a Blikajúci titanit a a Chaos drahokam . Nebojte sa strašidelných rúk, ktoré sa tiahnu z kníh na policiach. Ak by ste si nenamočili hlavu do vosku, tieto ruky by ťa poškodili a vybudovali by si merač prekliatia. Ale za predpokladu, že máte, ruky duchov sú neškodné (čo pravdepodobne vysvetľuje, prečo mali všetci učenci na hlave vosk).

V tejto miestnosti by mal byť ďalší Krištáľový jašterica, ale v prípade, že by unikla, vráťte sa neskôr a dajte ju dole aj pre 2 Blikajúci titanit . Vyrabujte Duša bezmenného vojaka v rohu a nebojte sa, že sa vás pokúsia chytiť ruky duchov, pretože hlavu by ste mali stále namáčať vo vosku. Odtiaľto hľadajte zľava priechod medzi knižnicami, ktoré povedú do malej miestnosti, kde nájdete truhlicu obsahujúcu Sila vnútri Pyromantické kúzlo a Čarodejnícke zámky .

Pokračujte po schodoch, kde strážca a Stupnica titanitu doľava. Ďalší Učenec sa vynorí z dverí napravo lemovaných knižnicami obsahujúcimi ruky duchov. Vo vonkajšej miestnosti nájdete ďalšieho Krištáľového jaštera, ktorému vypadne 2 Twinkling Titanite, ale zároveň sa dostanete do dosahu Crystal Sage. Na pravej strane dverí skontrolujte, či sa v nich nenachádza mŕtvola, ktorá drží kus titanitu. Vyhľadajte rebrík v blízkosti a vykopnite ho. Vytvorí sa tu skratka od vchodu.

Keď sa pohnete dopredu, budete sa musieť vyhnúť kúzlam Crystal Sage, kým sa nedostanete pod plošinu, na ktorej je a mimo jeho dohľadu. Choďte von na balkón a vyrabujte 3 Kosti domov . V strede vnútorného balkóna je vypínač, ktorým sa spustí niekoľko políc, ktoré sú tiež obklopené rukami. Ak potrebujete viac vosku, do ktorého sa namočí hlava, vyhľadajte tri schodíky na schodisku, ktoré strážia ďalší bazén. Zabite Thralls, vyrabujte Kus titanitu v blízkosti a vráťte sa k prepínaču medzi knižnicami a potiahnite páku.

Choďte hore po schodoch vpravo, ale buďte pripravení zvládnuť 2 Thralls. Zamierte nadol, aby ste sa nedostali do mudrca, a potom šprintujte k učencovi. Vytiahnite učenca a potom zaútočte na mudrca. Môžete si tiež vziať rebrík na balkón tu, aby ste sa k nemu priblížili zozadu. Ak sa vám nepodarí zabiť mudrca včas, teleportuje sa na most cez cestu.

Aby ste sa k nemu dostali, musíte zabiť ďalších vedcov, ale dávajte si pozor na Thrall, ako na vás zo schodov lobuje zápalnými bombami. Vyčistite týchto nepriateľov a pokračujte vpred. Vráťte sa a namočte hlavu znova do vosku, ak budete musieť čo najviac políc vpredu uviaznuť v rukách duchov. Vľavo od vás čaká učenec, ktorý stráži a Stupnica titanitu .

Zoskočte na most, bojujte so mudrcom a dokončite ho. Aj keď sa teleportuje, bude to len po moste, aby ste ho mohli vziať sem. Jeho porážka vás odmení a Kryštálový zvitok .

Odtiaľto môžete vypadnúť na balkón, aby ste sa mohli vrátiť k zvyšku koristi, ktorou ste prešli. Krištáľová jašterica čaká na balkón, na ktorý spadne 2 stupnice titanitu. Ak by ste teraz potiahli páku medzi uväznenými knižnicami, môžete sa vrátiť späť a prehľadať balkón v blízkosti prvých vedcov, aby ste zistili, že niektoré poličky na knihy boli spustené, aby sa dostali do truhly obsahujúcej Titanit Slabý , ktorý je potrebný na posilnenie zbrane na maximálnu úroveň!

