God Of War 2 (PS5) Dátum vydania, Trailer, Správy a Povesti

God of War 2 vychádza! Tu je to, čo zatiaľ vieme o pripravovanej hre God of War 2 pre PlayStation 5 (PS5), vrátane dátumu vydania, upútavok a najnovších správ a fám.

Autor:Justin Fernandez 18. október 2020 God Of War 2 (PS5) Dátum vydania, Trailer, Správy a Povesti

Teraz dva roky od vydania 2018 Boh vojny , môžeme s istotou povedať, že je to jeden z najlepšie exkluzivity PlayStation posledného desaťročia. Hra bola ocenená kritikou a získala množstvo ocenení vrátane GOTY na The Game Awards 2018 a mnohí ju považujú za doteraz najlepší príspevok v sérii. Preto je logické, že Sony Santa Monica tajne pracuje na následnom zaznamenávaní ďalších dobrodružstiev Kratosa a Atrea.

Zatiaľ čo detailov je momentálne málo, ďalšia hra God of War môže byť vydaná skôr, ako si myslíte. Tu budeme diskutovať o najnovších správach a fámach z okolia God of War 2 vrátane dátumu vydania a podporovaných platforiem. Tento príbeh budeme aktualizovať po akýchkoľvek oznámeniach od Sony alebo Santa Monica Studios, takže nezabudnite skontrolovať všetky novinky.

ObsahŠou

Dátum vydania a platformy God of War 2

Vzhľadom na to, že Sony Santa Monica ešte musí potvrdiť, že pracujú na novom GOW , hra je pravdepodobne na začiatku vývoja. Toto je založené na a Kotaku rozhovor s GOW Herný riaditeľ Cory Balrog, kde vysvetľuje, prečo veľkú časť päťročného vývoja hry venovali prepracovaniu jej bojového enginu. Môžeme však očakávať, že pokračovanie bude mať oveľa kratší obrat, keďže väčšina základov už bola položená.

Či Santa Monica skončí pomenovaním titulu God of War 2 alebo niečo iné je v súčasnosti neznáme. Môžeme povedať, že sa takmer určite spustí na novinke Sony Herná konzola PlayStation 5 , ktorý je momentálne naplánovaný na vydanie Holiday 2020. S ohľadom na to si jeho možní fanúšikovia budú môcť GOW 2 tak skoro ako apríla 2021 , čo by ju zaradilo presne tri roky od roku 2018 Boh vojny .

To je pravdepodobné vzhľadom na to, že štúdio zvyšuje produkciu podľa série zverejnené pracovné ponuky Prvýkrát si všimol GamesRadar. Požadované úlohy zahŕňajú programátorské, umelecké a dizajnérske tímy s jedným zoznamom, ktorý priamo cituje najnovší záznam.

Príbeh a prostredie God of War 2

Rekapitulácia konca God of War

Na konci hry sme videli, ako sa Kratos postavil proti severskému bohu Baldurovi a nakoniec ho porazil. Potom Kratos a Atreus cestujú do Jotunheimu, aby rozprášili Fayein popol, a vtedy sa ukázalo, že bola v skutočnosti obryňou, čo znamená, že Atreus je v skutočnosti napoly boh poloobr. Okrem toho sa tu dozvedáme, že Atreus má druhé meno, ktoré mu dali obri, pričom chlapca označujú ako Lokiho, alias nórskeho boha nešťastia.

Nakoniec sme si boli vedomí proroctva, ktoré sa zdá byť už uvedené do pohybu, pretože každá udalosť v hre až do tohto bodu je vizuálne znázornená na nástennej maľbe, ktorá je viditeľná len preto, že sa Atreus dotkne steny. Na konci nástennej maľby môžeme vidieť bezvládneho Kratosa, ktorý leží v náručí Atreusa, keď sa pozerá na niečo alebo niekoho, koho pohodlne blokuje záves.

Príbeh a prostredie God of War 2

Hra sa môže odohrávať počas Ragnaroku

Toto vytvára dokonalú pôdu pre pokračovanie, najmä keď zohľadníte Baldurovu smrť a spôsob jej interpretácie v rámci mytológie hry. V nórskych mýtoch je smrť viacerých božstiev priamo spojená s kataklizmickou udalosťou známou ako Ragnarok, na ktorú sa mnohokrát odkazuje v hre aj v obsahu vydanom neskôr. To zahŕňa novú tému, ktorá sa objavila na PS4 v apríli 2019 na oslavu výročia hry.

