Ako vrátiť peniaze za hru v službe Steam

Za hru v službe Steam môžete ľahko vrátiť peniaze z rôznych dôvodov, pokiaľ sú splnené určité požiadavky. Tu je najjednoduchší spôsob, ako vrátiť peniaze za hru v službe Steam.

Autor:Rose Mattise 8. januára 2022 Ako vrátiť peniaze za hru v službe Steam

Niekedy sa môže stať, že nákup hry nedopadne tak, ako by ste chceli.

Či už nie ste spokojní s tým, čo hra sľúbila, kúpili ste si príliš veľa kópií alebo ste si hru vôbec neplánovali kúpiť, Steam vám bráni!

Vrátenie peňazí za nákupy hier v službe Steam je rýchle a jednoduché a v tejto príručke vás naučíme, ako to urobiť.

ObsahŠou

Oprávnenosť na vrátenie platby za službu Steam

Oprávnenosť na vrátenie platby za službu Steam

Predtým, ako začnete s vrátením peňazí v službe Steam, mali by ste sa ešte raz uistiť, že zakúpený nákup, ktorý ste urobili, je možné vrátiť. Existuje niekoľko požiadaviek, ktoré musíte splniť, aby hra mala nárok na vrátenie peňazí.

Steam niekedy vráti peniaze, aj keď tieto požiadavky nie sú splnené, je to však na uvážení tímu a nie je to zaručené.

Prvým je, že váš nákup musí byť uskutočnený za posledných 14 dní. Po štrnástom dni zakúpenia už hru nie je možné vrátiť. Navyše, ak ste hru hrali dlhšie ako dve hodiny, môže to tiež spôsobiť stratu nároku na vrátenie peňazí.

Položky v hre sú tiež vratné. Časový limit je však obmedzený na 48 hodín. Navyše, niektoré položky v hre jednoducho nie sú vratné. Toto je politika vývojára a nemá na to žiaden vplyv Para sám.

Ak vás prichytia, že podvádzate alebo nejakým spôsobom zneužívate tento systém, Steam si vyhradzuje právo zamietnuť vám vrátenie peňazí.

Vrátenie peňazí za hru Steam

Vrátenie peňazí za hru v steame je celkom rýchle a bezbolestné. Možno budete musieť počkať týždeň alebo dva, kým bude váš návrat spracovaný a vystavený, no okrem čakacej doby to už naozaj nemôže byť jednoduchšie.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je prejsť na Stránka pomocníka služby Steam a potom kliknite Nákupy . Mali by ste byť tiež prihlásení do svojho účtu Steam, ak ešte nie ste.

Vrátenie peňazí za hru Steam

Odtiaľ je ďalším krokom k zobraziť históriu nákupov .

Ako vrátiť peniaze za hru v službe Steam Pozrite si históriu nákupov

Odtiaľ prechádzajte históriou nákupov, kým nenájdete hru, ktorú chcete vrátiť. Kliknite naň a mali by ste vidieť malé menu, ako je toto:

Ako vrátiť peniaze za hru v službe Steam

Odtiaľ stačí kliknúť Chcel by som vrátiť peniaze a postupujte podľa pokynov, ktoré vám poskytne Steam. To je všetko!

Ak chcete vrátiť položku v hre, nižšie by mala byť možnosť ponuky, ktorá hovorí: Mám problém s produktom pri tomto nákupe . Ak potrebujete vrátiť peniaze za položku v hre, mali by ste to zvládnuť týmto spôsobom.

Mohli by sa vám páčiť aj tieto