Gennadios the Phylakitai (hlavné hľadanie)

Gennadios the Phylakitai (hlavné hľadanie)

POZNÁMKA: Dokončenie tohto questu postaví na vašu stopu množstvo lovcov zápasov na vysokej úrovni, ktorí neustále kráčajú po vašich stopách. Ak stále plánujete chvíľu nečinne plniť vedľajšie úlohy, možno budete chcieť tento odložiť na neskôr.

Táto úloha sa získa hneď po časti I. úlohy Aya. Gennadios je ten, kto ju loví - teraz ho lovte vy. Gennadios sa môže objaviť na viacerých miestach po celom meste, ale pravidlá zasahovania ostávajú pomerne nemenné – budú ho sledovať dvaja telesní strážcovia a zabiť ho je menej náročné, ako získať nejaký neprerušovaný čas s jeho mŕtvolou na potvrdenie jeho smrti. Na tento účel je najlepšie počkať, kým sa ocitne v oblasti, kde je pomerne ťažké sa vyrojiť (ulica, malá miestnosť, parapet), a potom ho ostreľovať.

Aj jeho stráže stoja za ostreľovanie, ak vám zostanú šípy, ale je pravdepodobné, že sa stratia, keď sa vás snažia nájsť. Len sa uistite, že sa za vami neprikradnú, keď sa dostanete ku Gennadriosovmu telu a potvrdíte zabitie.

Rovnako ako pri maskách, nakrátko vstúpite do posmrtného života, kde s vami Gennadrios nie je príliš spokojný.

Dokončením tohto rozhovoru sa misia končí, no je tu nová vráska.

Elitní Phylake sú teraz na vašej stope – kamkoľvek pôjdete, budú sa k vám neustále približovať (hoci rýchle cestovanie alebo dokonca jednoduché vyhýbanie sa im zničí). Budú tiež reagovať s posilami, ak spustíte alarmy v obmedzenom priestore, takže tento stimul považujte za ešte záludnejší ako zvyčajne.