Na okraj by ste mohli povolať Orbecka do boja s bossmi v tejto oblasti za predpokladu, že splníte nejaké predpoklady. Ak dáte Orbeckovi všetky 4 zvitky a kúpite si všetky jeho kúzla, odíde zo svätyne, ale potom mu bude k dispozícii predvolanie pred oblasťou bossa. Orbeck vám tiež dá rôzne odmeny, keď mu dáte zvitky. Kúpte 3 kúzla a dajte mu jeden zvitok, aby ste získali Mladý dračí prsteň . Kúpte si Aural Decay, Farron Flashsword a Pestilent Mercury a získajte Driemajúci dračí prsteň . Tiež získate Tiché spojenecké gesto od neho.

Teraz sa vráťte na hlavnú plošinu, kde ste našli druhú kaluž vosku. Vyjdite hore schodmi, kde na regáloch čakal Thrall. Predtým, ako sa pohnete dopredu, namočte hlavu do vosku. Zabite vedca na konci uväznených prípadov a spustite ho dole do poličky s knihami, aby ste získali a Stupnica titanitu .

Rozbaľte sa na poliach nižšie (toto je dlhšia kvapka, takže sa uistite, že máte dostatok HP), ktoré nájdete Avelyn , veľmi silná kuša.

Čas vrátiť sa do oblasti s príručkami duchov na podlahe. Mŕtvola za knižnicou vedľa rebríka drží a Stupnica titanitu . Všimli ste si tu stenu, na ktorej je obrys oblúka? Uderením odhalíte iluzórnu stenu. Vstúpte do miestnosti a bojujte s ďalším rytierom Outridera. Pristúpte k nemu skryte a získajte niekoľko voľných zásahov pred začiatkom boja. Ak vaša hlava nemá vosk, vyhnite sa policiam, pretože sú uväznené rukami duchov. Porazte Outrider Knight a teraz budete mať všetko Sada brnenia Outrider ! Odtiaľto prídete na malý chodník s mŕtvolou, ktorá drží a Stream duše čarodejníctvo.

Vráťte sa späť k rebríku a zamierte dole. Vyrabujte Shriving Stone v rohu a nájdite páčku na pravej strane. Potiahnutím páčky odstránite niekoľko radov políc a vytvoríte skratku späť k malému voskovému bazénu. Je tu aj mŕtvola, ktorá drží a Scholar's Ring .

Je čas vydať sa na druhú stranu nevesty a vstúpiť do chodby, kde na vás čaká lotrický rytier. Skúste sa preplížiť, aby ste pristáli na zadnom dorazu, a potom ho opatrne vyberte. Prejdite cez most a zíďte hore schodmi, kde nájdete po pravej strane výťah. Choďte výťahom až na úplné spodné poschodie, kde nájdete ďalšiu úroveň, aby ste odstránili ešte viac políc, a vytvorte tak novú skratku, ako sa tam dostať.

Choďte výťahom hore a pokračujte vpred, aby ste sa ocitli v miestnosti s mnohými policami a učencami. Ak pristúpite k učencom zblízka, dávajte si pozor na ruky duchov. Zabite vedcov a vyhľadajte v zadnej časti miestnosti Veľkú dušu Crestfallen Rytiera. Pokračujte a vyrabujte hrudník na ceste, aby ste našli 3 Stupnica titanitu .

Vyjdite hore schodmi a napravo hľadajte Krištáľového jaštera, ktorému spadne Blikajúci titanit a a Rafinovaný drahokam . O niečo viac vpravo je tiež a Mäsitý prsten , ale toto strážia uväznené ruky duchov.

Choďte von a zíďte rebríkom dole na strechy. Choďte dole po ceste a choďte doprava. Dole je malá jama, pod ktorou máte zastrešenie. Vyskočte zo zvýšenej strechy na podperu na druhej strane a spustite sa nižšie, aby ste získali a Kus titanitu . Po páde sa však budete musieť vrátiť hore.

Keď ste opäť na streche, napravo vyhľadajte telo, ktoré vám poskytne a Kus titanitu , ale keď sa k nemu priblížite, zostúpi Gargoyle, aby vám zablokoval cestu. Na vytiahnutie Gargoyla použite rovnakú stratégiu, akú ste mali v Profaned Capital. Počkajte, kým sklopí svoje krídla, keď bude jeho obrana dole.

