Zlaté tehly a iné zberateľské predmety

Zlatá tehla 1- Miliónová tehla

Táto tehla vyžaduje, aby ste v tejto miestnosti nazbierali milión cvokov.

*** DÔLEŽITÉ *** - Vypnite VŠETKY multiplikátory a ďalšie efekty (ten Stud Attract je fajn, ale zabráni vám získať aj túto tehlu).

V tejto miestnosti aj tak nepracuje žiadny z multiplikátorov, ale pre istotu ich vypnite. Stud Attract je pekný, ale zdá sa, že mu bráni aj v trení.

Podarilo sa nám to urobiť bez ďalších efektov na všetko a súčasne tým istým spôsobom (bez opustenia miestnosti). Na to je dostatok čapov. Ak chcete trochu pomôcť, pozbierajte všetky ostatné zlaté tehly v tejto miestnosti a potom odíďte a vráťte sa. Tam, kde bola zlatá tehla, sa namiesto nej objaví Purple Stud.

Neváhajte vyskúšať iné metódy alebo kombinácie, ale týmto spôsobom vieme, že to funguje.

Zlatá tehla 2- Takže strúham

Túto zlatú tehlu nájdete vo vetracom otvore na boku miestnosti v úrovni podlahy. Na prechod cez skrutky je potrebný charakter tepelného lúča.

Zlatá tehla 3- SPARKLE !

Blízko dverí do miestnosti (nie portálu oblasti) je dúhový valec lego a kniha, ktoré tvoria rampu (bude použitá neskôr). Vnútri valca je zlatá tehla.

Zlatá tehla 4- Oblačná kukučka

Vedľa oblastného portálu vľavo je krabica, na ktorej je zachytený hrot. Zložte to a dokončite všetky zostavy, aby sa zlatá tehla nachádzala vo vnútri škatule.

Zlatá tehla 5- Vysunúť

Vľavo od portálu oblasti je počítačová veža. V spodnej časti je bod hacku. Úspešným hacknutím otvorte podnos na disk CD a položte zlatú tehlu.

Zlatá tehla 6- Ryby

Na vrchu stola s počítačom a vľavo je nádrž na ryby. Vnútri akvária je zlatá tehla.

Zlatá tehla 7- Len pre Swingers

Na vrchu počítačového stolu a napravo je séria akrobatických bodov, ktoré vedú nahor a na konci je zlatá tehla. Prípadne jednoducho vyleťte a získajte to.

Zlatá tehla 8- pasca na myš

Naľavo od počítača hore dosť vysoko je polica. Na vrchole toho je zvukový systém s autom na vrchu. Zatlačte auto nadol a zrúti niekoľko kníh, ktoré spadnú do koša. Vo vnútri koša sa objaví zlatá tehla.

Zlatá tehla 9- Bugatti Veyron (Nie vážne, ide to rýchlejšie ako Superman)

Potom, čo je auto na zemi (pozri Myšia pasca tesne nad), sadnite do neho a pohybujte sa v smere hodinových ručičiek po miestnosti. Neďaleko auta je čiara na zemi. Táto línia odštartuje preteky jednej osoby so spórmi, ktoré vám ukážu, kam ísť. V smere hodinových ručičiek vám umožní skok preskočiť. Akonáhle dokončíte okruh, zlatá tehla sa objaví nie príliš ďaleko od štartovej/cieľovej čiary.

Zlatá tehla 10- Vieme, čo robiť

V rohu miestnosti, v blízkosti postele, je box na hračky. Na vrchole boxu s hračkami je Zlatá tehla