Sprievodca úspechom

Prekliatie úspechov faraónov

Pyromaniac - Upáliť múmiu na smrť. Alebo znova. Múmie možno nájsť ako vojakov v Afterlifes, niekedy ako strážcov, ale častejšie ako dôstojníkov. Múmie možno nájsť aj pri strážení chrámu v Karnaku počas posledného úseku hlavnej úlohy Kliatba faraónov. Tento úspech získate zabitím jedného ohňom. Všimnite si toho, že zabitie šípom nestačí- musí to byť samotné pálenie, ktoré ho zrazí na 0 hp.

Tmavý kôň - Potom, čo navštívite posmrtný život a vyvoláte tam horu, choďte do stajní Set Maat v skutočnom svete a kúpte si toho istého koňa- Eternal Maw. Čo dáva Bayekovi zmysel, predpokladá sa, ale čo to malo za vec predavača koní, keď sa Maw jedného rána práve objavil v jeho stajniach? Takto oblečená?

Žihadlo v chvoste - Dokončite päť miest Serquet: Serquets's Altar v Aaru, Serquet's Garden v Aten. Serquetova komora v Heb Sed, Sieň Serquet v Duate a Serquetov prameň v skutočnom svete. Tým sa odomkne aj pancier Serquet's Carapace.

Projektová kométa - Vytvorte upgrade pomocou Črepiny hviezdy. Dosť na svoj prvý upgrade nájdete v bielej truhlici v mieste Nut's Gift, keď prvýkrát dorazíte do Aaru.

Vyšší výkon - Dosiahnite úroveň 55. Splnenie všetkých cieľov v DLC by vás sem malo dostať ľahko, bez ďalšieho brúsenia.

Zdvihnite kliatbu - Porazte Tutanchamona na konci hlavnej úlohy Kliatba faraónov (na tento úspech nemusíte dokončiť hlavnú úlohu Kráľa kráľov).