Choďte odtiaľto doľava a hore uvidíte ďalšieho Gargoyla. Ak sa pozriete nižšie, uvidíte Corvianského šamana a niekoľkých Corvianov okolo neho. Ak sa ich chcete zmocniť, môžete to skúsiť hlbokým útokom, ale so všetkými Corvianmi v okolí by to bol veľmi náročný boj. Počkajme teda, kým to urobíme.

Pohybujte sa dopredu po streche a nájdite ďalšieho Gargoyla pred a Duša unaveného bojovníka . Zabite Gargoyla a všimnite si dvoch kryštálových jašterov vpredu. Ak sa pre ne pokúsite ísť, posledný Gargoyle sa spustí a zablokuje vám cestu. Takže skôr, ako sa pokúsite ísť za kryštálovými jaštericami, budete chcieť chrlič odstreliť a upútať jeho pozornosť. Potom, čo zabijete Chrlič, choďte za Jaštericami a získajte a Ťažký drahokam a Blikajúci titanit z jedného a Ostrý drahokam a Trblietanie Titanit od toho druhého.

Teraz nižšie k Corvianom. Ak ste spadli z opory, vyrabujte Dutý drahokam vo vnútri malej miestnosti na balkóne. Odtiaľto sa môžete pokúsiť vtiahnuť Corvianov v malých skupinách do výklenku, kde ich môžete zložiť s menším počtom nepriateľov, s ktorými budete bojovať. Potom, čo ich vyčistíte, si všimnete malú časť strechy za nimi, ktorá vedie späť na balkóny poštovej haly. V ceste je však veža, takže aby ste sa tam dostali, budete musieť bežať, skočiť na druhú stranu. Je tu mŕtvola, ktorá drží 3 Stupnica titanitu .

Teraz sa vráťte späť na strechy s kryštálmi jašterice, kde nájdete viac ciest na preskúmanie, ale všetky vedú do rovnakého cieľa. Za jaštericami ste v podstate späť tam, kde ste pôvodne prišli na strechy, kde nájdete a Kus titanitu . Cesta vpravo vás zavedie na malý balkón s mŕtvolou s číslom 2 Kus titanitu .

Vnútri budete stáť proti Lothric Rytierovi, ktorý na svoje Greatsword používa kúzla. Zabite ho a pohybujte sa po chodníku, aby ste na vnútorných nosných trámoch našli nejaké Thralls, ktoré vás prepadnú. Na zničenie použite zbrane na diaľku. Cesta vpred má tiež rozbité okno, do ktorého by ste vstúpili, keby ste sa vybrali na druhú stranu. Tu čaká učenec, ktorý stráži mŕtvolu, v ktorej je Úlomok kosti nemŕtvych . Ukoristite Ember v blízkosti a zhodte rebrík nadol, aby ste vytvorili skratku na obídenie striech. K dispozícii je tiež skupina voskov, ak potrebujete znova namočiť hlavu do vosku.

Pripravte sa na náročný boj a vyjdite von. Ocitnete sa na veľkom nádvorí, kde na vás čakajú traja ľudskí protivníci. Jeden z nich nosí brnenie Faraam a má ochrannú známku. Ďalším je zlodej, ktorý športuje s dvoma katanami a lukom. A posledný je mág, ktorý na vás bude zrážať kryštálové kúzla. Nechcete sa ponáhľať na nádvorie. Skúste im vziať jednu jednotlivo. Zapojte nepriateľa do mastnoty a nechajte ostatných dvoch, aby sa vás pokúsili vyviesť z dosahu. Buďte neustále mobilní a uhýbajte sa okolo bojovníka Farrama, aby ste ho rýchlo zabili. Tento bojovník môže použiť svoj rev zbraní, aby zmiernil svoj útok, takže keď bude posilnený, sledujte jeho útok na dlhý dosah. Potom, čo ho porazíte, choďte za zlodejom, ktorý sa pomocou vašich zbraňových umení vrhne na vás a zaútočí na jeho strany. Choďte za mágom, keď sú prví dvaja dole. Potom, čo jeho kamaráti sú dole, je zblízka dosť slabý. Bojovník odhodí a Štít hrebeňa zlatého krídla , Zlodej spadne Onikiri a Ubadachi , a Zaklínač zahodí a Sage's Crystal Staff .

