BoS Quest 14 - K víťazstvu

BROTHERHOOD OF STEEL QUEST 14 - K víťazstvu

Spustí sa splnením úlohy 13 - Brotherhood of Steel - Spoils of War

Cieľ: Porozprávajte sa s Proctorom Ingramom

To je všetko, ľudia, bod, ku ktorému všetko toto úsilie vyvrcholilo. Aktivácia Liberty Prime. Posledná vec, ktorú musíte urobiť, je vložiť miešadlo, ktoré ste vybrali do budovy Mass Fusion počas predchádzajúceho questu.

Cieľ: Pripojte miešadlo berýlia

Budete musieť vyliezť na lešenie a portály obklopujúce masívneho robota, kým sa nedostanete k jeho hornej časti chrbta, tesne za jeho hlavu. Interakujte so zjavne čakajúcim otvorom na vloženie miešadla.

Účel: Aktivujte spínač prenosu energie

Vráťte sa nadol, kde je Ingram, a uvidíte označené veľké červené tlačidlo, ktoré čaká na to, kým ho sakra vytlačíte. Zatlačte na toho hlupáka a sledujte, ako váš výtvor ožije. Je nažive. JE NAŽIVE!

Cieľ: Nasledujte Liberty Prime

Po krátkej sekvencii napájania sa Liberty Prime začne uberať smerom k inštitútu. Vašou úlohou je vydať sa za ním a plieniť telá zabitých, kým sa nedostane k ruinám C.I.T. Poprechádzajte sa po ťažkom stroji smrti a príležitostne si dajte zábery na utekajúcich nepriateľov, ak sa vám zachce. Má niekto iný pocit, že sme pre túto hru práve zapli režim boha? Oh, a pravdepodobne budete musieť plávať (prejsť sa, ak ste v silovom brnení) aj rieku. Uistite sa teda, že máte nejakú raduway/ rad-x, aquaboy/ girl perk alebo power brnenie na ochranu pred vodným žiarením. Na ceste tiež vyzdvihnete nejaké sily bratstva, ktoré vám pomôžu v útoku.

Cieľ: Defend Liberty Prime

Keď prídete k ruinám C.I.T., začnete čeliť tvrdšiemu odporu syntetizátorov z inštitútu. Budete vedieť, že ste tam, keď na Liberty Prime začne strieľať množstvo modrých laserov. Syntezátory sa budú teleportovať z okrajov oblasti, ktoré útočia na vás aj vašich spojencov, takže sa schovajte a vyzbierajte čo najviac. Liberty Prime začne skenovať oblasť pred ruinami, zatiaľ čo boj pokračuje, pričom hľadá cestu do nižšie uvedeného inštitútu. Väčšina syntetizátorov bude útočiť zo stĺpikov pred hlavnými dverami, takže použite predmety vľavo a vpravo od tejto oblasti, aby ste sa schúlili dole. Prime sa v skutočnosti nedá zničiť, takže ide len o to, zostať nažive a zabiť všetkých syntetizátorov, aby ste sa stále pohybovali vpred. Alebo aspoň zabite dostatok syntetizátorov, aby Liberty Prime mohol použiť svoj laser na tunelovanie do ústavu.

Cieľ: Vstúpiť do ústavu

Akonáhle je tunel hotový, spustite sa do diery a quest sa skončí, keď vážne začnete útok na inštitút.