Ako odstrániť svoj účet Discord

Chcete odstrániť svoj účet Discord? Proces je vlastne celkom jednoduchý. Tu je najlepší návod, ako natrvalo odstrániť svoj účet Discord.

Autor:Rose Mattise 8. decembra 2020 Ako odstrániť svoj účet Discord

Discord je online sociálna platforma vytvorená hráčmi pre hráčov. Ako taký prichádza s množstvom funkcií a nástrojov, ktoré pomáhajú hráčom robiť to, čo vedia najlepšie.

Ak vás však Discord omrzel, nepáčia sa vám ich zásady ochrany osobných údajov alebo len chcete začať odznova, možno budete chcieť svoj účet odstrániť.

Našťastie je to možné a trochu aj jednoduché. Vďaka Discord je odstránenie vášho účtu trvalé a jednoduché. Najprv však musíte urobiť niekoľko vecí.

ObsahŠou

Čo je to Discord?

Nesúlad je robustná aplikácia pre sociálne médiá a komunikáciu, ktorá je navrhnutá pre hranie hier. Program začal ako jednoduchý program v chatovacej miestnosti Ventrilo a tímová reč , ale teraz sa rozrástla na hybridnú aplikáciu na streamovanie sociálnych médií, posielanie správ a rozprávanie. Môže tiež podporovať videohovory a zdieľanie obrazovky.

Mnoho hráčov buduje svoje komunity okolo Discordu. Základný program Discord je úplne zadarmo. Platforma používa servery na vytváranie mediálnych stien, hlasových kanálov, kde môžu členovia medzi sebou hovoriť, a textových kanálov, kde môžu členovia uverejňovať obrázky a textové príspevky.

Priatelia aj neznámi ľudia môžu tiež posielať súkromné ​​správy a nastavovať videohovory a chaty.

V súčasnosti je Discord všeobecne považovaný za najlepšia komunikačná platforma pre hráčov vďaka svojmu bezplatnému modelu, výkonu a robustným funkciám.

Nesúlad

Odstránenie vášho Discord účtu

Pred zrušením svojho discord účtu je potrebné urobiť niekoľko ďalších vecí, aby ste sa uistili, že proces prebehne hladko. Ak napríklad vlastníte nejaké servery, budete musieť urobiť jednu z dvoch vecí.

Preveďte vlastníctvo servera na niekoho iného alebo odstráňte celý server. Ak sa pokúsite odstrániť svoj účet bez toho, aby ste najprv urobili tento krok, nebude to fungovať!

Keď sa postaráte o svoje servery, kliknite na ozubené koliesko v pravom dolnom rohu obrazovky nesúladu – ak používate počítačovú aplikáciu. Tým sa dostanete do používateľských nastavení.

Odstránenie účtu Discord

Odtiaľ by mal Discord otvoriť Môj účet obrazovka automaticky. Ak nie, vyberte Môj účet z ponuky vľavo. Ďalej kliknite na Upraviť tlačidlo. Odtiaľ uvidíte červené tlačidlo, ktoré hovorí Zmazať účet. Prípadne môžete len deaktivovať svoj účet ak nechceš, aby to navždy zmizlo.

Discord Account

Skôr ako vám Discord umožní odstrániť váš účet, zobrazí sa výzva zadajte svoje heslo .

Odstrániť účet Discord

Po zadaní hesla bude váš účet navždy preč, ale nezabudnite, že si môžete kedykoľvek vytvoriť nové.

Mohli by sa vám páčiť aj tieto