Arkham Origins - 4 - Vnútri Penguinovej lode

Choďte dole k dverám smerujúcim pod paluby. Využite svoju techniku ​​vyhýbania sa zbraniam na násilníkov, ktorí to dokážu, môžete to urobiť tak, že urobíte preč + Y, keď sa vás pokúsia bodnúť. Boj ukončite podľa výstražných pokynov. Keď sa objavia modré výzvy od nepriateľov, stlačte Y, stlačte ľavú páčku + A, aby ste sa vyhli, alebo ak chcete hádku dokončiť oveľa rýchlejšie, zamerajte sa na všetky svoje útoky na veľkého chlapa, premasírujte ho stlačením B trikrát a potom niekoľkokrát vyrazte kým nebudete môcť aktivovať šokové rukavice stlačením ľavej a pravej páčky. Pokračujte zamierením nižšie. Zbúrajte na ceste ďalšiu skupinu násilníkov pomocou svojich obvyklých taktík boja proti bitke, ako sú únik, kombá, počítadlá a špeciálne zastavenia šírenia. Vyskočte na koľajnicu, ktorú vidíte cez chodník. Aktivujte hák, aby ste sa dostali hore do oblasti kotla. Najprv sa vyhnite horúcim parám a potom pokračujte vpred.

Jednoducho choďte k Elektrotechniku ​​a zlikvidujte ho jediným úderom. Porazte ďalšiu bojovú vlnu násilníkov. Dávajte si pozor na násilníkov, opäť musíte použiť preč + Y, aby ste tomu zabránili. Najprv sa vyhnite zbraňovým úskokom a odstráňte nepriateľov, ktorí disponujú zbraňami, a potom sa spojte s ostatnými. Stlačte ľavú páčku + A, aby ste sa vyhli, alebo ak chcete dokončiť bitku oveľa rýchlejšie, zamerajte sa na všetky svoje útoky na veľkého chlapa, zachytite ho stlačením B trikrát a potom niekoľkokrát udierajte, kým stlačením ľavého držadla aktivujete šokové rukavice. + pravá páčka. Potom vypočúvajte násilníka.

Nasledujte stopu za dverami. Odstráňte stenu. Choďte hore do horných palúb. Cestujte cez tunely pomocou háku. Najprv vyhodte dymovú bombu a potom jeden po druhom odstráňte stráže. Prejdite vetracím otvorom. Najprv porazte strelca a potom vyčistite dom. Choďte do prieduchu a k zamknutým dverám. Hacknite dvere pomocou kryptografa. Vnútri porazte strážcov. Hacknite znova a vstúpte do kasína. Najprv odstráňte malých prisluhovačov. Použite Evade pohybom ľavej páčky v smere a dvojitým klepnutím na A, aby ste sa vyhli útokom obrovského chlapíka. Rýchlym klepnutím uniknete. Omráčte ho mysom, potom urobte Beatdown stlačením B a potom rýchlo zasiahnite X. Opláchnite a opakujte.

Choďte hore k bodom Vantage a najskôr vyberte tie ozbrojené. Využite stĺpy na nič netušiace zastavenie šírenia a rýchly útek. Vždy vytiahnite stráže jeden po druhom. Musíte ich izolovať, aby ste neboli frustrovaní zo snahy jednať s viacerými chlapmi, najmä s tými, ktorí používajú strelné zbrane. Výbušnými gélmi na stenách poskytnite nesprávne nasmerovanie. Po výbuchu sa rýchlo presuňte do inej oblasti a prepadnite prichádzajúceho nepriateľa, ako chcete. Na začiatku použite rušičku a odzbrojte čo najviac nepriateľov, kým budete sedieť vyššie, a potom sa zamerajte na ostatných chlapcov, ktorí majú najskôr nebezpečné strelné zbrane. Tiež použite viacnásobné batarangy na viacnásobné knockdowny vedúce k viacnásobným knockoutom. Potom zamierte do Penguinovej kancelárie podľa značky.