Pokračujte po schodoch dopredu, ale uistite sa, že vyrabujete Veľkú dušu Crestfallen Rytiera, než vojdete do ďalšej miestnosti. Tu nájdete výťah, ktorý vedie až k prvému ohňu, a vytvára skratku, ako úplne obísť Veľký archív!

Ešte pár vecí, ktoré musíte urobiť, kým sa vydáme nájsť princa Lothrica. Choďte okolo prvej kupoly a nájdite telo, ktoré drží a Duša skleslého rytiera . Predtým, ako sa pohnete po kupolách, zdvihnite zrak. Vidíte 3 okrídlených rytierov hore na veži? Keď stúpate po schodoch, títo zlatí okrídlení rytieri zostúpia a začnú hliadkovať v oblasti. Neponáhľajte sa do nich a počkajte, kým sa oddelia, než ich vezmete jeden po druhom.

Jeden z týchto rytierov ovláda sekery a má veľkú pohyblivosť. Keď teda bojujete s týmto, použite extra katión. Často vyletí do vzduchu, aby sa na vás ponoril svojimi osami. Ale môžete sa otáčať okolo jeho útokov a postaviť sa tak, aby ste pristáli na opierkach. Ďalší dvaja používajú svoje tradičné halapartne, ale krídla tiež využijú vo svoj prospech, aby vyleteli mimo dosahu a až potom na vás zaútočili. Dávajte si pozor na veľmi rýchle nabíjanie, ktorému by ste sa mali pokúsiť prevrátiť na bok, aby ste sa mu vyhli. Potom, čo porazíte všetkých 3 týchto rytierov, budete odmenení ďalším legendárnym Titanit Slabý .

Ešte neodchádzajte, vyhľadajte na druhej strane veže Bol by to Shard na balkóne. Vyrazte tiež po schodoch do veže a nájdite a Lovecký prsteň .

Choďte na základňu veže a vstúpte do budovy z druhej strany. Sú tu padacie dvere, ktoré vedú k krokvám archívu. Spustite sa na nosník a potom do klietky. Hľadaj klietku a padni dovnútra, kde nájdeš Božské stĺpy svetla zázrak. Vyjdite z klietky a na trámy, dávajte si však pozor na Červieho kňaza, ktorý na vás bude strieľať oštepy. Ešte nespadnite a choďte na druhú stranu, aby ste našli mŕtvolu, ktorá drží a Požehnaný drahokam . Teraz zostúpte a vytiahnite kňaza, priblížte sa k nemu so strážou hore.

Choďte doprava a nájdete rebrík. Pri rebríku sú dve truhlice, jedna s a Božské požehnanie a ďalší s 3 Blikajúci titanit . Odtiaľto vyjdite von cez rozbité okno, aby ste sa dostali späť na strechy.

Po preskúmaní zvyšku oblasti je načase vydať sa k poslednému Pánovi Popolušky. Choďte krátkym výťahom na most, ktorý vedie do trónnej miestnosti. Na svojej ceste si všimnete mnoho barikád, za ktorými sa skrýva armáda dutín, čakajúca na zastavenie vášho postupu.

4 dutí vojaci sú umiestnení za prvou barikádou. 4 lukostrelci čakajú pri druhej skupine. Po schodisku zostúpia ďalšie 3 dutiny s kopijami. Vpredu nájdete aj hliadkujúceho červenookého Lothrica Knighta. Skúste si v skupinách vziať dutiny, keď sa dostanete hore k rytierovi. Zabite rytiera a vylezte na ďalšie schody, kde nájdete ďalších 2 rytierov, ktorí zostupujú s kopijami a za nimi ďalší vládne Greatsword. Buďte trpezliví a vytiahnite rytierov, keď sú mimo dosahu vrhacím nožom alebo šípom. Pár s oštepmi je ťažké rozdeliť, preto buďte opatrní. Toto môže byť veľmi náročné stúpanie, ale toto je posledný ťah, než stretneme princa Lothrica.