V ňom možno vidieť Kratosa a Atrea, ako vesli na lodi, ktorej strana obsahuje sériu nórskych písmen, ktoré po preklade do angličtiny znie: blíži sa Ragnarok. To do značnej miery potvrdzuje, že ďalšia hra sa uskutoční počas alebo po apokalyptickej udalosti. Okrem toho sú tu dve postavy, v ktorých môžeme očakávať, že sa objavíme GOW 2 .

God of War 2 sa odohráva počas Ragnaroku

Môžu sa objaviť Thor a Odin

Ak ste jedným z mnohých hráčov, ktorí boli dostatočne chytrí na to, aby sa vrátili do kabíny Kratosa a Atreusa po tom, čo ste si pozreli pribúdajúce titulky, potom už viete o skrytom konci, ktorý sa chystáme pokaziť. Ak tak urobíte, spustí sa špeciálna scéna, po ktorej sa na prahu dvojice objaví postava, ktorá vyzerá ako Thor, zdanlivo, aby konfrontovala Kratosa so všetkými problémami, ktoré spôsobil severským bohom. To nás vedie k presvedčeniu, že boh hromu a blesku sa určite objaví GOW 2 , možno po boku svojho otca Odina.

Aj keď v hre nikdy neuvidíme samotného boha, sme si plne vedomí skutočnosti, že v zákulisí ťahá za nitky. V tom istom rozhovore s Kotaku, ktorého sme sa dotkli už skôr, Balrog priznáva, že plánuje uložiť Odinovo veľké odhalenie na neskoršiu hru, pričom uvádza: Niektoré z najpútavejších seriálov pre mňa nie vždy robia všetko v prvom – nastavujú veľa vecí. hore, takže sila postáv a interakcie v druhej či tretej naozaj silno rezonujú. Ak sa ukáže, že je to tak, potom GOW 2 môže vidieť, ako sa Kratos a Atreus postavia proti Thorovi a Odinovi okrem iných severských božstiev.

Hrateľnosť God of War 2 – čo by sa dalo zmeniť?

Hrateľnosť God of War 2 – čo by sa dalo zmeniť

Átreus bude oveľa silnejší

Okrem veľkých dôsledkov pre príbeh pokračovania môže mať udalosť, keď si Atreus uvedomil, že je napoly boh, napoly obr, drastický vplyv na GOW 2 hrateľnosť. Môžeme očakávať, že oveľa starší, bojmi testovaný Atreus si vyvinie nové schopnosti, ktoré budú v súlade s jeho novým prezývkou, bohom neplechu. Hovorí sa, že Loki má schopnosť meniť tvar a dokáže sa prezliecť za akúkoľvek osobu alebo zviera. Bolo by zaujímavé vidieť Sony Santa Monica, aby to preskúmala ako herný mechanizmus alebo aspoň urobila Atreusa sebestačným.

Čo chceme vidieť

Tu je zoznam funkcií, ktorým držíme palce a nakoniec budú zahrnuté v pokračovaní, ako aj niektoré zrejmé vylepšenia založené na hardvéri novej generácie PS5:

  • Rýchlejšie časy načítania – kým v roku 2018 GOW odviedol fenomenálnu prácu pri skrytí väčšiny načítania na pozadí, očakávajte, že pokračovanie posunie veci ešte ďalej.
  • Väčší text/lepšie ponuky – Vyskytlo sa množstvo sťažností na veľkosť textu v GOW obrazovkách ponuky , ako aj o tom, aká neintuitívna je ich navigácia.
  • Lepší fotoaparát – sme úplne v pohode GOW nová užšia perspektíva cez rameno; nútiť hráčov, aby stlačili D-pad a otočili kameru o 180 stupňov, mi však vždy pripadalo ako chaotický dodatočný nápad, ktorý, ako dúfame, získa v pokračovaní oddanosť.

Posledné slovo o God of War 2

Posledné slovo o God of War 2

The GOW franšíza mala určite svoj podiel vzostupov a pádov v priebehu posledných 15 rokov od vydania pôvodnej hry pre PS2. Sony Santa Monica však po prvýkrát po dlhom čase dokázala vdýchnuť sérii svieži život tým, že predstavila Kratosa v novom svetle, aké sme ešte nevideli. Zdá sa, že štúdio buduje dynamiku smerom k ďalšiemu vstupu a my sme nedočkaví, čo plánujú pre ducha Sparty a jeho syna.

Mohli by sa vám páčiť aj tieto