Bloodborne 2 Dátum vydania, Trailer, Novinky a Povesti

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o Bloodborne 2, vrátane dátumu vydania, trailerov, herných informácií, klebiet a oficiálnych správ týkajúcich sa očakávaného pokračovania Bloodborne. Tento príspevok bude pravidelne AKTUALIZOVANÝ, aby ste boli stále vo svetle Bloodborne 2.

Autor:Samuel Stewart 29. júna 2021 Bloodborne 2 Dátum vydania, Trailer, Novinky a Povesti

FromSoftware bola v poslednom desaťročí na vzostupe a nie je potrebné zdôrazňovať, aké revolučné je Temné duše séria bola a koľko nových franšíz ovplyvnila.

Avšak, zatiaľ čo iné štúdiá boli zaneprázdnené replikáciou receptúry Dark Souls a mali malý až žiadny úspech v jej vylepšovaní, FromSoftware to presne urobil sám.

Zadajte Krvavý a Sekiro - Tiene zomierajú dvakrát . Obe tieto hry sa viac zameriavali na útok a mobilitu v porovnaní s predchádzajúcimi titulmi Souls, čím sa zmenili na ešte vzrušujúcejšie zážitky s vysokým rizikom/vysokou odmenou .

Teraz, v roku 2022, keď mnohí netrpezlivo očakávajú vydanie najnovšej pripravovanej hry od FromSoftware, Elden Ring , veľa z nás sa stále zaujíma o novinky o potenciáli pokračovanie na existujúcu, veľmi obľúbenú IP .

Takže, čo sa deje s Krvavý ?

ObsahŠou

Údajný trailer na Bloodborne 2

Chvíľu boli mnohí presvedčení, že originál Ax teaser – videný nižšie – ukazoval na pokračovanie Bloodborne. Nanešťastie pre všetkých krvilačných lovcov vonku E3 2018, ukázalo sa, že teaser Shadows Die Twice odkazuje na úplne novú hru podobnú Souls.

Svetová premiéra Shadows Die Twice Video sa nedá načítať, pretože je zakázaný JavaScript: Svetová premiéra Shadows Die Twice (https://www.youtube.com/watch?v=OAYhXKC0LJ8)

Nie je ťažké pochopiť, prečo si fanúšikovia boli takí istí, že tento teaser nejako súvisí s Bloodborne:

  1. Celková estetika bola podobná pôvodnému teaseru Bloodborne.
  2. Témy smrti, narodenia a znovuzrodenia sú ústredným bodom príbehu Bloodborne.
  3. Orientálne kultúry už existovali v rámci Soulsborne makroverzu. Predovšetkým tam bolo Yamamura v DLC The Old Hunters že dráždil Ax , podobne ako Úžasný Chester dráždil Krvavý v DLC Artorias of the Abyss za originál Temné duše.

Okrem všetkých týchto ukazovateľov tu bol v konečnom dôsledku záhadný mechanizmus, ktorý silne pripomínal nový druh trikovej zbrane. S odhalením Ax Ukázalo sa však, že ide o protetickú ruku hlavného hrdinu, hoci sa nakoniec sama osebe podobala trikovej zbrani.

Dátum vydania Bloodborne 2 – uvidíme ho niekedy?

krvou prenášané 2

Niečo iné, čo dalo Krvavý fanúšikovská nádej bola hŕstka veľkonočné vajíčka figuruje v hre PSVR od FromSoftware, Deracine . Mnohí si mysleli, že ide o potvrdenie toho, že a Bloodborne 2″ bol v potrubí. Hidetaka Miyazaki však tieto fámy rýchlo rozptýlil tým, že zaručil, že v žiadnom prípade nenaznačujú, že sa pripravuje pokračovanie.

V súčasnosti sa FromSoftware zameriava skôr na Elden Ring , ktorá sa podľa všetkého formuje, aby sa stala najambicióznejšia hra FromSoftware zatiaľ a má vyjsť v januári 2022.

Teraz, keď zatiaľ nie je oficiálne potvrdené žiadne pokračovanie, je veľmi veľká šanca, že sa skutočne dočkáme ďalšieho Krvavý hra v určitom okamihu. prečo?

V prvom rade, zatiaľ čo žiadne pokračovanie nebolo oficiálne potvrdené, je tu veľa lásky Krvavý , medzi fanúšikmi aj samotnými vývojármi. Miyazaki tiež uviedol, že rozhodnutie o tom, či sa uskutoční pokračovanie nebol jeho , čo znamená, že osud tejto IP nakoniec závisí od jej vlastníka: spoločnosti Sony.

Teraz sa oficiálne začala nová generácia konzol, pretože na pulty sa dostali PlayStation 5 a Xbox Series X. A vzhľadom na to, ako Microsoft tentoraz vylepšuje svoju hru, bolo by v najlepšom záujme Sony dobre využiť svoje exkluzívne adresy IP, ak chce vyhrať Vojnu konzol tejto generácie.

Netreba dodávať, že exkluzivity sú už dlho jednou z hlavných silných stránok PlayStation a odloženie jednej z ich najuznávanejších exkluzívnych IP by nebolo zo strany Sony veľmi prezieravým krokom.

To znamená, sme optimistickí, že sa skutočne dočkáme ďalšieho Krvavý hra v určitom okamihu tejto generácie konzoly. A keďže Miyazaki už prejavil záujem o vývoj ďalšieho Krvavý hru, mohli sme veľmi dobre vidieť, že nový diel v sérii klesne po Elden Ring vychádza budúci rok.

Záverečné slovo

bude existovať krvou 2

Na konci dňa sú to všetko len špekulácie a nemôžeme si byť istí, že a Krviná 2 skutočne niekedy uzrie svetlo sveta. Popularita IP, veľký dopyt po pokračovaní medzi fanúšikmi a ochota režiséra na ňom pracovať, to všetko nám dáva vieru v toto dlho očakávané pokračovanie. Ako sme však uviedli vyššie, rozhodnutie je v konečnom dôsledku na spoločnosti Sony.

Niečo, čo tiež stojí za zmienku, je to Duše démonov Prvá originálna hra Souls od FromSoftware je teraz prerobené pre PlayStation 5 . Opäť to nemusí nevyhnutne nič znamenať, pokiaľ ide o Krvavý , ale vzhľadom na to, že Sony nezamietla starú, často prehliadanú exkluzívnu konzolu PlayStation 3 pod koberec, je nepravdepodobné, že by to urobila s Krvavý.

V konečnom dôsledku môžeme len čakať a uvidíme.

Mohli by sa vám páčiť aj tieto