Potom, čo vyberiete dutiny a rytierov, sa ocitnete pred dverami trónnej miestnosti, kde na nás čaká náš drahý princ Lothric spolu so svojim bratom Lorianom. Predtým, ako sa nabijete, však aktivujte výťah napravo, ktorý vás dovedie až k mostu pri ohni draka Dragon Slayer Armor, čím vytvoríte veľmi praktickú skratku do boja s bossom.

Ešte jedna vec pred angažovaním šéfa. Tento výťah je ako výťah späť v Undead Settlement, ktorý robil Siegwardu také ťažké časy. Keď vyjdete výťahom úplne dole, vyskočte, pretože sa chystá ísť hore. Dole príde ďalší výťah! Choďte týmto výťahom, aby ste našli mŕtvolu, v ktorej sa nachádza ďalší legendárny Titanit Slabý !

Keď sú preskúmané veľké archívy a vytvorená skratka k šéfovi, je čas vydať sa hore do trónnej miestnosti. Nájdete znamenia vyvolávania Sirrisa a Orbecka, za predpokladu, že ste doteraz splnili ich úlohy. Keď ste pripravení, je čas bojovať s dvojčatami Lothric a Lorian.

BOSS BOJ - LORIÁNSKY A LOTRICKÝ

Keď vstúpite do trónnej miestnosti, princ Lothric bude skutočne mimo dosahu bezpečne, zatiaľ čo princ Lorian sa na vás vrhne počas 1. fázy. Potom, čo porazíte Loriana, začne druhá fáza, pričom Lothric sa zapojí do boja na chrbte svojho brata.

Nenechajte sa zmiasť mohutným zmrzačeným stavom Loriana. Vyrovnáva to teleportovaním po celom mieste počas celého boja, po ktorom nasledujú silné sekajúce útoky, a teleportuje sa priamo pri vás a napadne vás pri vstupe do trónnej miestnosti, takže sa majte na pozore. Všimnite si toho, že kvôli jeho náhodnému umiestneniu teleportu si budete musieť zvyknúť na rýchle otáčanie fotoaparátu, aby ste ho našli a uzamkli sa k nemu, ak sa chcete bezpečne vymaniť z jeho útokov.

Lorianove útoky pozostávajú z 2 až 3 zasiahnutých komb pred sebou v širokých oblúkoch. Je rýchly a pripravuje sa na ďalšie kombo, ktoré zanechá len veľmi málo otvorov. Buďte teda mobilní a snažte sa dostať úder alebo dve medzi jeho kombá. Jeho útoky boli veľmi silné, takže budete musieť byť šťastní. Silný štít s požiarnou odolnosťou tiež veľa pomáha bezpečne blokovať jeho útoky. Na strednú vzdialenosť urobí nárazový útok, ktorý môžete prevrátiť na svoju stranu. Pokiaľ sa k nemu nemôžete priblížiť, dávajte si pozor, aby ste sa ho pokúsili zasiahnuť, pretože sa mu to rýchlo vypomstí. Ak sa pokúšate chytiť estus z bezpečnej vzdialenosti, môžete byť zaskočení jeho výpadom, ktorý má slušný dosah a je šialene rýchly. Lorian je veľmi múdry, pretože sa pokúsi predstierať útok, aby sa za vami teleportoval a zaskočil vás. Nechajte preto svoje uši napnuté, aby ste počuli zvuk jeho teleportu a tiež blikajúce svetlo. Kvôli fotoaparátu je niekedy ťažké vybehnúť z cesty po jeho teleportoch. Ďalším silným útokom je, keď sa dostane na jedno koleno. Pokúsi sa postaviť a potom zasadiť svoj meč na zem, aby spôsobil obrovské poškodenie aoe. Keď to urobí, chcete bežať späť tak ďaleko, ako môžete.

Ak ste kúzelník a snažíte sa vytvoriť vzdialenosť, dajte si pozor aj na jeho útoky na diaľku. Dávajte si pozor, keď nabije svoju čepeľ žiarou. Buďte pripravení uhnúť na svoju stranu, pretože to naznačuje, že sa blíži magický výbuch. Tiež zdvihne meč a rozkrojí sa pred seba, aby vyslal horiacu stopu.

