The Crew: Wild Run Review

The Crew: Wild Run Box Art
Systém: PS4, Xbox One, PC
Vývojár: Ivory Tower
Krčma: Ubisoft
Vydanie: 17. novembra 2015
Hráči: Multiplayer
Rozlíšenie obrazovky: 480 p-1 080i Jazyk, Mierna krv, Mierne sugestívne témy, Násilie, Obsahuje online funkcie, ktoré môžu hráčov vystaviť hodnotenému obsahu vytváranému používateľmi
Skutočná párty kolies a špiny.
od Matthew Hayes

Kedy Posádka debutoval vlani v decembri, urobil to s malou slávou. Recenzie sa pohybovali od meh po priemer s malým rozdielom. Koncept je fantastický: predstavte si obrovskú hru MMOCARPG s otvoreným svetom. Celé Spojené štáty môžete voľne skúmať a o cestu sa podelíte s tisíckami hráčov, ktorí budú skúmať, plniť výzvy, postupovať o úroveň vyššie a odomykať upgrady niektorých z najžiadanejších a najvýkonnejších automobilov, aké kedy boli vyrobené. Prijmite svojich priateľov alebo si vytvorte nových online a vytvorte si posádku. Vyrazte spoločne do ulíc, aby ste zničili významné ciele, alebo sa len plavte z Bostonu do Las Vegas a urobte si prehliadku mesta.

Nemyslím si, že na to bol svet celkom pripravený Posádka a táto skúsenosť presne nesplnila očakávania. Ovládanie bolo pre vážnych fanúšikov sim príliš voľné, nudné a ľubovoľne náročné misie bránili stimulácii arkádových záujemcov o vzrušenie, vizuálne efekty boli nevýrazné a problémy so serverom a nedostatok komunity frustrovali mnohých, ktorí len chceli obrovský sociálny zážitok sľúbený označením hry. ako masívne multiplayer. Ivory Tower a Ubisoft potichu a stabilne strávili posledných 11 mesiacov opravami, aktualizáciami a pridávaním obsahu do Posádka . Zvyšok verných nadšencov spieval chválospevy a s napätím očakával prvé podstatné rozšírenie: Divoký beh .

Divoký beh je výstrel adrenalínu do hry, ktorá sa cítila anemická a chýbala. Došlo k kompletnej generálnej oprave grafiky, ktorú si užijete, aj keď si rozšírenie nekúpite. Dynamické počasie, vylepšená hĺbka ostrosti a vylepšené textúry a shadery vám prinesú kus cesty Posádka aktuálny. Nepôjde to od päty po päty Moc alebo Projektové autá , ale už to nevyzerá ako port súčasnej generácie hry poslednej generácie. Je tu aj veľa nového obsahu. Mesačné aktualizácie priniesli niekoľko nových vozidiel, ale Divoký beh má množstvo nových automobilov, motocyklov, nových extrémnych špecifikácií a viac ako 100 nových udalostí, ktoré vyvrcholia na The Summit: načasované podujatie v štýle festivalu, kde sa stretnú hráči z celého sveta, aby sa zúčastnili jedinečného PvP založeného na schopnostiach výzvy.

Divoký beh veľmi málo vyladí ovládanie a ovládanie vanilky, ale došlo k určitým všeobecným vylepšeniam, pokiaľ ide o riadenie a celkovú odozvu. Ak zvažujete vyzdvihnutie Divoký beh vydanie Posádka bez predchádzajúcich skúseností s hrou je niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť. Ak hľadáte dokonalý, realistický zážitok z otvoreného sveta, aby ste zo svojho drahého radiča kolies a prevodoviek Thrustmaster vyťažili maximum, toto nie je hra pre vás. Na druhej strane nečakajte, že sa budete prehľadne unášať ostrými krivkami, ako hráte Mario Kart alebo prerezajte polia vo svojom aute špeciálnej triedy bez straty značnej trakcie a rýchlosti. Ivory Tower tu vytvorila jedinečný hybrid; nie je to také presné ako a Moc , ale nie tak rock and roll ako a Potreba rýchlosti alebo Vyhorieť .

Najnovšie veci na CheatCC!

Ako už bolo povedané, sledoval som niektorých tvrdých hráčov, ktorí zaisťujú vynikajúci výkon a presné ovládanie s rôznymi perifériami kolies a pedálov. Sám som sa s fyzikálnym motorom celkom dobre cítil, aj keď to môže byť podivné, a po niekoľkých hodinách hrania a niekoľkých základných inováciách môj Nissan Z34 relatívne ľahko triasol policajtov a prechádzal zákrutami. Ovládacie prvky sú také prísne, ako je potrebné, bez toho, aby vytvárali izolačnú medzeru medzi zručnosťami medzi nováčikmi a veteránmi, ktorí sa môžu ocitnúť medzi sebou v súťažiach PvP. Či to bolo zo strany Ivory Tower a Ubisoft zámerné, aby bola hra ústretovejšia, zostáva otázne, pretože mnohí členovia vokálnej komunity sa stále obávajú Posádka Ovládacie prvky.

Snímka obrazovky The Crew: Wild Run

Divoký beh ponúka tým, ktorí sa vracajú k hre, niekoľko úplne nových zážitkov z jazdy a vyplňujú prázdnotu obsahu, kvôli ktorej veľká časť komunity stratila záujem o vanilkovú hru krátko po vydaní. Prvá vec, s ktorou sa budete chcieť hrať, sú bicykle. Tieto veci zvládajú skvele a sú rýchle. Prvých pár krát, keď vás výkonnostný bicykel bičuje na otvorenej ceste pri najvyššej rýchlosti, sa nemôžete neubrániť hlasnému smiechu a slintaniu od závisti. Ak ste nenaštartovali Posádka o chvíľu alebo to kontrolujete prvýkrát, nezabudnite si odložiť pár dolárov (mena v hre); vaša rozkroková raketa nebude lacná, ale keď idete z LA do Nashvillu, nenájdete rýchlejšiu jazdu, pokiaľ si nechcete pokaziť dragster.

Snímka obrazovky The Crew: Wild Run

Drag spec je predovšetkým o akcelerácii a drag preteky odvádzajú skvelú prácu pri sprostredkovaní pulzujúceho pocitu rýchlosti. Zistil som však, že po niekoľkých ťažkých udalostiach som sa s nimi nudil. V soľných pláňach Bonneville a ďalších oblastiach, kde sa preteká priamo, sa to celé javí ako rýchle podujatie. Zahrejte svoje pneumatiky dostatočne počas odpočítavania, dajte im podlahu tak, ako vidíte zelené svetlo, preraďte v správny okamih, aby ste dosiahli niekoľko perfektných preraďovaní, než konečne postúpite do cieľa. Je to vždy to isté niekoľko stlačení tlačidiel. Iné udalosti budú viesť k nájazdom na rampy alebo sa budú konať v lokalitách, ktoré zahŕňajú niektoré zákruty, ktoré, aj keď sú veľmi mierne, sa zdajú nemožné navigovať pri rýchlosti 350 km / h. Nútenie hráča prepustiť plyn v rámci ťahania, aby sa dostal do zákruty, spôsobí, že zážitok bude tlmiť.

Komentáre Na zobrazenie súboru je potrebné povoliť JavaScript komentáre založené na Disqus. komentáre blogu poháňanéDiskusia