Potom, čo Loriana porazíte, sa počas 2. fázy Lothric postaví na jeho stranu a vzkriesi ho. Hlavným cieľom fázy 2 je zabiť Lothrica (každý má svoj vlastný HP bar). Pretože je Lothric na Lorianovom chrbte, mohli by ste sa pokúsiť postaviť za Loriana a zaútočiť prirážkou, aby ste poškodili Lothrica priamo. V opačnom prípade by ste sa mohli pokúsiť Loriana opäť zložiť, v takom prípade Lothric znova vzkriesi svojho brata (pri 50% HP) a bude to robiť, kým sám Lothric nezrúbe. Avšak, zatiaľ čo Lothric vzkriesi Loriana, získate tým čas na pár silných zásahov. Takže sa nabite a zaútočte naňho tak silno, ako len môžete, počas niekoľkých sekúnd, keď je zraniteľný. Ak nemôžete dokončiť prácu na jeden pokus, vráťte sa do bezpečia, aby ste predišli poškodeniu ae, keď Lothric opäť stúpa.

Čo sa týka ich útokov. Lorian má rovnakú sadu pohybov ako vo fáze 1, bude však ešte agresívnejší a jeho teleportácia bude nepravidelnejšia. Jeho brat Lothric na vás zaútočí aj s navádzanými dušami, pre ktoré budete musieť zísť z cesty. Keď úlomky letia von, Lorian sa teleportuje a bude sa vás snažiť zasiahnuť, rovnako ako sa vás bratia pokúsia zachytiť z dvoch strán. Kým sa tieto úlomky na vás valia, musíte sa neustále vyvaľovať z cesty. Lothric na vás bude tiež strieľať kopije duše, čo naznačuje žiarivý náboj, a to zvyčajne nasleduje bezprostredne po Lorianovom magickom výbuchu. Budete sa teda musieť týmto výbuchom vyhnúť dvakrát za sebou, niekedy aj trikrát.

Lorian je slabý na magické poškodenie a poškodenie bleskom, takže ak máte na základe týchto škôd zbrane alebo kúzla, mali by ste ich použiť. Ďalšou stratégiou je vybaviť dobrý protipožiarny štít a krúžiť okolo neho, aby sa za neho umiestnil a zasiahol niekoľko zásahov. Útok Loriana niekoľkokrát spredu spôsobí, že sa zapotáca, na čo môžete nadviazať kritický zásah. Lorianove útoky môžu byť odrazené, ale nebudete ho môcť zverejniť.

Nájdite si čas počas fázy 2 na dôkladné vyčerpanie Lothricovho HP. Nebuďte chamtiví, keď sa pokúsite zamerať iba na Lothrica. Ak nájdete otvory, choďte za Lorianom a vezmite ho von, pretože to bude znamenať, že budete mať dostatok času zasiahnuť aj Lothrica. Potom, čo porazíte Lothrica, obaja bratia padnú a budete odmenení posledným Popolce Pána a Duša dvojitých princov .

To je všetko. Porazili ste všetkých pánov z Popolušky. Teraz budete musieť ich popol umiestniť na ich príslušné tróny v svätyni Firelink a potom pokračovať k poslednému boju s bossom v hre. Ak ste ešte nepreskúmali záhradu Consumed King alebo Untended Graves, teraz je na to vhodný čas, než sa pustíte do posledného boja s bossmi. Tajomná oblasť Archdragon Peak má tiež viac koristi a predmetov, ktoré môže ponúknuť.

Na okraj, ak ste si kúpili všetky Orbeckove kúzla a on odišiel zo svätyne Firelink, teraz môžete jeho telo a popol nájsť vo Veľkom archíve. Ak obrátite tento popol na Družinu svätyne, predá vám všetky jeho kúzla. Daním jeho popola Yurii si zarobíte Morion Blade .

Tiež, ak ste doteraz pomáhali Sirrisovi (pomáhali jej Irithyll a v Undead Settlement), potom môžete zamieriť do tej oblasti mimo svätyne Firelink so samotárskou dutinou s výhľadom na útes. Tam, kde ste predtým našli Hodrickov štít, teraz nájdete Sirrisov Talizman bez slnka . Jej sadu brnení bude možné kúpiť aj u Služobnice.